Jeśli kolejny bank odmówił Ci udzielenia finansowego wsparcia, doradcy z Finanse Dla Ciebie pomogą Ci uzyskać kredyt pozabankowy na dowolny cel, a zobowiązanie będzie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

O kredyt bankowy najczęściej nie mogą ubiegać się osoby, które nie mają zdolności kredytowej albo wykazują negatywną historię kredytową. Każda instytucja bankowa dokładnie weryfikuje stabilność finansową potencjalnych klientów, a na współpracę szansę mają tylko ci, którzy są wiarygodni i wypłacalni.

Na szczęście, okazuje się, że osoby, które wpadły w finansowe tarapaty, również mogą otrzymać dodatkowe środki, na przykład na spłatę zaległych zobowiązań, niespodziewane wydatki czy jako wsparcie w ramach utrzymania dobrego stanu domowego budżetu.

Kompetentny specjalista od kredytów bankowych, w szczególności hipotecznych oraz gotówkowych, której wiedza wzbogaca cały zespół. Ponad jedenaście lat nieprzerwanego doświadczenia w branży kredytowej przekłada się na skutecznośći fachowość w uzyskiwaniu wnioskowanych przez klientów kwot kredytów, przy jednoczesnym zachowaniu rzetelnego spojrzenia na sytuację klienta i szybkim przedstawieniu możliwych najlepszych ofert i dróg postępowania. Klienci doceniają poczucie pewnościi oszczędność własnego czasu, uzyskane dzięki wsparciu Kasi w całym procesie kredytowym.
Katarzyna

Pożyczka pozabankowa to:

 • szybki dostęp do pieniędzy,
 • minimum formalności,
 • łatwy proces ubiegania się o zobowiązanie, najczęściej online,
 • brak weryfikacji zdolności kredytowej klienta,
 • środki na dowolny cel,
 • “koło ratunkowe” dla dłużników i osób bezrobotnych,
 • wsparcie dla osób, które nie mogą podjąć współpracy z bankiem.

Zapytaj o ofertę kredytu pozabankowego doradcy z Finanse Dla Ciebie i ciesz się finansowym wsparciem “szytym na miarę” Twoich indywidualnych potrzeb.

Co to jest kredyt pozabankowy?

Kredyt pozabankowy jest produktem finansowym, który oferują firmy pożyczkowe. To doskonała opcja dla osób, które potrzebują pieniędzy “na już”, ponieważ decyzja wydawana jest jeszcze tego samego dnia, a środki trafiają na wskazane konto już w 15 minut.

Co więcej, kredyt udzielany przez firmy pożyczkowe charakteryzuje się minimum formalności. Najczęściej nie trzeba nawet wychodzić z domu, ponieważ cała procedura przebiega online. Potencjalny klient musi tylko wysłać elektroniczny wniosek, wskazać w nim swoje dane, wartość zobowiązania i dogodną liczbę lat. Tyle wystarczy, aby móc otrzymać pieniądze na dowolny cel.

Jeśli zastanawiasz się, czy kredyt pozabankowy jest tak samo bezpieczny, jak ten udzielany przez instytucje bankowe, musisz wiedzieć, że szybkie pożyczki dają firmy, które są zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym, a wszelkie warunki współpracy muszą być zgodne z polskimi przepisami prawa.

Ile można pożyczyć w ramach kredytu pozabankowego? To zależy od indywidualnej polityki, jaką prowadzi dana firma pożyczkowa. Eksperci z Finanse Dla Ciebie potwierdzają, że możesz skorzystać z finansowego wsparcia o wartości od kilkuset do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Uproszczona procedura w zakresie kredytów pozabankowych sprawia, że takie zobowiązania charakteryzuje wysoka przyznawalność. Właśnie to sprawia, że szybkie pożyczki cieszą się tak ogromną popularnością.

Kredyt w banku a pożyczka od instytucji pozabankowej

Aby zrozumieć zależności wynikające z ubiegania się i spłaty zobowiązania pozabankowego, warto porównać szybkie pożyczki z tradycyjnymi kredytami bankowymi. Dzięki temu zrozumiesz również, dlaczego Polacy coraz chętniej współpracują z niezależnymi firmami pożyczkowymi.

O ile pożyczki pozabankowe reguluje kodeks cywilny i ustawa o kredycie konsumenckim, tak kredyty bankowe muszą być jeszcze zgodne z prawem bankowym oraz normami unijnymi. Wszystko to sprawia, że nie każdy może korzystać z tego rodzaju finansowego wsparcia, a zobowiązania bankowe nie zawsze charakteryzują się dobrymi warunkami współpracy.

