Banki współpracują tylko z w pełni wypłacalnymi i wiarygodnymi klientami, a każde opóźnienie w płatnościach miesięcznych rat przyczynia się do powstawania negatywnej historii kredytowej. Sprawdź oferty instytucji bankowych i pozabankowych i uzyskaj dodatkowe zobowiązanie również wtedy, gdy w raporcie BIK figuruje informacja o Twoich zaległościach.

Kompetentny specjalista od kredytów bankowych, w szczególności hipotecznych oraz gotówkowych, której wiedza wzbogaca cały zespół. Ponad jedenaście lat nieprzerwanego doświadczenia w branży kredytowej przekłada się na skutecznośći fachowość w uzyskiwaniu wnioskowanych przez klientów kwot kredytów, przy jednoczesnym zachowaniu rzetelnego spojrzenia na sytuację klienta i szybkim przedstawieniu możliwych najlepszych ofert i dróg postępowania. Klienci doceniają poczucie pewnościi oszczędność własnego czasu, uzyskane dzięki wsparciu Kasi w całym procesie kredytowym.
Katarzyna

Kredyt z BIK-iem - czy to możliwe?

Zdarza się, że kredytobiorcy pomimo szczerych chęci, niestety nie mają finansowej możliwości regularnej spłaty rat zaciągniętych zobowiązań. Problemy w zarządzaniu własnym budżetem, niespodziewane wydatki, nagła utrata pracy, wszystkie te czynniki mogą sprawić, że miesięczne płatności spłacane są z mniejszym lub większym opóźnieniem. Każda taka operacja odnotowana jest w raporcie BIK, który służy analitykom bankowym do weryfikacji zdolności kredytowej potencjalnego klienta.

Uzyskaj kredyt z opóźnieniami w BIK. Okazuje się, że opóźnienia w płaceniu rat nie muszą stanowić bariery, której nie można pokonać. Możesz uzyskać potrzebne finansowanie na dowolny cel również wtedy, kiedy Twoja historia kredytowa nie jest pozytywna.

Kredyt, dzięki któremu pozbędziesz się długów

Kredyty z opóźnieniami w BIK, to najczęściej zobowiązania, których celem jest oddłużanie. O taki produkt bankowy starają się przede wszystkim osoby, które zauważają problem z płynnością finansową albo już ją straciły. Z pomocą finansistów udaje się uzyskać zobowiązanie na atrakcyjnych warunkach.

Największą popularnością w ramach wdrożenia procesu oddłużania cieszy się kredyt konsolidacyjny. Dzięki niemu spłacie ulegają wszystkie wskazane przez kredytobiorcę zobowiązania, z których płatnościami przestaje albo już przestał sobie radzić. W ten sposób powstaje jedno, połączone zobowiązanie na znacznie lepszych warunkach. Kredyt konsolidacyjny, pozwala przede wszystkim:

 • Wydłużyć okres spłaty,
 • uzyskać niższą ratę miesięczną, aniżeli suma tych spłacanych dotychczas,
 • pozbyć się przeterminowanych płatności,
 • poprawić zdolność kredytową,
 • dobrać dodatkowe środki, jeśli kredytobiorca ma taką potrzebę,
 • uzyskać komfort spłaty tylko jednej raty,
 • odzyskać sprawność w zakresie zarządzania własnym budżetem.

Pamiętaj, że opóźnienia w spłacie rat nie przekreślają Twoich szans na wdrożenie skutecznego oddłużania.

Dlaczego raport BIK jest taki ważny?

Negatywne informacje, jakie figurują w raporcie BIK, nie zawsze pozwalają na współpracę z wybraną instytucją bankową. Właśnie dlatego zaleca się współpracę z profesjonalnymi doradcami, którzy znają skuteczne metody, dzięki którym kredyt zostaje jednak udzielony.

Każdy bank realizuje własną politykę kredytową i ustala swoje warunki współpracy z klientem. Zawsze podstawą weryfikacji potencjalnego kredytobiorcy jest jednak raport Biura Informacji Kredytowej. Właśnie w nich odnotowane zostają wszelkie zachowania kredytobiorcy. Co znajduje się w raporcie BIK? Oto kilka przykładów:

 • Liczba zaciągniętych w przeszłości zobowiązań,
 • ilość zobowiązań, które kredytobiorca spłaca obecnie,
 • rodzaj zaciągniętych kredytów bankowych oraz pożyczek pozabankowych,
 • zachowania klienta w zakresie spłaty zobowiązań, w tym wszelkie opóźnienia w płatnościach rat czy przeterminowane płatności.

Warto podkreślić, że BIK może być także pomocny, jest pozytywny i korzystnie wpływa na wiarygodność klienta, jeśli odnotowane są w nim informacje o uregulowaniu wszelkich płatności w wyznaczonym terminie.

Nie ma wątpliwości, że kredyt ze złym BIK-iem jest trudniejszy do uzyskania, ale eksperci rynku finansowego podkreślają, że nie jest niemożliwy. Pośrednicy wspierają swoich klientów na każdym etapie ubiegania się o finansowe wsparcie, również takie, które ma służyć w celu oddłużania.

