Doradcy z Finanse Dla Ciebie specjalizują się w trudnych kredytach. Straciłeś już nadzieję na uzyskanie finansowego wsparcia? Kolejny bank odmówił Ci udzielenia kredytu? Potrzebujesz pieniądze “na już”? Bez względu na to, jak trudna jest Twoja sytuacja finansowa i jak kiepska zdolność w zakresie wypłacalności oraz wiarygodności, dla nas trudne kredyty to “pestka”. Zgłoś się do nas już teraz.

Trudne kredyty są dedykowane przede wszystkim osobom, które nie mogą poradzić sobie samodzielnie z uzyskaniem finansowego wsparcia. Najczęściej są to pożyczkobiorcy oraz kredytobiorcy, którzy utracili płynność finansową, wygenerowali zaległości, na ich kontach ciążą długi albo mają co najmniej kilka różnych zobowiązań i wykazują trudności w ich regularnej spłacie. Do doradców z Finanse Dla Ciebie zgłaszają się osoby, które wykazują negatywną historię kredytową i banki odmawiają z nimi współpracy. To również osoby, które nie mogą sprawnie zarządzać własnym budżetem w wyniku nałożonego zabezpieczenia komorniczego.

Wieloletnie doświadczenie Piotra w bankowości skutkuje odpowiednio dobranym dla Klienta planem w całym procesie oddłużania i konsolidacji chwilówek. Pomoc w uzyskaniu kredytu konsolidacyjnego jest dla Piotra misją, którą realizuje z pełnym zaangażowaniem i pasją. Piotr nieustanie się dokształca w zakresie zamian zachodzących w materii spłaty chwilówek. Dzięki temu pozostaje na bieżąco z aktualnymi procedurami obowiązującymi w bankach, co z kolei przekłada się na skuteczność jego działań.
Piotr
Latest posts by Piotr (see all)

  Krótka droga do pozbycia się długów

  Osoby, które pozostają w trudnej sytuacji materialnej albo chcą wszcząć proces skutecznego oddłużania, mogą liczyć na finansowe wsparcie w ramach uzyskania tzw. trudnego kredytu. Dla specjalistów z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług bankowych i ekspertów z odpowiednimi kwalifikacjami, którzy od długiego czasu współpracują z instytucjami bankowymi i pozabankowymi, załatwienie pomocowego zobowiązania to nic trudnego.

  Na co możesz liczyć poprzez współpracę z Finanse dla Ciebie w ramach trudnych kredytów?

  Trudny kredyt jest przede wszystkim wsparciem dla osób, które przez swoją skomplikowaną i niekorzystną sytuację finansową nie mogą rozpocząć współpracy z bankami na standardowych warunkach. Doradcy z Finanse Dla Ciebie wspierają na każdym etapie ubiegania się o pomoc pieniężną, dzięki której:

  • spłacisz swoje długi,
  • spłacisz niechciane, niekorzystne zobowiązania, które generują wysokie koszty,
  • wyjdziesz ze spirali zadłużenia,
  • odzyskasz płynność finansową i będziesz sprawnie zarządzać własnym budżetem,
  • dobierzesz dodatkowe środki na dowolny cel, na przykład w przypadku niespodziewanych wydatków czy tzw. czarnej godziny.

  Wystarczy, że wypełnisz elektroniczny wniosek albo zadzwonisz do konsultantów z Finanse Dla Ciebie. Trudne kredyty to nasza specjalność!

  Co to jest trudny kredyt?

  Osoby, które nie mają zdolności kredytowej albo wykazują negatywną historię kredytową, raczej nie mają szans na współpracę z bankiem na standardowych zasadach i muszą liczyć się z tym, że instytucja bankowa kolejny raz wyda decyzję odmowną.

  W takich sytuacjach z pomocą przychodzą doradcy finansowi, którzy po zapoznaniu się z indywidualnymi potrzebami, ale i możliwościami spłaty swoich klientów, podejmują negocjacje z bankami albo proponują inne, korzystne rozwiązania, dzięki którym udaje się uzyskać finansowe wsparcie.

  Doświadczenie, wiedza i wieloletnia działalność w branży pozwala uzyskać kredyt nawet osobom w ciężkiej sytuacji materialnej oraz dłużnikom.

