Nie da się ukryć, że zawód policjanta budzi skrajne emocje. Przez niektórych uznawany jest jako ten prestiżowy i budzący zaufanie, dla innych wiąże się raczej z niechęcią. Bez względu na społeczne nastroje, trzeba przyznać, że policjanci mogą cieszyć się ze stabilnego i dobrze wynagradzanego zatrudnienia, a w oczach banków bardzo często są wręcz klientami idealnymi. Na jakich zasadach udzielany jest kredyt dla policjanta i czy ta grupa zawodowa może liczyć na preferencyjne warunki współpracy z instytucją bankową?

Specjalista z 20-letnim stażem pracy w bankowości oraz pośrednictwie finansowym. Pracował m.in. w Banku Millennium, Getin Bank oraz Deutsche
Bank. Świetnie orientuje się w procedurach oraz ofertach bankowych, dzięki czemu potrafi pomóc nawet przy najbardziej złożonych sprawach. Indywidualnie podchodzi do każdego Klienta, gdyż jak sam mówi, każdy przypadek jest inny i wymaga wnikliwej dokładnej analizy.
Sebastian
Latest posts by Sebastian (see all)

  Dobry kredyt dla policjanta, czyli opłacalne rozwiązanie dla mundurowych

  Kredyty dla grup zawodowych to specjalna oferta większości banków komercyjnych, które działają na terenie naszego kraju. W jej skład wchodzą zobowiązania na preferencyjnych warunkach dla nauczycieli, prawników, żołnierzy oraz policjantów. Ci ostatni mogą weryfikować nie tylko dedykowane kredyty dla policjantów, ale również zobowiązania proponowane mundurowym. Do takich zaliczają się wszyscy pracownicy służby, również żołnierze i wojskowi na różnych stanowiskach.

  Kredyt dla policjanta wyróżnia się lepszymi, bardziej opłacalnymi zasadami współpracy z bankami. Instytucje oferują przede wszystkim kredyty:

  • z niższym oprocentowaniem,
  • z mniejszą prowizją za udzielenie kredytu albo jej całkowitym brakiem,
  • z wydłużonym okresem spłaty, dzięki czemu miesięczne raty są niższe,
  • z większą wartością maksymalną zobowiązania przy standardowych dochodach.

  Pamiętaj jednak, że każdy bank realizuje własną politykę współpracy z klientami, a wpływ na warunki kredytowe ma co najmniej kilka czynników. Znaczenie mają indywidualne potrzeby kredytobiorcy i jego możliwości spłaty, ale również ogólna sytuacja na rynku usług finansowych czy cykliczne oferty poszczególnych banków, które są dostępne tylko w danym czasie.

  Doradcy z Finanse Dla Ciebie pomogą Ci wybrać najlepszy kredyt

  Zatrudnienie policjantów jest stabilne, a wynagrodzenie pracowników na wyższych stanowiskach naprawdę zadowalające, aby kredytobiorca mógł zostać uznany za w pełni wiarygodnego i wypłacalnego. Nie oznacza to jednak, że każdy kredyt dla policjanta jest opłacalny i udzielany na korzystnych warunkach. Skorzystaj ze wsparcia doradców Finanse Dla Ciebie. Ich wieloletnie doświadczenie i doskonałe kwalifikacje zawodowe pozwolą dokonać weryfikacji różnych ofert. Dopiero na podstawie takiej analizy możliwe jest wybranie optymalnego zobowiązania.

  Pamiętaj, że nie zawsze liczą się najmniejsze koszty całkowite kredytu, chociaż rzeczywiście kredytobiorcy biorą ten aspekt pod uwagę. Znaczenie może mieć też komfort współpracy z bankiem, w tym minimalna ilość formalności, branie kredytu przez internet czy szybka wypłata pieniędzy. Fachowcy z Finanse Dla Ciebie będą Cię wspierać na każdym etapie ubiegania się o zobowiązanie finansowe, przygotują niezbędne dokumenty i pomogą wypełnić wnioski. Dzięki temu zaciąganie kredytu jest szybkie i łatwe, a współpraca z bankiem przebiega pomyślnie.

  Kredyt hipoteczny dla policjantów

  Policjanci mogą korzystać z różnych propozycji banków na preferencyjnych warunkach. Najczęściej zaciągane są kredyty gotówkowe na dowolny cel, natomiast ogromną popularnością cieszą się także kredyty hipoteczne dla mundurowych.

  Doradcy kredytowi potwierdzają, że kredyt mieszkaniowy dla policjanta charakteryzuje się lepszymi warunkami. Przede wszystkim, jest znacznie tańszy, ponieważ banki obniżają marżę oraz prowizję. Wszystko dlatego, że policjant cieszy się stabilnym zatrudnieniem oraz zarobkami, co przy zobowiązaniu na dużą wartość i w długim okresie spłaty ma jak najbardziej znaczenie.

  Należy przy tym pamiętać, że procedura zaciągania kredytu hipotecznego jest nieco bardziej skomplikowana, niż przy braniu kredytu gotówkowego na dowolny cel. Wsparciem okazują się doradcy z Finanse Dla Ciebie, którzy nie tylko odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania, ale zweryfikują też aktualne na rynku usług finansowych oferty i dobiorą najlepszy kredyt, “szyty na miarę” potrzeb i możliwości spłaty policjanta.

  Korzystny kredyt hipoteczny dla policjanta będzie generował spore oszczędności, to nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych w skali całego okresu spłaty. To również ułatwiona procedura zaciągania zobowiązania, minimum formalności i krótszy czas na wydanie decyzji.