Jak działają pośrednicy kredytowi?

Kredyt z BIK zostaje przede wszystkim dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta. Doradca finansowy najpierw przeprowadza szczegółowy wywiad z przyszłym kredytobiorcą, aby poznać jego sytuację finansową oraz możliwości spłaty. Następnie sprawdza bieżące oferty na rynku usług kredytów oddłużeniowych i dobiera najlepszą opcję, wedle preferencji klienta.

Co zyskasz, dzięki współpracy z profesjonalnym doradcą?

 • Wsparcie merytoryczne w zakresie sprawnego procesu oddłużania,
 • pomoc na każdym etapie ubiegania się o kredyt ze złym BIK-iem,
 • minimum formalności,
 • krótki czas na wydanie decyzji kredytowej,
 • skuteczne negocjacje z bankiem,
 • doradztwo w zakresie utrzymania płynności finansowej,
 • kredyt bankowy na atrakcyjnych warunkach, z niskimi kosztami całkowitymi.

Kto powinien ubiegać się o kredyt z opóźnieniami w BIK?

Kredyt z opóźnieniami w BIK dedykowany jest wszystkim osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej i nie radzą sobie z regularnymi płatnościami miesięcznych rat. To najczęściej kredytobiorcy, którzy mają na swoim koncie kilka zobowiązań bankowych lub pozabankowych. Niestety, łatwy dostęp do dodatkowych środków bardzo często sprawia, że klient traci płynność finansową i wpada w spiralę zadłużenia. Dochodzi do sytuacji, w której opóźnienia w płatnościach rosną, aż wreszcie zmieniają się w przeterminowane długi, niemożliwe do spłaty.

Skutecznym sposobem na oddłużenie jest kredyt konsolidacyjny, który jest dostępny również dla osób, które nie radzą sobie ze spełnianiem warunków w zakresie regulowania należności.

Opóźnienia w płatnościach BIK - jak sytuację rozpatruje bank?

Banki najczęściej nie określają w jasny sposób, jakie opóźnienia w spłatach rat zaciągniętych już zobowiązań są akceptowane, a które całkowicie eliminują możliwość współpracy. Kwestie tego rodzaju zawsze rozpatrywane są indywidualnie, a instytucje bankowe pod uwagę biorą jeszcze inne czynniki. Na decyzję kredytową wpływa zdolność kredytowa, w tym:

 • Generowane przez kredytobiorcę dochody,
 • liczba innych zobowiązań,
 • rodzaj kredytów czy pożyczek,
 • wartość kosztów stałych,
 • czas spłacania należności.

Same opóźnienia w BIK rozpatrywane są na podstawie kilku kryteriów, z których najważniejszym aspektem oprócz wartości zaległości jest czas opóźnionych płatności. Tym samym:

 • Opóźnienia w płatności rat do 30 dni nie stanowią większego problemu w uzyskaniu kredytu oddłużeniowego,
 • zaległości od 30 do 60 dni wyświetlają się w raporcie BIK na pomarańczowo i mogą, ale nie muszą stanowić przeszkody w uzyskaniu finansowego wsparcia. Wiadomo jednak na pewno, że instytucje bankowe baczniej przyglądają się kredytobiorcom, którzy wygenerowali takie opóźnienie w płatnościach,
 • opóźnienia powyżej 90 dni oznaczane są na czerwono i najczęściej stanowią poważną przeszkodę w uzyskaniu zobowiązania kredytowego. Przy wsparciu profesjonalnych doradców udaje się jednak podjąć na tyle skuteczne negocjacje z bankami, aby została wydana decyzja pozytywna.

Jak uzyskać kredyt z opóźnieniami w BIK?

Jeśli chcesz wdrożyć skuteczny program oddłużania i odzyskać płynność finansową, przede wszystkim wybierz jeden z kredytów z opóźnieniami w BIK. Zanim złożysz wniosek o takie zobowiązanie, przygotuj:

 • Dokumenty dotyczące zaciągniętych zobowiązań, które stanowią problem w płatnościach miesięcznych rat,
 • zadeklaruj wartość generowanych dochodów,
 • informacje o wysokości przeterminowanych płatności.

Na tej podstawie zostanie dobrany najlepszy produkt bankowy, który pozwoli Ci uporać się z problemami z pieniędzmi. Tobie pozostaje już tylko wybrać konkretne zobowiązanie kredytowe, aby pozbyć się zadłużenia.

Dlaczego warto skorzystać z kredytu oddłużeniowego?

Przeterminowane płatności zawsze zaburzają sprawne zarządzanie własnym budżetem. Co więcej, generują jeszcze większe koszty, ponieważ bank nalicza odsetki karne.

Nie zwlekaj i reaguj czym prędzej, zanim wpadniesz w niekorzystną spiralę zadłużenia. Konsolidacja zobowiązań finansowych pozwoli Ci nie tylko pozbyć się opóźnień w płatnościach. To produkt, dzięki któremu uzyskasz całkowity komfort współpracy z bankiem. Od tej pory będziesz spłacać tylko jedną ratę, w jednym, dogodnym terminie. Odzyskasz też zdolność kredytową, dzięki czemu dobierzesz dodatkowe środki w razie takiej potrzeby.

