Specjalizujemy się we wsparciu klientów indywidualnych, czyli osób fizycznych. W ofercie Finanse Dla Ciebie znajdziesz elastyczne produkty finansowe, które możesz dobierać wedle własnych oczekiwań, ale i możliwości spłaty. Kredyty indywidualne, jakie pomagamy zaciągać, to między innymi dopasowane kredyty gotówkowe, kredyty na ZUS i US, ale również konsolidacja kredytów oraz konsolidacja chwilówek.

Kompetentny specjalista od kredytów bankowych, w szczególności hipotecznych oraz gotówkowych, której wiedza wzbogaca cały zespół. Ponad jedenaście lat nieprzerwanego doświadczenia w branży kredytowej przekłada się na skutecznośći fachowość w uzyskiwaniu wnioskowanych przez klientów kwot kredytów, przy jednoczesnym zachowaniu rzetelnego spojrzenia na sytuację klienta i szybkim przedstawieniu możliwych najlepszych ofert i dróg postępowania. Klienci doceniają poczucie pewnościi oszczędność własnego czasu, uzyskane dzięki wsparciu Kasi w całym procesie kredytowym.
Katarzyna

Finanse Dla Ciebie - kredyty “szyte na miarę"

Zobowiązania finansowe mogą być “szyte na miarę”, co oznacza, że wsparcie finansowe będzie idealnie odpowiadać Twoim potrzebom. Doświadczenie naszych specjalistów pozwala tworzyć skuteczne plany oddłużeniowe, dzięki którym klienci odzyskują płynność finansową i pozbywają się zadłużeń. Fachowa pomoc, jaką świadczymy, jest pierwszym i najważniejszym krokiem, aby móc znowu zarządzać własnym budżetem w pełnym komforcie. “Nie chowaj głowy w piasek”, pamiętaj, że długi nie zostaną Ci darowane, a jeśli będziesz je bagatelizować, uwikłasz się w tzw. pętlę zadłużenia. Pozwól sobie pomóc, a kredyty dla klientów indywidualnych są jednym z najlepszych produktów oddłużeniowych.

Jak zaciągnąć kredyt dla osób fizycznych?

Kolejny bank odmówił Ci współpracy? Nie możesz liczyć na tradycyjny kredyt, ponieważ nie masz zdolności kredytowej, a Twoją historię kredytową psują bieżące chwilówki? Nic straconego, z pomocą Finanse Dla Ciebie otrzymasz niezbędne wsparcie, aby pozbyć się niechcianego zadłużenia.

Musisz wiedzieć, że instytucje bankowe współpracują tylko z w pełni wypłacalnymi i wiarygodnymi klientami. Zanim wydadzą decyzję pozytywną, skrupulatnie weryfikują wnioskującego o finansowe zobowiązanie. Sprawdzają raport BIK, aby dokonać analizy historii kredytowej, żądają zaświadczenia o dochodach, analizują wpływy na konto. Ponieważ każdy kredyt bankowy charakteryzuje się dosyć sporym ryzykiem, instytucje bankowe muszą mieć gwarancję, że klient będzie spłacał zobowiązanie zgodnie z ustalonymi w umowie warunkami. Osoby bezrobotne i dłużnicy raczej nie mają szans na taką współpracę.

Właśnie w takich sytuacjach Finanse Dla Ciebie są najlepszą opcją. Nasi pośrednicy finansowi specjalizują się w trudnych kredytach i pomagają otrzymać finansowe wsparcie nawet wtedy, gdy wydaje się, że nie ma na to żadnych szans.

Kredyt dla osób indywidualnych - dowolny cel finansowania

Kredyty indywidualne, które pomagamy otrzymać naszym klientom, można przeznaczyć na dowolny cel. Priorytetem naszej działalności jest wsparcie w ramach oddłużania, kredyt może posłużyć więc na konsolidację chwilówek i całkowitą spłatę niekorzystnych zobowiązań, aby móc odzyskać płynność finansową.

Co istotne, kredyty dla osób fizycznych tak naprawdę nie mają żadnych ograniczeń. Chociaż bardzo często wykorzystywane są w ramach oddłużania, to klient decyduje o wydatkowaniu uzyskanych środków, a te może przeznaczyć na dowolny cel. Marzysz o egzotycznych wakacjach, chcesz kupić nowy samochód, najlepszy komputer, brakuje Ci środków na organizację wesela, a może planujesz rozwój zawodowy i udział w najlepszych szkoleniach? Kredyty indywidualne pozwalają spełnić marzenia i realne cele każdego klienta. Istotne jest jednak to, aby zawsze podejmować racjonalną decyzję w zakresie podejmowania tego rodzaju zobowiązań. Chociaż Finanse Dla Ciebie wspierają w otrzymaniu finansowego wsparcia na najlepszych warunkach, to zawsze priorytetem musi być możliwość dogodnej spłaty takiego zobowiązania. Tylko wtedy dodatkowe pieniądze nie przyczynią się do powstania spirali zadłużenia.

