Doradcy z Finanse Dla Ciebie oferują kompleksową pomoc w uzyskaniu zobowiązania kredytowego wedle indywidualnych potrzeb na najlepszych z możliwych warunkach. Lekarze, prawnicy, żołnierze czy nauczyciele, to tylko niektóre z grup zawodowych, którym dedykowane są specjalne oferty banków i instytucji pozabankowych na preferencyjnych zasadach współpracy.

Co to jest kredyt preferencyjny?

Każdy kredyt bankowy czy szybka pożyczka pozabankowa ma być finansowym wsparciem dla klienta, według jego indywidualnych potrzeb. Idealnie dopasowana oferta pozwoli uzyskać dodatkowe środki na dogodnych warunkach spłaty, zgodnie z możliwościami spłaty każdego, kto takiej pomocy potrzebuje.

Na rynku usług finansowych funkcjonują różne kredyty bankowe, w tym gotówkowe na dowolny cel oraz celowe, jak kredyty hipoteczne. Oprócz tego potencjalni klienci mogą zaciągać szybkie pożyczki na sam dowód, z błyskawiczną wypłatą środków. Wyrób tego idealnego zobowiązania może być naprawdę trudny, dlatego swoją profesjonalną pomoc oferują doświadczeni w branży finansowej doradcy z Finanse Dla Ciebie.

Kredyt preferencyjny jest zobowiązaniem na najlepszych z możliwych warunkach. Takie zobowiązanie dedykowane jest konkretnym grupom zawodowym, których pracowników uznaje się za optymalnie wiarygodnych i wypłacalnych. Specjaliści uprzywilejowanych zawodów mogą liczyć na:

 • niższe oprocentowanie zobowiązania,
 • mniejsze koszty całkowite (wskaźnik RRSO) kredytów i pożyczek,
 • minimalną prowizję za udzielenie finansowego wsparcia albo jej brak,
 • wydłużony okres spłaty, dzięki czemu miesięczne raty są niższe,
 • większą wartość maksymalną kredytu lub pożyczki, dzięki czemu klient uzyskuje niezbędne wsparcie finansowe.

Kto może skorzystać z kredytu preferencyjnego?

Warto wiedzieć, że oferty banków i firm pożyczkowych są różne, trudno jest wskazać jedno, konkretne zobowiązanie, które jest udzielane na najlepszych zasadach współpracy. Doradcy z Finanse Dla Ciebie wyróżniają jednak przynajmniej kilka grup zawodowych, na które czekają specjalne, znacznie lepsze warunki spłacania kredytów i innych zobowiązań finansowych. Do takich zaliczają się między innymi:

 • pracownicy służby zdrowia, w tym lekarze, lekarze weterynarii, pielęgniarki i fizjoterapeuci,
 • policjanci i służba mundurowa,
 • żołnierze i pozostała grupa zawodowych wojskowych,
 • nauczyciele i pracownicy oświaty,
 • prawnicy, w tym adwokaci, radcowie prawni czy notariusze,
 • pracownicy sektora bankowego i finansowego.

Na jakie korzyści można liczyć, zaciągając kredyt preferencyjny?

Istota zobowiązania finansowego jest zawsze taka sama, kredyt lub gotówka ma być wsparciem finansowym wedle indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dokładna analiza sytuacji finansowej, oczekiwań i możliwości spłaty oraz weryfikacja poszczególnych ofert banków i firm pożyczkowych, pozwala dopasować elastyczne rozwiązanie “szyte na miarę”. Właśnie tym zajmują się doradcy z Finanse Dla Ciebie, zwracając szczególną uwagę na potrzeby każdego potencjalnego kredytobiorcy.

Kredyty preferencyjne są przede wszystkim nie tylko opłacalne, ale charakteryzują się również atrakcyjnymi zasadami współpracy z bankiem. Takie zobowiązania pozwalają zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych w całym okresie spłacania rat, ponieważ kredyt na preferencyjnych warunkach udzielany jest z niższym niż standardowe oprocentowaniem oraz mniejszą prowizją za udzielenie finansowego wsparcia. Ponadto poszczególne grupy zawodowe mogą liczyć na minimalne formalności i krótszy czas na wydanie decyzji o przyznaniu kredytu. Osoby wykonujące prestiżowe zawody, które pozwalają utrzymywać stabilne i dobrze płatne stanowiska pracy uznawane są za w pełni wiarygodne i wypłacalne, dzięki czemu ryzyko kredytowe znacząco spada.

