Pracowników wolnych zawodów związanych z prawem banki traktują na preferencyjnych zasadach. Wszystko dlatego, że prawnicy to z reguły osoby dobrze wykształcone, które generują wysokie zarobki. Co więcej, cieszą się uznaniem społecznym, można śmiało stwierdzić, że ich zawód jest prestiżowy. Wszystko to sprawia, że dla analityków kredytowych są wiarygodnymi i wypłacalnymi, a więc wprost idealnymi klientami.

Specjalista z 20-letnim stażem pracy w bankowości oraz pośrednictwie finansowym. Pracował m.in. w Banku Millennium, Getin Bank oraz Deutsche
Bank. Świetnie orientuje się w procedurach oraz ofertach bankowych, dzięki czemu potrafi pomóc nawet przy najbardziej złożonych sprawach. Indywidualnie podchodzi do każdego Klienta, gdyż jak sam mówi, każdy przypadek jest inny i wymaga wnikliwej dokładnej analizy.
Sebastian
Latest posts by Sebastian (see all)

  Kto może skorzystać z kredytu dla prawników?

  Kredyt dla prawników oferowany jest dla szerokiej grupy zawodowej, której specjalizacją jest prawo. To nie tylko adwokaci, ale również radcy prawni czy notariusze, jednym słowem wszyscy, którzy w strukturach zawodowych specjalizują się w obowiązujących przepisach polskiego czy międzynarodowego prawa.

  Banki starają się, aby wręcz zachęcać prawników do skorzystania z ich oferty, zyskując tym samym lojalnych, odpowiedzialnych, zaangażowanych, a przede wszystkim zamożnych klientów, których stać na spłatę miesięcznych rat.

  Jak działa kredyt dla prawników?

  Czym charakteryzują się preferencyjne warunki współpracy banków z prawnikami? Kredytobiorca, który generuje swoje dochody, wykonując jeden z zawodów prawniczych, może liczyć nie tylko na tańsze zobowiązanie kredytowe. Z reguły uzyskuje niższe oprocentowanie kredytu czy mniejszą prowizję za udzielenie tego rodzaju finansowego wsparcia, natomiast najważniejsze korzyści wynikają z samej procedury ubiegania się o dodatkowe środki. Okazuje się, że w wielu przypadkach kredyty dla prawników udzielane są szybko i przy minimum formalności. Zdarza się, że instytucje bankowe nie wymagają nawet zaświadczenia o dochodach, ale jedynie pisemnego oświadczenia o zarobkach. Znacznie ułatwia to spełnienie podstawowych warunków osobom, które nie są zatrudnione na etat, ale prowadzą własną działalność gospodarczą, co w przypadku prawników występuje bardzo często.

  Najlepszy kredyt dla prawnika - jak go znaleźć?

  Warto uwzględnić, że każda instytucja bankowa realizuje własną politykę współpracy ze swoimi klientami, dlatego warunki nabywanych zobowiązań kredytowych znacznie się od siebie różnią. Pod uwagę zawsze warto brać również indywidualną sytuację finansową, potrzeby, oczekiwania i możliwości spłaty kredytu przez wnioskującego.

  Wszystko to sprawia, że wybranie najlepszego kredytu dla prawnika, a więc tego, który będzie nie tylko najtańszy, ale także udzielony na dogodnych warunkach, na przykład w zakresie minimalizacji formalności czy skrócenia czasu oczekiwania na decyzję kredytową, może wiązać się z licznymi problemami.

  Pomoc w wybraniu dobrego kredytu dla prawników oraz uzyskaniu tego rodzaju finansowego wsparcia oferują doradcy z Finanse Dla Ciebie. Szczegółowa analiza indywidualnych potrzeb pozwoli przedstawić najlepsze propozycje różnych banków. Co więcej, opieka pośredników branży finansowej pozwala oszczędzać czas i energię, którą prawnicy mogą poświęcić na realizację zawodowych zadań. Pamiętaj również, że sytuacja na rynku usług bankowych zmienia się bardzo szybko, a najlepsze oferty kredytowe z reguły są czasowe. Czasem warto skorzystać z pomocy profesjonalnych doradców, aby móc skorzystać z najkorzystniejszej opcji współpracy z bankiem.

  Kredyt hipoteczny dla prawników

  Instytucje bankowe oferują prawnikom kredyty gotówkowe na dowolny cel, ale również kredyty hipoteczne. To doskonały sposób, aby uzyskać środki nie tylko na prywatną nieruchomość do mieszkania, ale również metoda na zdobycie pieniędzy w celu otworzenia własnej kancelarii. W tym przypadku prawnicy również mogą liczyć na specjalne warunki. Niższa marża, mniejsza prowizja, wydłużony okres współpracy, minimalne formalności, to tylko niektóre zalety tego rodzaju zobowiązań. Poznaj więcej walorów kredytów dla prawników, konsultując się z doradcami finansowymi z Finanse Dla Ciebie.