  W jakich sytuacjach instytucje bankowe nie udzielają kredytu?

  Wnioski o zobowiązanie kredytowe najczęściej odrzucane są wtedy, kiedy potencjalny kredytobiorca nie jest dla banku wiarygodny oraz wypłacalny. Musisz wiedzieć, że w celu minimalizowania ryzyka kredytowego każda instytucja bankowa skrupulatnie weryfikuje swojego przyszłego klienta. Jeśli ten posiada długi, nie spłaca innych zobowiązań w terminie albo wykazuje zbyt niskie dochody lub jego koszty stałe w skali miesiąca są wysokie, raczej nie ma szans na współpracę w ramach otrzymania dodatkowych środków.

  Doradcy z Finanse Dla Ciebie do każdego klienta podchodzą w sposób indywidualny, a analiza ich potrzeb i sytuacji finansowej pozwala dobrać najlepszą strategię działania. Warto wiedzieć, że decyzja odmowna w jednym banku wcale nie oznacza odrzucenia wniosku o kredyt w innej instytucji. Ponadto istnieją różne, skuteczne metody, aby zdolność kredytobiorcy uległa poprawie. Specjaliści rynku finansowego w imieniu swoich klientów bardzo często podejmują również negocjacje z instytucjami bankowymi, dzięki którym udaje się otrzymać niezbędne środki.

  Kto sięga po trudne kredyty?

  Jak już wspomniano, trudne kredyty dedykowane są osobom, które pozostają w trudnej sytuacji finansowej. Jest to forma finansowego wsparcia pomocna tym, którzy:

  • nie mają zdolności kredytowej,
  • wykazują negatywną historię kredytową,
  • zaciągnęli co najmniej kilka zobowiązań pozabankowych, w tym chwilówek,
  • mają zaległości w spłacie rat,
  • zalegają z płatnościami w ZUS i US,
  • generują zbyt niskie zarobki,
  • pracują bez umowy albo na podstawie umów nieakceptowanych przez banki, na przykład na podstawie umowy o dzieło czy z tytułu krótkoterminowego kontraktu.

  Jeśli któryś z tych punktów dotyczy Ciebie, wciąż masz szansę na uzyskanie finansowego wsparcia. Z naszą pomocą już niedługo otrzymasz dodatkowe środki na dowolny cel.

  Trudny kredyt dla osób bez zdolności kredytowej

  Analitycy, którzy wyliczają zdolność kredytową każdego klienta, biorą pod uwagę przede wszystkim wysokość osiąganych dochodów, koszty stałe oraz formę zatrudnienia. Nierzadko analizują też wpływy na konto oraz sprawdzają historię kredytową w BIK. Jeśli posiadasz długi albo w przeszłości nie spłacałeś innych zobowiązań w wyznaczonym terminie miesięcznych rat, raczej nie masz szans na współpracę z instytucją bankową.

  Taka sytuacja nie musi trwać jednak wiecznie. Doradcy z Finanse Dla Ciebie po poznaniu Twojej sytuacji finansowej i potrzeb, podadzą Ci kilka rozsądnych opcji. Weź pod uwagę, że dodatkowe środki nie muszą pochodzić z banku, na rynku usług finansowych prężnie funkcjonują również instytucje pozabankowe.

  Co więcej, specjaliści pomogą Ci “stanąć na nogi” i wdrożyć proces naprawy historii kredytowej oraz odzyskania zdolności kredytowej. Możesz liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji finansowych celów.

  Trudny kredyt dla zadłużonych

  Osoby, które przestały radzić sobie z regularną spłatą zaciągniętych zobowiązań, powinny czym prędzej wdrożyć proces skutecznego oddłużania. Nie zawsze rozsądną opcją jest wzięcie kolejnego kredytu czy pożyczki, to wręcz najprostsza droga do wywołania spirali długów. Aby zapobiec całkowitej utracie płynności finansowej, a w skrajnych przypadkach nawet egzekucji komorniczej i bankructwu, finansiści z Finanse Dla Ciebie dopasują skuteczne oddłużanie, które będzie “szyte na miarę” Twoich potrzeb, ale również możliwości spłaty. Jednym z rodzajów trudnego kredytu jest w takich przypadkach konsolidacja kredytów lub konsolidacja chwilówek.