Aby mógł zostać udzielony kredyt w banku, potencjalny kredytobiorca musi charakteryzować się pełną wiarygodnością oraz wypłacalnością. Skrupulatnie weryfikowana jest jego zdolność oraz historia kredytowa. Na wsparcie finansowe ze strony instytucji bankowej absolutnie szans nie ma dłużnik czy osoba bezrobotna.

Ponadto, kredyty w bankach cechuje znacznie większa liczba koniecznych do spełnienia formalności. O ile w przypadku szybkiej pożyczki udaje się zaciągnąć zobowiązanie na sam dowód osobisty, tak instytucje bankowe wymagają jeszcze zaświadczenia o zatrudnieniu i generowanych dochodach, weryfikują raport BIK oraz analizują wpływy na konto.

Jeśli nie możesz pozwolić sobie na długie oczekiwanie na decyzję ze strony banku albo nie masz wystarczającej zdolności kredytowej, aby podjąć współpracę z instytucją bankową, zdecyduj się na szybką pożyczkę pozabankową. Doradcy z Finanse Dla Ciebie dopasują odpowiedni produkt finansowy, biorąc pod uwagę Twoje oczekiwania, ale i możliwości spłaty. Poznaj różne rodzaje kredytów pozabankowych.

Krótkoterminowe pożyczki pozabankowe

Krótkoterminowe pożyczki pozabankowe to świetne rozwiązanie dla osób, dla których wsparcie ze strony firmy pożyczkowej jest “ostatnią deską ratunku”. Szybka pożyczka udzielana jest nawet w ciągu 15 minut, charakteryzuje ją jednak niewielka wartość oraz krótki okres spłaty. Najczęściej tego typu kredyty pozabankowe udzielane są z terminem spłaty do 30 dni, natomiast czas ten udaje się wydłużyć do nawet 90 dni. Taką pożyczkę najczęściej spłaca się od razu w całości, a jej wartość nie przekracza kilku tysięcy złotych.

Jeśli chcesz ubiegać się o krótkoterminową pożyczkę pozabankową, skorzystaj z wiedzy i doświadczenia profesjonalnych finansistów, którzy wybiorą dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Czy wiesz, że niektóre pożyczki tego rodzaju udzielane są nowym klientom całkowicie za darmo? Konieczna jest jednak dokładna weryfikacja bieżących ofert, aby móc skorzystać z tej najlepszej.

Kredyty pozabankowe na dogodne raty

Pożyczki, których spłata przebiega zgodnie z ustalonym harmonogramem rat, praktycznie nie różnią się od tradycyjnych banków. Takie zobowiązania dedykowane są głównie osobom, które wymagają finansowego wsparcia o znacznie większej wartości.

Chociaż warunki współpracy z firmą pożyczkową są zbliżone do tych, jakie oferują banki, to jednak zobowiązania pozabankowe wykazują szereg dodatkowych zalet. To przede wszystkim uproszczona procedura ubiegania się o finansowe wsparcie. Proces ten przebiega w całości online, wystarczy, że potencjalny pożyczkobiorca wypełni elektroniczny wniosek. Weryfikacja klienta wymaga jedynie przedstawienia dowodu osobistego. Instytucje pozabankowe nie generują raportu BIK, nie żądają zaświadczenia o zatrudnieniu czy zarobkach, nie analizują wpływów na konto. Często wystarczy deklaracja o osiągniętych dochodach, a w przypadku zobowiązania na znaczną wartość, poręczenie gwaranta lub zastaw.

Kto może zaciągnąć kredyt pozabankowy?

Na kredyt udzielony przez firmę pożyczkową szansę ma znacznie więcej potrzebujących, aniżeli w przypadku kredytu bankowego. O tanią i szybką pożyczkę mogą ubiegać się obywatele Polski, ale nierzadko również obcokrajowcy. Co więcej, tak dużego znaczenia w zakresie wiarygodności i wypłacalności nie ma wiek pożyczkobiorcy. Dzięki temu finansowe wsparcie uzyskać może emeryt, rencista czy student, który dopiero rozpoczyna swoją zawodową ścieżkę. Aby móc ubiegać się o kredyt pozabankowy należy przygotować:

 • ważny dowód osobisty,
 • adres e-mail,
 • numer telefonu kontaktowego,
 • numer konta bankowego,
 • adres zamieszkania na terenie Polski,
 • w przypadku obcokrajowców, pozwolenie na pobyt czy pozwolenie na pracę,
 • deklarację o osiąganych dochodach lub zaświadczenie o zarobkach. Co istotne, pożyczka od firmy pozabankowej może zostać udzielona nie tylko osobom, które pracują na podstawie umowy o pracę, ale również umowy o dzieło, umowy zlecenie czy własnej działalności gospodarczej.