  Uzyskaj lepsze warunki kredytowania

  Poszczególne grupy zawodowe, w tym policjanci, muszą wiedzieć, że nie wszystkie banki oferują im uprzywilejowane warunki współpracy. Polacy bardzo często popełniają podstawowy błąd, zaciągając kolejne zobowiązanie w tej instytucji bankowej, z której usług zdarzyło im się już korzystać. Doradcy z Finanse Dla Ciebie doskonale poruszają się w branży, znają mechanizmy wybierania tych najlepszych klientów. Okazuje się, że nie zawsze są to lojalni kredytobiorcy, ale właśnie ci nowi, z którymi współpraca będzie przebiegać po raz pierwszy.

  Eksperci finansowi są właśnie po to, aby dopasować najlepszy kredyt gotówkowy czy hipoteczny dla policjanta. Zlecenie analizy i dobranie optymalnej strategii fachowcom nie tylko oszczędza ogrom czasu, ale pozwala cieszyć się intratną współpracą. Warto wziąć pod uwagę, że w branży kredytowej panuje tak ogromna konkurencja, że czasem trudno jest zweryfikować różne propozycje i wybrać produkt idealnie dopasowany do indywidualnych potrzeb.

  Kredyt dla policjantów na TAK

  Wykorzystaj swoją pozycję zawodową w służbach mundurowych i ciesz się korzystną współpracą z bankiem. Z naszą pomocą wybierzesz tani kredyt z niższym oprocentowaniem i bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb, nie stracisz czasu ani energii, wesprzemy Cię z realizacji wszelkich formalności. Wypełnij krótki wniosek elektroniczny albo skorzystaj z infolinii Finanse Dla Ciebie. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszelkie pytania, rozwieją wszystkie wątpliwości, abyś mógł cieszyć się finansowym wsparciem, które jest “szyte na miarę”.

  Nasz zespół

  Mamy wyłącznie pozytywne opinie

  Na podstawie 214 opinii.
  Patryk Grynfelder
  Patryk Grynfelder
  2022-09-18
  Zweryfikowana
  Gorąco polecam , Pan Dariusz I. Najlepszy specjalista z ciężkiej sytuacji z której myślałem że nie ma już wyjścia Pan Darek rozwiązał moje problemy , codzienny kontakt wsparcie i wszystko załatwione tak jak trzeba na najwyższym poziomie . 10/10 Polecam .
  Monika Lipska
  Monika Lipska
  2022-09-07
  Zweryfikowana
  Trafienie na Pana Rafała to było dla mnie wielkie szczęście. Pełen profesjonalizm, świetny kontakt. Ogromna wiedza, a przede wszystkim pomoc, dzięki której na dzień dzisiejszy mogę spać spokojnie. Żadna inna firma nie była w stanie mi pomóc, a szukałam chyba wszędzie. Polecam!
  Tom Nowy
  Tom Nowy
  2022-09-03
  Zweryfikowana
  Dzięki tej firmie, a szczególnie dzięki pomocy Pani Doroty, wyszedłem z kilkumiesięcznego przymusu zaciągania chwilówek praktycznie tego samego dnia, w którym dostawałem wypłatę. Pomoc Pani Doroty okazała się cudem, na który czekałem, ponieważ udało mi się przenieść całe zadłużenie do zwykłego banku na bardzo korzystnych warunkach. Polecam tę firmę każdemu, kto wpadł w spiralę pożyczkową i chciałby się z niej w końcu wydostać!
  Denis Gierojewski
  Denis Gierojewski
  2022-09-02
  Zweryfikowana
  Na tę firmę trafiłem w sumie przez przypadek, szukając pomocy. Był to pierwszy strzał i trafiony w 10! Chciałbym podziękować szczególnie Panu Arturowi Kuzioła, który zajął się moją sprawą. Byliśmy w stałym kontakcie, jeśli coś było nie jasne to Pan Artur od razu wyjaśniał o co chodzi i teraz mogę odetchnąć z ulgą. Serdecznie polecam!
  Arkadiusz Mielczarek
  Arkadiusz Mielczarek
  2022-08-31
  Zweryfikowana
  wszystko pozytywnie załatwione pełen profesjonalizm polecam pana RAFAŁA .D. w sprawach dla nas nie do ogarniecia JESZCZE RAZ DZIEKUJE
  Noemi
  Noemi
  2022-07-18
  Zweryfikowana
  Jeśli dobrze pamiętam to trzecia firma do której trafiłam z prośbą o pomoc. Wcześniejsze robiły tyle co sama próbowałam i mówiły, że nic nie da się zrobić. Jak się okazało z pomocą Pana Dariusza I. jednak się dało zrobić i to dużo. Współpraca na wysokim poziomie. Kontakt zawsze na bieżąco. Działanie w etapach, zawsze wiedziałam co robimy, ile to potrwa i co będzie dalej. Szybko, sprawnie i dodatkowo w przyjemnej atmosferze. Wszystkie pożyczki skonsolidowane. Jestem z daleka, podczas całego procesu musiałam tylko raz pojechać do siedziby firmy i również przemiło i przesympatycznie to wspominam :) Serdecznie dziękuję! :) Polecam każdemu!
  Michal Zagajski
  Michal Zagajski
  2022-07-07
  Zweryfikowana
  Dzięki pomocy Pana Rafa Doroszczuka moje życie stało się lepsze, nie muszę myśleć dzień w dzień jak spłacić dług. Psychicznie jestem zdrowy, gdyż wcześniej myślałem tylko o tym czy i jak spłacę wszystkie kredyty. Polecam z całego serca Pana Rafała, odbierał i doradzał mi o każdej porze dnia. Dziękuję jeszcze raz . Michał.

  Skontaktuj się z nami