Jak szybko otrzymać kredyt na preferencyjnych warunkach?

Wnioskowanie o kredyt preferencyjny nie jest trudne, a formalności są w tym przypadku naprawdę minimalne. Doradcy z Finanse Dla Ciebie wspierają swoich klientów na każdym etapie ubiegania się o zobowiązanie finansowe oraz podczas spłaty miesięcznych rat.

Problem może pojawić się, jeśli pod uwagę weźmiemy wybór najlepszego kredytu czy pożyczki, ponieważ na rynku usług finansowych panuje ogromna konkurencja, a każda z instytucji realizuje inną politykę współpracy z potencjalnymi kredytobiorcami.

Co istotne, osoby z uprzywilejowanych grup zawodowych, muszą spełnić różne warunki, jakie stawia bank, w tym:

 • przedstawić zaświadczenie o formie zatrudnienia, która uprawnia do skorzystania z kredytu preferencyjnego,
 • przedstawić zaświadczenie o wysokości generowanych dochodów.

Bank dokona analizy ich zdolności kredytowej:

 • wygeneruje raport BIK, aby ocenić historię kredytową,
 • weźmie pod uwagę inne zobowiązania i stałe koszty, jakie ponosi przyszły kredytobiorca,
 • dokona analizy wpływów na konto.

Jeśli przyszły kredytobiorca spełnia wszystkie warunki, kredyt preferencyjny udzielany jest nawet tego samego dnia.

Profesjonalne wsparcie doradców z Finanse Dla Ciebie

Samodzielne ubieganie się o kredyt preferencyjny wcale nie jest proste, przede wszystkim kłopot może wywoływać znalezienie najlepszej oferty. Warto też wiedzieć, że z bankiem zawsze można skutecznie negocjować, natomiast nie każdy posiada tę umiejętność. Właśnie dlatego idealną opcją jest kompleksowe wsparcie profesjonalnych doradców.

Na co możesz liczyć, decydując się na współpracę z doradcami z Finanse Dla Ciebie? To tylko niektóre z istotnych zalet:

 • dokładna analiza Twojej sytuacji finansowej,
 • poznanie Twoich potrzeb w zakresie finansowego wsparcia,
 • weryfikacja bieżących ofert kredytów preferencyjnych,
 • dobranie najlepszych zobowiązań, które są idealnie dopasowane do oczekiwań klienta i możliwości spłaty kredytu,
 • pomoc we wnioskowaniu o kredyt na preferencyjnych warunkach i spełnieniu wszelkich formalności,
 • negocjacje z bankiem, aby uzyskać najlepsze warunki współpracy,
 • wsparcie na każdym etapie ubiegania się i regulowania należności w ramach kredytu preferencyjnego.

Każda oferta kredytu preferencyjnego jest “szyta na miarę”, dlatego całkowicie odpowiada na potrzeby i możliwości spłaty. Dzięki temu zobowiązanie kredytowe jest rzeczywistym wsparciem, a nie czynnikiem, który utrudnia utrzymanie płynności finansowej.

Cel uzyskania środków z tytułu kredytu preferencyjnego

Na co można wydać pieniądze pochodzące z kredytu na preferencyjnych warunkach? Wszystko zależy od rodzaju dedykowanego zobowiązania. Prawnicy, lekarze czy nauczyciele mogą korzystać z kredytów gotówkowych na dowolny cel albo ze zobowiązań celowych. Dużym powodzeniem cieszą się zarówno kredyty samochodowe, jak i preferencyjne kredyty hipoteczne.

Kredyt preferencyjny czy pożyczka preferencyjna - co wybrać?

Decyzja o zaciągnięciu konkretnego zobowiązania zawsze powinna być indywidualna i podyktowana indywidualnymi potrzebami. Kredyt preferencyjny jest idealny, jeśli kredytobiorca potrzebuje dodatkowych środków o dużej wartości, a zobowiązanie ma być spłacane w długim okresie. Pożyczka preferencyjna sprawdzi się lepiej, jeśli pracownik uprzywilejowanej grupy zawodowej potrzebuje pieniędzy “na już”, na przykład w ramach niespodziewanych wydatków czy w obliczu “czarnej godziny”. Pożyczki preferencyjne mogą być udzielane bez weryfikacji i to jeszcze tego samego dnia, natomiast ich całkowita wartość jest niewielka a czas spłaty krótki.