W ramach zobowiązań kredytowych ogromną popularnością cieszą się kredyty konsolidacyjne i właśnie takim zobowiązaniom warto poświęcić więcej miejsca. Czy wiesz, że już co drugi dorosły Polak posiada przynajmniej jeden produkt bankowy bądź pozabankowy? Niestety, ogromna liczba kredytobiorców i pożyczkobiorców szybko przestaje sobie radzić z regularnym płaceniem rat. Właśnie im dedykowana jest konsolidacja.

Kredyty oddłużeniowe - konsolidacja kredytów i konsolidacja pożyczek

Jak działa konsolidacja zobowiązań bankowych bądź pozabankowych? To nic innego jak połączenie co najmniej kilku takich produktów w jeden, który udzielany jest na lepszych, tańszych warunkach spłaty.

W praktyce kilka kredytów lub kilka pożyczek zostaje całkowicie spłaconych, za to zostaje ustanowiony zupełnie nowy, ale jeden produkt finansowy. Z reguły jest on znacznie bardziej komfortowy i opłacalny. Klient ma obowiązek regulowania należności z tytułu tylko jednej raty, nie musi więc pamiętać o całym harmonogramie spłat i może sprawniej zarządzać własnym budżetem. Co więcej, konsolidacja przeważnie wydłuża okres spłaty, dzięki czemu połączona rata jest finalnie niższa, aniżeli te spłacane na dotychczasowych warunkach.

To doskonały proces oddłużania, ponieważ klient odzyskuje płynność finansową, pozbywa się też przeterminowanych należności, a nowe płatności zostają dopasowane do jego indywidualnych możliwości. Warto również zaznaczyć, że w licznych przypadkach, klient, który decyduje się na wdrożenie konsolidacji pożyczek jako skutecznego sposobu na oddłużenie, może skorzystać również z dobrania dodatkowych środków na dowolny cel.

Jak wygląda procedura uzyskania kredytu indywidualnego?

Z pomocą Finanse Dla Ciebie kredyty indywidualne są w Twoim zasięgu, nawet jeśli nie cieszysz się zbyt pozytywną historią czy zdolnością kredytową. Sprawdź, jak działają nasi specjaliści, którzy szybko wyciągną Cię z długów. Skorzystaj z profesjonalnej opieki konsultantów finansowych, przedstaw im swoją sytuację. Właśnie na jej podstawie zostanie opracowana efektywna strategia działania.

Jak wygląda współpraca z Finanse Dla Ciebie krok po kroku? Przedstawiamy prosty schemat, dzięki któremu pozbędziesz się zadłużeń i uzyskasz finansowe wsparcie na dowolny cel:

  • Zadzwoń lub wypełnij krótki, elektroniczny wniosek. Nasi konsultanci czekają i są dostępni właśnie po to, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.
  • Podczas rozmowy telefonicznej zostanie przeprowadzony szczegółowy wywiad. Dzięki niemu specjalista do spraw finansowych będzie mógł opracować specjalny, indywidualny plan działania, w zależności od Twojej sytuacji finansowej, potrzeb oraz możliwości regulowania należności.
  • Przedstaw swoją sytuację finansową. Pamiętaj, że podczas wstępnej rozmowy, doradca poprosi Cię nie tylko o Twoje dane w celu ich weryfikacji. Podasz również oczekiwaną kwotę zobowiązania kredytowego albo wartość zadłużeń, których chcesz się pozbyć. Musisz udzielić informacji o posiadanych zobowiązaniach, zarówno tych bankowych, jak i pozabankowych.
  • Daj się poznać. Zostaniesz poproszony o wskazanie wartości generowanych dochodów, miejsca zamieszkania oraz stanu cywilnego. W niektórych przypadkach niezbędna będzie też informacja o ewentualnym zabezpieczeniu kredytowym (na przykład w ramach poręczenia). Wszystkie te informacje pozwolą stworzyć optymalny plan wsparcia finansowego, który będzie “szyty na miarę” Twoich oczekiwań.
  • Kolejny etap to kwestie formalne, jakie spełni pośrednik Finanse Dla Ciebie w Twoim imieniu. Rozmowy z bankiem, negocjacje, wypełnienie wniosków, cały ten proces zupełnie Cię nie interesuje, pozostaje tylko czekać na informację zwrotną.
  • Doradca finansowy Finanse Dla Ciebie czuwa nad prawidłowym procesem ubiegania się o finansowe wsparcie, a kiedy zostanie uzyskana decyzja pozytywna, Twoim zadaniem jest podpisanie umowy. Pamiętaj, aby dokładnie czytaj jej wszystkie zapisy i w razie jakichkolwiek niejasności, prosić o wytłumaczenie. Specjaliści branży finansowej działają właśnie po to, aby oferować swoje rzetelne wsparcie w całym procesie uzyskiwania dodatkowych środków czy produktu oddłużeniowego na atrakcyjnych warunkach.