Kredyt z BIK czy pożyczka pozabankowa?

Osoby, które utraciły zdolność kredytową, przez co każdy bank odmawia im współpracy w ramach oddłużania, mogą skorzystać z opcji wzięcia pożyczki pozabankowej. Takie zobowiązanie może być korzystne, aby uzyskać dodatkowe środki na spłatę zadłużenia. Jak potwierdzają jednak doradcy finansowi, branie kolejnych pożyczek nie zawsze jest dobrą opcją i może doprowadzić do spirali długów.

Pożyczka pozabankowa może być dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie generują stałych dochodów albo ich zadłużenie jest zbyt duże, aby uzyskać finansowe wsparcie ze strony instytucji bankowej.

Trudne kredyty dla potrzebujących finansowego wsparcia

Nie wiesz, jak uporać się z opóźnieniami w płatnościach rat? Wziąłeś zbyt dużo zobowiązań i nie radzisz sobie z ich regularną spłatą? Doradcy finansowi pomogą Ci wdrożyć skuteczny system oddłużania. Myślisz, że nie masz szans na wsparcie ze strony banku? Eksperci podejmą stosowne negocjacje, dzięki którym kredyt konsolidacyjny na spłatę przeterminowanych płatności będzie w Twoim zasięgu.

Nasz zespół

Mamy wyłącznie pozytywne opinie

Na podstawie 214 opinii.
Patryk Grynfelder
Patryk Grynfelder
2022-09-18
Zweryfikowana
Gorąco polecam , Pan Dariusz I. Najlepszy specjalista z ciężkiej sytuacji z której myślałem że nie ma już wyjścia Pan Darek rozwiązał moje problemy , codzienny kontakt wsparcie i wszystko załatwione tak jak trzeba na najwyższym poziomie . 10/10 Polecam .
Monika Lipska
Monika Lipska
2022-09-07
Zweryfikowana
Trafienie na Pana Rafała to było dla mnie wielkie szczęście. Pełen profesjonalizm, świetny kontakt. Ogromna wiedza, a przede wszystkim pomoc, dzięki której na dzień dzisiejszy mogę spać spokojnie. Żadna inna firma nie była w stanie mi pomóc, a szukałam chyba wszędzie. Polecam!
Tom Nowy
Tom Nowy
2022-09-03
Zweryfikowana
Dzięki tej firmie, a szczególnie dzięki pomocy Pani Doroty, wyszedłem z kilkumiesięcznego przymusu zaciągania chwilówek praktycznie tego samego dnia, w którym dostawałem wypłatę. Pomoc Pani Doroty okazała się cudem, na który czekałem, ponieważ udało mi się przenieść całe zadłużenie do zwykłego banku na bardzo korzystnych warunkach. Polecam tę firmę każdemu, kto wpadł w spiralę pożyczkową i chciałby się z niej w końcu wydostać!
Denis Gierojewski
Denis Gierojewski
2022-09-02
Zweryfikowana
Na tę firmę trafiłem w sumie przez przypadek, szukając pomocy. Był to pierwszy strzał i trafiony w 10! Chciałbym podziękować szczególnie Panu Arturowi Kuzioła, który zajął się moją sprawą. Byliśmy w stałym kontakcie, jeśli coś było nie jasne to Pan Artur od razu wyjaśniał o co chodzi i teraz mogę odetchnąć z ulgą. Serdecznie polecam!
Arkadiusz Mielczarek
Arkadiusz Mielczarek
2022-08-31
Zweryfikowana
wszystko pozytywnie załatwione pełen profesjonalizm polecam pana RAFAŁA .D. w sprawach dla nas nie do ogarniecia JESZCZE RAZ DZIEKUJE
Noemi
Noemi
2022-07-18
Zweryfikowana
Jeśli dobrze pamiętam to trzecia firma do której trafiłam z prośbą o pomoc. Wcześniejsze robiły tyle co sama próbowałam i mówiły, że nic nie da się zrobić. Jak się okazało z pomocą Pana Dariusza I. jednak się dało zrobić i to dużo. Współpraca na wysokim poziomie. Kontakt zawsze na bieżąco. Działanie w etapach, zawsze wiedziałam co robimy, ile to potrwa i co będzie dalej. Szybko, sprawnie i dodatkowo w przyjemnej atmosferze. Wszystkie pożyczki skonsolidowane. Jestem z daleka, podczas całego procesu musiałam tylko raz pojechać do siedziby firmy i również przemiło i przesympatycznie to wspominam :) Serdecznie dziękuję! :) Polecam każdemu!
Michal Zagajski
Michal Zagajski
2022-07-07
Zweryfikowana
Dzięki pomocy Pana Rafa Doroszczuka moje życie stało się lepsze, nie muszę myśleć dzień w dzień jak spłacić dług. Psychicznie jestem zdrowy, gdyż wcześniej myślałem tylko o tym czy i jak spłacę wszystkie kredyty. Polecam z całego serca Pana Rafała, odbierał i doradzał mi o każdej porze dnia. Dziękuję jeszcze raz . Michał.

Skontaktuj się z nami