Chcesz sprawdzić, czy możesz zaciągnąć kredyt preferencyjny? Wyślij do nas wniosek elektroniczny albo zadzwoń pod wskazany numer infolinii. Konsultanci z Finanse Dla Ciebie odpowiedzą na wszystkie pytania i zaproponują Ci finansowe wsparcie dopasowane do Twoich potrzeb.

Nasz zespół

Katarzyna - Starszy Ekspert ds. Konsolidacji Chwilówek

Karol - Specjalista ds. Konsolidacji Chwilówek

Łukasz - Specjalista ds. Konsolidacji Chwilówek

Piotr - Specjalista ds. Oddłużania

Mamy wyłącznie pozytywne opinie

Na podstawie 214 opinii.
Patryk Grynfelder
Patryk Grynfelder
2022-09-18
Zweryfikowana
Gorąco polecam , Pan Dariusz I. Najlepszy specjalista z ciężkiej sytuacji z której myślałem że nie ma już wyjścia Pan Darek rozwiązał moje problemy , codzienny kontakt wsparcie i wszystko załatwione tak jak trzeba na najwyższym poziomie . 10/10 Polecam .
Monika Lipska
Monika Lipska
2022-09-07
Zweryfikowana
Trafienie na Pana Rafała to było dla mnie wielkie szczęście. Pełen profesjonalizm, świetny kontakt. Ogromna wiedza, a przede wszystkim pomoc, dzięki której na dzień dzisiejszy mogę spać spokojnie. Żadna inna firma nie była w stanie mi pomóc, a szukałam chyba wszędzie. Polecam!
Tom Nowy
Tom Nowy
2022-09-03
Zweryfikowana
Dzięki tej firmie, a szczególnie dzięki pomocy Pani Doroty, wyszedłem z kilkumiesięcznego przymusu zaciągania chwilówek praktycznie tego samego dnia, w którym dostawałem wypłatę. Pomoc Pani Doroty okazała się cudem, na który czekałem, ponieważ udało mi się przenieść całe zadłużenie do zwykłego banku na bardzo korzystnych warunkach. Polecam tę firmę każdemu, kto wpadł w spiralę pożyczkową i chciałby się z niej w końcu wydostać!
Denis Gierojewski
Denis Gierojewski
2022-09-02
Zweryfikowana
Na tę firmę trafiłem w sumie przez przypadek, szukając pomocy. Był to pierwszy strzał i trafiony w 10! Chciałbym podziękować szczególnie Panu Arturowi Kuzioła, który zajął się moją sprawą. Byliśmy w stałym kontakcie, jeśli coś było nie jasne to Pan Artur od razu wyjaśniał o co chodzi i teraz mogę odetchnąć z ulgą. Serdecznie polecam!
Arkadiusz Mielczarek
Arkadiusz Mielczarek
2022-08-31
Zweryfikowana
wszystko pozytywnie załatwione pełen profesjonalizm polecam pana RAFAŁA .D. w sprawach dla nas nie do ogarniecia JESZCZE RAZ DZIEKUJE
Noemi
Noemi
2022-07-18
Zweryfikowana
Jeśli dobrze pamiętam to trzecia firma do której trafiłam z prośbą o pomoc. Wcześniejsze robiły tyle co sama próbowałam i mówiły, że nic nie da się zrobić. Jak się okazało z pomocą Pana Dariusza I. jednak się dało zrobić i to dużo. Współpraca na wysokim poziomie. Kontakt zawsze na bieżąco. Działanie w etapach, zawsze wiedziałam co robimy, ile to potrwa i co będzie dalej. Szybko, sprawnie i dodatkowo w przyjemnej atmosferze. Wszystkie pożyczki skonsolidowane. Jestem z daleka, podczas całego procesu musiałam tylko raz pojechać do siedziby firmy i również przemiło i przesympatycznie to wspominam :) Serdecznie dziękuję! :) Polecam każdemu!
Michal Zagajski
Michal Zagajski
2022-07-07
Zweryfikowana
Dzięki pomocy Pana Rafa Doroszczuka moje życie stało się lepsze, nie muszę myśleć dzień w dzień jak spłacić dług. Psychicznie jestem zdrowy, gdyż wcześniej myślałem tylko o tym czy i jak spłacę wszystkie kredyty. Polecam z całego serca Pana Rafała, odbierał i doradzał mi o każdej porze dnia. Dziękuję jeszcze raz . Michał.

Skontaktuj się z nami