Poznaj szczegółową ofertę finanse Dla Ciebie. Sprawdź opłacalność kredytów dla osób indywidualnych, korzystając z dostępnego kalkulatora zobowiązań kredytowych. Dowiedz się, czy konsolidacja chwilówek sprawdzi się w ramach oddłużania. Jesteśmy pewni, że z naszą pomocą uzyskasz niezbędne wsparcie, zgodnie z Twoimi indywidualnymi potrzebami.

Nasz zespół

Katarzyna - Starszy Ekspert ds. Konsolidacji Chwilówek

Karol - Specjalista ds. Konsolidacji Chwilówek

Łukasz - Specjalista ds. Konsolidacji Chwilówek

Piotr - Specjalista ds. Oddłużania

Mamy wyłącznie pozytywne opinie

Na podstawie 214 opinii.
Patryk Grynfelder
Patryk Grynfelder
2022-09-18
Zweryfikowana
Gorąco polecam , Pan Dariusz I. Najlepszy specjalista z ciężkiej sytuacji z której myślałem że nie ma już wyjścia Pan Darek rozwiązał moje problemy , codzienny kontakt wsparcie i wszystko załatwione tak jak trzeba na najwyższym poziomie . 10/10 Polecam .
Monika Lipska
Monika Lipska
2022-09-07
Zweryfikowana
Trafienie na Pana Rafała to było dla mnie wielkie szczęście. Pełen profesjonalizm, świetny kontakt. Ogromna wiedza, a przede wszystkim pomoc, dzięki której na dzień dzisiejszy mogę spać spokojnie. Żadna inna firma nie była w stanie mi pomóc, a szukałam chyba wszędzie. Polecam!
Tom Nowy
Tom Nowy
2022-09-03
Zweryfikowana
Dzięki tej firmie, a szczególnie dzięki pomocy Pani Doroty, wyszedłem z kilkumiesięcznego przymusu zaciągania chwilówek praktycznie tego samego dnia, w którym dostawałem wypłatę. Pomoc Pani Doroty okazała się cudem, na który czekałem, ponieważ udało mi się przenieść całe zadłużenie do zwykłego banku na bardzo korzystnych warunkach. Polecam tę firmę każdemu, kto wpadł w spiralę pożyczkową i chciałby się z niej w końcu wydostać!
Denis Gierojewski
Denis Gierojewski
2022-09-02
Zweryfikowana
Na tę firmę trafiłem w sumie przez przypadek, szukając pomocy. Był to pierwszy strzał i trafiony w 10! Chciałbym podziękować szczególnie Panu Arturowi Kuzioła, który zajął się moją sprawą. Byliśmy w stałym kontakcie, jeśli coś było nie jasne to Pan Artur od razu wyjaśniał o co chodzi i teraz mogę odetchnąć z ulgą. Serdecznie polecam!
Arkadiusz Mielczarek
Arkadiusz Mielczarek
2022-08-31
Zweryfikowana
wszystko pozytywnie załatwione pełen profesjonalizm polecam pana RAFAŁA .D. w sprawach dla nas nie do ogarniecia JESZCZE RAZ DZIEKUJE
Noemi
Noemi
2022-07-18
Zweryfikowana
Jeśli dobrze pamiętam to trzecia firma do której trafiłam z prośbą o pomoc. Wcześniejsze robiły tyle co sama próbowałam i mówiły, że nic nie da się zrobić. Jak się okazało z pomocą Pana Dariusza I. jednak się dało zrobić i to dużo. Współpraca na wysokim poziomie. Kontakt zawsze na bieżąco. Działanie w etapach, zawsze wiedziałam co robimy, ile to potrwa i co będzie dalej. Szybko, sprawnie i dodatkowo w przyjemnej atmosferze. Wszystkie pożyczki skonsolidowane. Jestem z daleka, podczas całego procesu musiałam tylko raz pojechać do siedziby firmy i również przemiło i przesympatycznie to wspominam :) Serdecznie dziękuję! :) Polecam każdemu!
Michal Zagajski
Michal Zagajski
2022-07-07
Zweryfikowana
Dzięki pomocy Pana Rafa Doroszczuka moje życie stało się lepsze, nie muszę myśleć dzień w dzień jak spłacić dług. Psychicznie jestem zdrowy, gdyż wcześniej myślałem tylko o tym czy i jak spłacę wszystkie kredyty. Polecam z całego serca Pana Rafała, odbierał i doradzał mi o każdej porze dnia. Dziękuję jeszcze raz . Michał.

Skontaktuj się z nami