  Kredyty konsolidacyjne - trudne kredyty oddłużeniowe

  Łatwy dostęp do dodatkowych środków bardzo często sprawia, że klient banków czy firm pożyczkowych wpada w tzw. spiralę długów. Przekredytowanie wywołuje zazwyczaj utratę płynności finansowej, generowane są długi, a miesięczny budżet nie jest wystarczający, aby regulować należności w wyznaczonym terminie. Wreszcie dochodzi do sytuacji, w której dłużnik nie ma już szans na kolejne finansowe wsparcie i wpada w poważne, finansowe tarapaty.

  Jedną z opcji na skuteczne oddłużenie jest finansowe wsparcie w ramach kredytów albo pożyczek konsolidacyjnych. Polega ono na połączeniu wszystkich niechcianych zobowiązań w jedno. Nowy bank lub firma pożyczkowa spłaca całkowicie wskazane kredyty lub pożyczki i ustanawia jeden produkt z jedną ratą.

  Kredyt konsolidacyjny albo pożyczka konsolidacyjna pozwala pozbyć się długów i odzyskać płynność finansową. Klient sprawnie zarządza własnym budżetem, od teraz spłaca już tylko jedną ratę i to na znacznie lepszych, bardziej opłacalnych warunkach. Zobowiązanie konsolidacyjne jest tańsze, a czas współpracy z klientem wydłuża się, dzięki czemu miesięczne płatności są mniejsze.

  Jeśli jesteś zainteresowany sprawnym pozbyciem się długów w ramach konsolidacji zobowiązań, zgłoś się do doradców z Finanse Dla Ciebie, którzy pomogą Ci przejść przez cały proces aż do osiągnięcia Twojej stabilnej sytuacji w portfelu.

  Trudny kredyt dla osób z niestandardową umową

  Brak umowy o pracę albo umowa na określony czas, może być przeszkodą w ramach możliwości współpracy z bankami. Profesjonalna pomoc doradców pozwoli zweryfikować różne oferty banków i firm pożyczkowych oraz wybrać takie, które akceptują niestandardowe umowy w zakresie generowanych dochodów. Musisz wiedzieć, że niektóre instytucje udzielają finansowe wsparcie również bez weryfikacji zdolności kredytowej, na przykład tylko na dowód. Trudny kredyt w takiej sytuacji jest jak najbardziej możliwy i można go uzyskać na naprawdę atrakcyjnych warunkach, wedle indywidualnych potrzeb.

  Trudne kredyty przy minimum formalności

  Ponieważ doradcy z Finanse Dla Ciebie specjalizują się w pomocy w zakresie ubiegania się o finansowe wsparcie również osobom, które pozostają w trudnej sytuacji finansowej, dłużnikom czy osobom, które nie mają wystarczającej zdolności kredytowej, weryfikacja takich klientów jest szybka i prosta. Najczęściej wystarczy dowód osobisty, ewentualnie przelew weryfikujący tożsamość. Pieniądze otrzymasz jeszcze tego samego dnia, a cały proces będzie przebiegał za pośrednictwem internetu, bez konieczności wychodzenia z domu.

  Jak uzyskać trudny kredyt? To naprawdę łatwe. Wystarczy, że wypełnisz elektroniczny wniosek albo skorzystasz z infolinii Finanse Dla Ciebie. Wskaż preferowaną wartość zobowiązania, opowiedz doradcy o Twoim problemie finansowym. Na podstawie szczegółowego wywiadu zostanie dopasowany odpowiedni produkt, który spełni Twoje oczekiwania. W większości przypadków weryfikacja wniosków o trudny kredyt przebiega jeszcze tego samego dnia.

  Zapytaj właśnie teraz o trudny kredyt doradców z Finanse Dla Ciebie. Uzyskaj dodatkowe środki albo pozbądź się długów jak najszybciej. Oferta zawsze jest “szyta na miarę”, dopasowana do potrzeb każdego klienta. Specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania, rozwieją wątpliwości, będą dla Ciebie wsparciem na każdym etapie współpracy, której efektem będzie już niedługo Twoja optymalna stabilność finansowa.