Kiedy warto postawić na pożyczkę pozabankową?

Na rynku usług finansowych panuje ogromna konkurencja, dzięki czemu potencjalni klienci mogą dobierać zobowiązania idealnie dopasowane do własnych potrzeb, oczekiwań oraz możliwości spłaty. Dzisiaj pożyczki pozabankowe są wręcz “szyte na miarę”, a elastyczne oferty spełniają wszelkie wymagania klientów.

Na kredyt pozabankowy powinni zdecydować się wszyscy ci, którzy przede wszystkim nie mogą liczyć na współpracę z bankiem. Dzieje się tak, kiedy nie mają wystarczającej zdolności kredytowej, wykazują negatywną historię kredytową, nie generują żadnych dochodów albo mają zadłużenie.

Z finansowego wsparcia w postaci szybkiej pożyczki powinni korzystać ci, którzy potrzebują pieniędzy “na już”, w obliczu tzw. czarnej godziny czy niespodziewanych wydatków. Nie bez powodu kredyt pozabankowy uznawany jest za jeden z najlepszych produktów oddłużeniowych. Dodatkowe środki bardzo często służą w ramach spłaty zaległych zobowiązań, aby wyjść z kłopotliwej spirali zadłużenia i móc odzyskać płynność finansową.

Oczywiście, pożyczki od firm pozabankowych to także świetny “zastrzyk gotówki” w razie indywidualnych potrzeb. Takie zobowiązania oferowane są na dowolny cel, dzięki czemu środki można przeznaczyć na remont mieszkania, wakacje, zawodowe kursy czy niezbędną wyprawkę szkolną dla dziecka. Cieszy przede wszystkim fakt, że pieniądze z szybkiego kredytu pozabankowego udzielane są nawet tego samego dnia, już w ciągu 15 minut.

Kredyty pozabankowe online - dlaczego warto?

Nie musisz nawet wychodzić z domu, aby otrzymać finansowe wsparcie. Pożyczki pozabankowe niwelują konieczność udawania się do stacjonarnego oddziału czy stanie w długich kolejkach. Elektroniczny wniosek można wypełnić o dowolnej porze, w dowolnym dniu, a ten jest weryfikowany natychmiast.

Jeśli chcesz mieć pewność skorzystania z najlepszej opcji finansowania, zgłoś się do Finanse Dla Ciebie. Eksperci przeprowadzą z Tobą szczegółowy wywiad, poznają Twoje potrzeby i sytuację finansową. Na tej podstawie przygotują optymalną strategię i przedstawią najbardziej atrakcyjne oferty. Co więcej, pośrednik finansowy będzie Cię wspierał nie tylko na każdym etapie wypełniania wniosku o pożyczkę pozabankową online, ale będzie służył radą i opieką merytoryczną również w czasie spłaty zobowiązania, aż do ostatniej raty.

Jeśli wybierasz pożyczkę pozabankową przez internet, możesz liczyć na błyskawiczną decyzję ze strony firmy pożyczkowej, środki na koncie jeszcze tego samego dnia, minimum formalności i dobre, tanie warunki współpracy.

Korzyści, na jakie możesz liczyć, wybierając kredyt pozabankowy online

Nic dziwnego, że szybkie pożyczki pozabankowe cieszą się tak ogromną popularnością. Doradcy z Finanse Dla Ciebie przedstawiają ich najważniejsze zalety. Oto one:

 • uproszczona procedura wnioskowania,
 • pozytywna decyzja praktycznie dla wszystkich,
 • minimum formalności,
 • pieniądze na koncie tego samego dnia,
 • środki na dowolny cel,
 • dogodny termin spłaty,
 • finansowe wsparcie dla zadłużonych,
 • brak weryfikacji zdolności kredytowej,
 • dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb,
 • liczne promocje, na przykład darmowe pożyczki dla nowych klientów,
 • niskie koszty zobowiązania. Wiele pożyczek pozabankowych udzielanych jest z RRSO 0%, czyli klient oddaje dokładnie tyle, ile pożyczył.

Ile kosztuje pożyczka pozabankowa?

Chociaż doradcy z Finanse Dla Ciebie bardzo często przedstawiają dogodne oferty, zgodnie z którymi pożyczka pozabankowa nie generuje żadnych kosztów, a więc RRSO wynosi dokładnie 0%, to jednak klient, który ma specyficzne albo wygórowane wymagania, musi liczyć się z poniesieniem różnego rodzaju opłat. Co więcej, każdy kredyt oferowany przez firmy pożyczkowe jest inny i charakteryzuje się zupełnie innymi warunkami współpracy. Znaczenie mają też indywidualne preferencje pożyczkobiorcy, jego potrzeby czy możliwości spłaty.