  Wyślij wniosek elektroniczny albo skontaktuj się z naszymi ekspertami telefonicznie. Odpowiedzą na wszelkie pytania, rozwieją wątpliwości, dobiorą idealny kredyt, który spełni Twoje potrzeby i będzie dopasowany w ramach dogodnych spłat. Dzięki kompleksowej opiece fachowców zdobędziesz finansowe wsparcie “szyte na miarę”.

  Nasz zespół

  Mamy wyłącznie pozytywne opinie

  Na podstawie 214 opinii.
  Patryk Grynfelder
  Patryk Grynfelder
  2022-09-18
  Zweryfikowana
  Gorąco polecam , Pan Dariusz I. Najlepszy specjalista z ciężkiej sytuacji z której myślałem że nie ma już wyjścia Pan Darek rozwiązał moje problemy , codzienny kontakt wsparcie i wszystko załatwione tak jak trzeba na najwyższym poziomie . 10/10 Polecam .
  Monika Lipska
  Monika Lipska
  2022-09-07
  Zweryfikowana
  Trafienie na Pana Rafała to było dla mnie wielkie szczęście. Pełen profesjonalizm, świetny kontakt. Ogromna wiedza, a przede wszystkim pomoc, dzięki której na dzień dzisiejszy mogę spać spokojnie. Żadna inna firma nie była w stanie mi pomóc, a szukałam chyba wszędzie. Polecam!
  Tom Nowy
  Tom Nowy
  2022-09-03
  Zweryfikowana
  Dzięki tej firmie, a szczególnie dzięki pomocy Pani Doroty, wyszedłem z kilkumiesięcznego przymusu zaciągania chwilówek praktycznie tego samego dnia, w którym dostawałem wypłatę. Pomoc Pani Doroty okazała się cudem, na który czekałem, ponieważ udało mi się przenieść całe zadłużenie do zwykłego banku na bardzo korzystnych warunkach. Polecam tę firmę każdemu, kto wpadł w spiralę pożyczkową i chciałby się z niej w końcu wydostać!
  Denis Gierojewski
  Denis Gierojewski
  2022-09-02
  Zweryfikowana
  Na tę firmę trafiłem w sumie przez przypadek, szukając pomocy. Był to pierwszy strzał i trafiony w 10! Chciałbym podziękować szczególnie Panu Arturowi Kuzioła, który zajął się moją sprawą. Byliśmy w stałym kontakcie, jeśli coś było nie jasne to Pan Artur od razu wyjaśniał o co chodzi i teraz mogę odetchnąć z ulgą. Serdecznie polecam!
  Arkadiusz Mielczarek
  Arkadiusz Mielczarek
  2022-08-31
  Zweryfikowana
  wszystko pozytywnie załatwione pełen profesjonalizm polecam pana RAFAŁA .D. w sprawach dla nas nie do ogarniecia JESZCZE RAZ DZIEKUJE
  Noemi
  Noemi
  2022-07-18
  Zweryfikowana
  Jeśli dobrze pamiętam to trzecia firma do której trafiłam z prośbą o pomoc. Wcześniejsze robiły tyle co sama próbowałam i mówiły, że nic nie da się zrobić. Jak się okazało z pomocą Pana Dariusza I. jednak się dało zrobić i to dużo. Współpraca na wysokim poziomie. Kontakt zawsze na bieżąco. Działanie w etapach, zawsze wiedziałam co robimy, ile to potrwa i co będzie dalej. Szybko, sprawnie i dodatkowo w przyjemnej atmosferze. Wszystkie pożyczki skonsolidowane. Jestem z daleka, podczas całego procesu musiałam tylko raz pojechać do siedziby firmy i również przemiło i przesympatycznie to wspominam :) Serdecznie dziękuję! :) Polecam każdemu!
  Michal Zagajski
  Michal Zagajski
  2022-07-07
  Zweryfikowana
  Dzięki pomocy Pana Rafa Doroszczuka moje życie stało się lepsze, nie muszę myśleć dzień w dzień jak spłacić dług. Psychicznie jestem zdrowy, gdyż wcześniej myślałem tylko o tym czy i jak spłacę wszystkie kredyty. Polecam z całego serca Pana Rafała, odbierał i doradzał mi o każdej porze dnia. Dziękuję jeszcze raz . Michał.

  Skontaktuj się z nami