Czy kredyt bankowy mogą uzyskać tylko osoby, które są zatrudnione na podstawie umowy o pracę? Absolutnie nie. Jeśli generujesz swoje dochody z tytułu umowy zlecenie, również masz szansę na finansowe wsparcie na atrakcyjnych warunkach.

Kompetentny specjalista od kredytów bankowych, w szczególności hipotecznych oraz gotówkowych, której wiedza wzbogaca cały zespół. Ponad jedenaście lat nieprzerwanego doświadczenia w branży kredytowej przekłada się na skutecznośći fachowość w uzyskiwaniu wnioskowanych przez klientów kwot kredytów, przy jednoczesnym zachowaniu rzetelnego spojrzenia na sytuację klienta i szybkim przedstawieniu możliwych najlepszych ofert i dróg postępowania. Klienci doceniają poczucie pewnościi oszczędność własnego czasu, uzyskane dzięki wsparciu Kasi w całym procesie kredytowym.
Katarzyna

Doradcy z Finanse Dla Ciebie pomogą Ci uzyskać kredyt na umowę zlecenie

Ogromna konkurencja na rynku usług finansowych sprawia, że banki wręcz walczą o każdego klienta. Oferują potencjalnym kredytobiorcom korzystne warunki spłaty zobowiązania, a same kredyty gotówkowe czy też kredyty celowe udzielane są bez względu na formę zatrudnienia.

Oczywiście, weź pod uwagę, że każda instytucja bankowa realizuje własną politykę współpracy ze swoimi klientami, a warunki kredytowe znacznie się od siebie różnią. Pomożemy Ci wybrać najlepszy kredyt na umowę zlecenie, uzyskasz pieniądze szybko, przy minimum formalności i bez zbędnych kosztów. Cały proces przebiegnie bez konieczności wychodzenia z domu, online.

Kredyt na umowę zlecenie - podstawowa charakterystyka

Osoby, które potrzebują finansowego wsparcia, mogą liczyć na korzystny kredyt gotówkowy na dowolny cel również wtedy, kiedy generują dochody na podstawie umowy zlecenie czy umowy o dzieło. W licznych przypadkach forma zatrudnienia nie ma absolutnie żadnego znaczenia, takie zobowiązania również mogą być tanie i komfortowe w spłacie.

Zweryfikujemy dla Ciebie aktualne oferty banku i dopasujemy zobowiązanie “szyte na miarę” Twoich potrzeb i możliwości spłaty. Doradca z Finanse Dla Ciebie zweryfikuje Twoją zdolność kredytową na podstawie osiąganych zarobków z tytułu umowy zlecenie i przedstawi możliwe źródła finansowania oraz maksymalną wartość zobowiązania, jaką możesz uzyskać. Głównie od tego, ile zarabiasz i jakie koszty stałe ponosisz każdego miesiąca, zależy, jaki kredyt na umowę zlecenie otrzymasz.

Jak otrzymać kredyt na umowę zlecenie?

Ekspert rynku finansowego pomoże Ci przejść przez każdy etap ubiegania się o zobowiązanie kredytowe. Nie tylko przedstawi atrakcyjną propozycję, która będzie zgodna z Twoimi potrzebami i możliwościami spłaty, ale będzie Cię też wspierać w realizacji wszelkich formalności.

Sprawdź, jakie dokumenty warto przygotować, aby otrzymać kredyt bankowy na umowę zlecenie:

 • umowa zlecenie albo umowy, które są świadectwem stabilnego zatrudnienia i generowania stałych dochodów,
 • promesa od pracodawcy, która stanowi rekomendację i zapewnia o stałości zatrudnienia oraz ewentualnym przedłużeniu umowy zlecenie,
 • dokument przedstawiający wysokość generowanych dochodów (np. wyciągi bankowe).

Pamiętaj, że wyżej wymienione dokumenty są podstawą w ramach ubiegania się o kredyt na umowę zlecenie, natomiast każdy bank zweryfikuje Twoją zdolność kredytową, korzystając z analizy kilku dodatkowych czynników. Decyzja pozytywna o udzieleniu finansowego wsparcia jest zależna również od Twojej historii kredytowej.

Kredyt na umowę zlecenie a zdolność kredytowa

Banki współpracują tylko z wiarygodnymi i wypłacalnymi klientami, dlatego doradca z Finanse Dla Ciebie odpowiednio przygotuje Cię do procesu ubiegania się o finansowe wsparcie, abyś w oczach instytucji bankowej był jak najbardziej pożądanym kredytobiorcom.

Instytucje bankowe do weryfikacji potencjalnych klientów korzystają z raportów BIK. To w nich odnotowana jest historia kredytowa, która świadczy nie tylko o ilości czy wartości spłacanych obecnie czy w przeszłości innych kredytów czy szybkich pożyczek. W raporcie uwzględnione są także wszelkie zachowania kredytobiorcy względem spłaty takich zobowiązań. Jeśli spóźniasz się ze spłatą rat w wyznaczonym terminie albo na Twoim koncie figurują przeterminowane płatności, musisz liczyć się z tym, że możesz mieć problem z otrzymaniem kredyt na umowę zlecenie. Doradca z Finanse Dla Ciebie działa właśnie po to, aby uniknąć decyzji negatywnych.