  Nasz zespół

  Katarzyna - Starszy Ekspert ds. Konsolidacji Chwilówek

  Karol - Specjalista ds. Konsolidacji Chwilówek

  Łukasz - Specjalista ds. Konsolidacji Chwilówek

  Piotr - Specjalista ds. Oddłużania

  Mamy wyłącznie pozytywne opinie

  Na podstawie 214 opinii.
  Patryk Grynfelder
  Patryk Grynfelder
  2022-09-18
  Zweryfikowana
  Gorąco polecam , Pan Dariusz I. Najlepszy specjalista z ciężkiej sytuacji z której myślałem że nie ma już wyjścia Pan Darek rozwiązał moje problemy , codzienny kontakt wsparcie i wszystko załatwione tak jak trzeba na najwyższym poziomie . 10/10 Polecam .
  Monika Lipska
  Monika Lipska
  2022-09-07
  Zweryfikowana
  Trafienie na Pana Rafała to było dla mnie wielkie szczęście. Pełen profesjonalizm, świetny kontakt. Ogromna wiedza, a przede wszystkim pomoc, dzięki której na dzień dzisiejszy mogę spać spokojnie. Żadna inna firma nie była w stanie mi pomóc, a szukałam chyba wszędzie. Polecam!
  Tom Nowy
  Tom Nowy
  2022-09-03
  Zweryfikowana
  Dzięki tej firmie, a szczególnie dzięki pomocy Pani Doroty, wyszedłem z kilkumiesięcznego przymusu zaciągania chwilówek praktycznie tego samego dnia, w którym dostawałem wypłatę. Pomoc Pani Doroty okazała się cudem, na który czekałem, ponieważ udało mi się przenieść całe zadłużenie do zwykłego banku na bardzo korzystnych warunkach. Polecam tę firmę każdemu, kto wpadł w spiralę pożyczkową i chciałby się z niej w końcu wydostać!
  Denis Gierojewski
  Denis Gierojewski
  2022-09-02
  Zweryfikowana
  Na tę firmę trafiłem w sumie przez przypadek, szukając pomocy. Był to pierwszy strzał i trafiony w 10! Chciałbym podziękować szczególnie Panu Arturowi Kuzioła, który zajął się moją sprawą. Byliśmy w stałym kontakcie, jeśli coś było nie jasne to Pan Artur od razu wyjaśniał o co chodzi i teraz mogę odetchnąć z ulgą. Serdecznie polecam!
  Arkadiusz Mielczarek
  Arkadiusz Mielczarek
  2022-08-31
  Zweryfikowana
  wszystko pozytywnie załatwione pełen profesjonalizm polecam pana RAFAŁA .D. w sprawach dla nas nie do ogarniecia JESZCZE RAZ DZIEKUJE
  Noemi
  Noemi
  2022-07-18
  Zweryfikowana
  Jeśli dobrze pamiętam to trzecia firma do której trafiłam z prośbą o pomoc. Wcześniejsze robiły tyle co sama próbowałam i mówiły, że nic nie da się zrobić. Jak się okazało z pomocą Pana Dariusza I. jednak się dało zrobić i to dużo. Współpraca na wysokim poziomie. Kontakt zawsze na bieżąco. Działanie w etapach, zawsze wiedziałam co robimy, ile to potrwa i co będzie dalej. Szybko, sprawnie i dodatkowo w przyjemnej atmosferze. Wszystkie pożyczki skonsolidowane. Jestem z daleka, podczas całego procesu musiałam tylko raz pojechać do siedziby firmy i również przemiło i przesympatycznie to wspominam :) Serdecznie dziękuję! :) Polecam każdemu!
  Michal Zagajski
  Michal Zagajski
  2022-07-07
  Zweryfikowana
  Dzięki pomocy Pana Rafa Doroszczuka moje życie stało się lepsze, nie muszę myśleć dzień w dzień jak spłacić dług. Psychicznie jestem zdrowy, gdyż wcześniej myślałem tylko o tym czy i jak spłacę wszystkie kredyty. Polecam z całego serca Pana Rafała, odbierał i doradzał mi o każdej porze dnia. Dziękuję jeszcze raz . Michał.

  Skontaktuj się z nami