Na zdolność kredytową w przypadku ubiegania się o kredyt na umowę zlecenie wpływ mają oczywiście dochody, staż zatrudnienia czy rodzaj wykonywanej pracy. Pamiętaj jednak, że priorytetem jest Twoja wiarygodność, a nie to, w jaki sposób uzyskujesz udokumentowane zarobki. Bank musi mieć gwarancję, że stać Cię na spłatę miesięcznych rat, niezbyt interesuje go za to rodzaj wykonywanej przez Ciebie pracy.

Jak przygotować się do wnioskowania o kredyt na umowę zlecenie?

Nie każdy bank udziela kredyty na umowę o dzieło, ale nie ma wątpliwości, że bez problemu uda Ci się uzyskać takie zobowiązanie. Instytucje bankowe oferują dzisiaj coraz atrakcyjniejsze warunki współpracy, spełniają też coraz większe wymagania swoich klientów. Co więcej, kredyty są teraz niezwykle elastyczne, wręcz “szyte na miarę” indywidualnych oczekiwań i możliwości spłaty. Doradca z Finanse Dla Ciebie pomoże Ci wybrać finansowe wsparcie na dowolny cel i będzie wspierał na każdym etapie ubiegania się o takie zobowiązanie. Pomoże zebrać wszelkie dokumenty, wypełnić wniosek, zminimalizuje formalności i sprawi, że dodatkowe środki otrzymasz nawet tego samego dnia.

Zgłoś się do Finanse Dla Ciebie poprzez dostępny wniosek albo skorzystać z infolinii. Przygotuj:

 • umowę zlecenie,
 • informację o generowanych dochodach,
 • dane osobowe,
 • promesę od pracodawcy,
 • informacje w zakresie indywidualnych potrzeb finansowych.

Profesjonalni eksperci dokonają analizy Twojej zdolności kredytowej i dopasują najlepszy kredyt na umowę o dzieło. Oferują również wsparcie merytoryczne. Podpowiedzą Ci na przykład, abyś:

 • nie składał zapytań kredytowych bez odpowiedniego przygotowania,
 • nie wnioskował do licznych banków, ponieważ obniża to Twoją zdolność kredytową,
 • dobierał zobowiązanie kredytowe wedle rzeczywistych potrzeb. Łatwy dostęp do dodatkowych środków może wywołać spiralę zadłużenia.

Kredyt na umowę zlecenie czy umowę o pracę?

Doradcy z Finanse Dla Ciebie w końcu obalają mit, zgodnie z którym na kredyt mogą liczyć tylko osoby zatrudnione na umowę o pracę. Nie jest to prawda, ponieważ dzisiaj zobowiązania kredytowe są dostępne dla wszystkich, którzy generują stałe dochody. Znaczenia nie ma forma zatrudnienia czy zajmowane stanowisko, ale wysokość zarobków i stabilna sytuacja finansowa. Same warunki kredytowe w zakresie całkowitych kosztów, maksymalnej wartości zobowiązania czy okresu trwania współpracy z bankiem są takie same dla osób zatrudnionych na umowę zlecenie oraz umowę o pracę, niezależnie od rodzaju zaciągniętego kredytu.

Warto wspomnieć, że dzisiaj ogromna część kredytobiorców generuje przecież dochody z tytułu umowy zlecenie, na rynku różnych branż funkcjonuje dużo tzw. wolnych zawodów. Nie da się natomiast ukryć, że na specjalne warunki uzyskiwania i spłacania zobowiązań kredytowych mogą liczyć różne grupy zawodowe, w tym lekarze, nauczyciele, mundurowi bądź prawnicy. To osoby, które wykonują zawód cieszący się społecznym zaufaniem i renomą, za co banki szczególnie nagradzają.

Pożyczka na umowę zlecenie - zdobądź środki na dowolny cel

Obawiasz się, że ze względu na zbyt małą zdolność kredytową nie otrzymasz kredytu w banku? Generujesz zarobki na podstawie umowy zlecenie, ale Twoje zatrudnienie nie jest stabilne albo Twój staż pracy krótki? Zamiast współpracy z bankiem możesz ubiegać się o pożyczkę pozabankową.

Firmy pożyczkowe chętnie udzielają finansowe wsparcie w ramach indywidualnych potrzeb swoich klientów. Doradca z Finanse Dla Ciebie dobierze zobowiązanie tanie, na potrzebną wartość oraz z wydłużonym okresem spłaty. Pożyczkę na umowę zlecenie otrzymasz online i przy minimum formalności. Wystarczy, że wypełnisz elektroniczny wniosek, wskażesz preferowaną kwotę finansowego wsparcia i uzupełnisz rubrykę z danymi. Nie musisz dostarczać promesy od pracodawcy ani umowy zlecenie. Zobowiązania pozabankowe bardzo często udzielane są na sam dowód i nierzadko na tak samo atrakcyjnych warunkach, co kredyty bankowe.

Dlaczego warto współpracować z Finanse Dla Ciebie?

 • Doradcy finansowi mają wieloletnie doświadczenie w branży,
 • specjaliści zweryfikują Twoją zdolność kredytową,
 • eksperci dobiorą zobowiązanie finansowe, które będzie całkowicie spełniać Twoje potrzeby i możliwości spłaty,
 • możesz liczyć na minimum formalności,
 • niezbędne środki na dowolny cel otrzymasz jeszcze tego samego dnia,
 • doradcy udzielą Ci wsparcia merytorycznego,
 • finansiści pomogą przejść przez cały proces ubiegania się o kredyt lub pożyczkę na umowę zlecenie,
 • kredyt na umowę zlecenie albo pożyczkę otrzymasz online.

Doradcy z Finanse Dla Ciebie specjalizują się w trudnych kredytach. Z łatwością pomogą Ci wybrać najlepszą opcję i otrzymać zobowiązanie “szyte na miarę”. Wypełnij wniosek albo skorzystaj z naszej infolinii. Pomoc profesjonalistów pozwoli Ci otrzymać niezbędne wsparcie finansowe bez względu na to, na podstawie jakiej umowy generujesz swoje dochody.

Nasz zespół

Mamy wyłącznie pozytywne opinie

Na podstawie 214 opinii.
Patryk Grynfelder
Patryk Grynfelder
2022-09-18
Zweryfikowana
Gorąco polecam , Pan Dariusz I. Najlepszy specjalista z ciężkiej sytuacji z której myślałem że nie ma już wyjścia Pan Darek rozwiązał moje problemy , codzienny kontakt wsparcie i wszystko załatwione tak jak trzeba na najwyższym poziomie . 10/10 Polecam .
Monika Lipska
Monika Lipska
2022-09-07
Zweryfikowana
Trafienie na Pana Rafała to było dla mnie wielkie szczęście. Pełen profesjonalizm, świetny kontakt. Ogromna wiedza, a przede wszystkim pomoc, dzięki której na dzień dzisiejszy mogę spać spokojnie. Żadna inna firma nie była w stanie mi pomóc, a szukałam chyba wszędzie. Polecam!
Tom Nowy
Tom Nowy
2022-09-03
Zweryfikowana
Dzięki tej firmie, a szczególnie dzięki pomocy Pani Doroty, wyszedłem z kilkumiesięcznego przymusu zaciągania chwilówek praktycznie tego samego dnia, w którym dostawałem wypłatę. Pomoc Pani Doroty okazała się cudem, na który czekałem, ponieważ udało mi się przenieść całe zadłużenie do zwykłego banku na bardzo korzystnych warunkach. Polecam tę firmę każdemu, kto wpadł w spiralę pożyczkową i chciałby się z niej w końcu wydostać!
Denis Gierojewski
Denis Gierojewski
2022-09-02
Zweryfikowana
Na tę firmę trafiłem w sumie przez przypadek, szukając pomocy. Był to pierwszy strzał i trafiony w 10! Chciałbym podziękować szczególnie Panu Arturowi Kuzioła, który zajął się moją sprawą. Byliśmy w stałym kontakcie, jeśli coś było nie jasne to Pan Artur od razu wyjaśniał o co chodzi i teraz mogę odetchnąć z ulgą. Serdecznie polecam!
Arkadiusz Mielczarek
Arkadiusz Mielczarek
2022-08-31
Zweryfikowana
wszystko pozytywnie załatwione pełen profesjonalizm polecam pana RAFAŁA .D. w sprawach dla nas nie do ogarniecia JESZCZE RAZ DZIEKUJE
Noemi
Noemi
2022-07-18
Zweryfikowana
Jeśli dobrze pamiętam to trzecia firma do której trafiłam z prośbą o pomoc. Wcześniejsze robiły tyle co sama próbowałam i mówiły, że nic nie da się zrobić. Jak się okazało z pomocą Pana Dariusza I. jednak się dało zrobić i to dużo. Współpraca na wysokim poziomie. Kontakt zawsze na bieżąco. Działanie w etapach, zawsze wiedziałam co robimy, ile to potrwa i co będzie dalej. Szybko, sprawnie i dodatkowo w przyjemnej atmosferze. Wszystkie pożyczki skonsolidowane. Jestem z daleka, podczas całego procesu musiałam tylko raz pojechać do siedziby firmy i również przemiło i przesympatycznie to wspominam :) Serdecznie dziękuję! :) Polecam każdemu!
Michal Zagajski
Michal Zagajski
2022-07-07
Zweryfikowana
Dzięki pomocy Pana Rafa Doroszczuka moje życie stało się lepsze, nie muszę myśleć dzień w dzień jak spłacić dług. Psychicznie jestem zdrowy, gdyż wcześniej myślałem tylko o tym czy i jak spłacę wszystkie kredyty. Polecam z całego serca Pana Rafała, odbierał i doradzał mi o każdej porze dnia. Dziękuję jeszcze raz . Michał.

Skontaktuj się z nami