Aby wybrać tę rzeczywiście najbardziej opłacalną pożyczkę pozabankową, zwróć przede wszystkim uwagę na koszty, takie jak:

 • Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (wskaźnik RRSO),
 • prowizja, jaką firma pożyczkowa pobiera za udzielenie zobowiązania,
 • opłaty związane z przygotowaniem wniosku oraz jego rozpatrzeniem,
 • koszty wynikające z zabezpieczenia pożyczki (na przykład dodatkowe ubezpieczenie),
 • opłata rejestracyjna (czasem wymagana przy zaciąganiu pożyczki pozabankowej online),
 • przelew weryfikacyjny (najczęściej pobierana jest opłata w wysokości 1 gr lub 1 zł).

Aby dokonać analizy wszystkich kosztów, możesz skorzystać z dostępnych w sieci kalkulatorów. Dobrą opcją jest też wsparcie profesjonalnych doradców z Finanse Dla Ciebie. Pośrednik finansowy wybierze dla Ciebie najtańszy kredyt pozabankowy i dokładnie wytłumaczy cały proces ubiegania się o takie zobowiązanie i jego spłatę. Dzięki temu masz pewność, że “zastrzyk gotówki” został “szyty na miarę” Twoich potrzeb i możliwości spłaty.

Kiedy kredyt pozabankowy się opłaca?

Łatwy dostęp do dodatkowych środków może wywołać spiralę zadłużenia. Najczęściej dzieje się tak wtedy, kiedy pożyczkobiorca podejmuje zbyt pochopną decyzję w zakresie jego zaciągnięcia, a sama pożyczka charakteryzuje się wysokimi kosztami. Zdarza się, że kilka zobowiązań tego rodzaju przyczyniają się do problemów finansowych, utraty płynności finansowej i niemożności spłaty rat w wyznaczonym terminie. Taka sytuacja wywołuje wręcz lawinę dodatkowych kosztów, ponieważ przeterminowane należności generują wysokie odsetki karne.

Nieświadomość i brak wiedzy oraz doświadczenia na rynku usług finansowych może sprawić, że pożyczkobiorca zaciągnie drogą pożyczkę pozabankową. Właśnie dlatego zaleca się współpracę z rzetelnymi doradcami, którzy pomogli już tysiącom klientów na terenie całej Polski.

Jedno jest pewne, pożyczka pozabankowa opłaca się wtedy, kiedy jest rzeczywistym wsparciem finansowym i nie generuje wysokich kosztów, a pożyczkobiorca sprawnie radzi sobie w zakresie regulowania wyznaczonych płatności.

Co jest droższe, kredyt bankowy czy pożyczka pozabankowa?

Tak naprawdę trudno jest jednoznacznie wskazać tańsze zobowiązanie finansowe. Wszystko zależy od licznych zmiennych, jak aktualna sytuacja na rynku usług finansowych, potrzeby klienta, jego możliwości spłaty czy warunki konkretnych ofert, jakie indywidualnie proponują instytucje bankowe oraz bankowe.

W rankingach najlepszych zobowiązań można dokonać analizy zarówno tanich kredytów, jak i tanich pożyczek. Zdarza się, że zgodnie ze specjalnymi promocjami, kredyty pozabankowe są nawet darmowe (ich RRSO wynosi 0%).

Pamiętaj jednak, że zobowiązania od firm pożyczkowych charakteryzują się nieco większym ryzykiem w zakresie niewypłacalności klienta, ponieważ ten nie jest tak skrupulatnie weryfikowany pod względem zdolności kredytowej. Właśnie dlatego koszty pożyczek mogą być nieco wyższe, niż całkowite opłaty związane ze spłatą kredytów bankowych. Nie jest to jednak reguła, dlatego przed podpisaniem umowy, konieczna jest dokładna analiza różnych ofert. Doradca z Finanse Dla Ciebie postara się, aby zaproponowany kredyt pozabankowy generował jak najniższe koszty.

Czy kredyt pozabankowy jest bezpieczny?

Chociaż pożyczki pozabankowe muszą być zgodne z przepisami prawa, zawsze dokładnie czytaj umowę i proś o wytłumaczenie jej zapisów. Zdarza się, że nieuczciwe firmy pożyczkowe wykorzystują tzw. kruczki prawne, a niekorzystne sformułowania odnotowują na dokumentach małą, praktycznie nieczytelną czcionką.

Aby mieć całkowitą gwarancję korzystania z bezpiecznej pożyczki na atrakcyjnych warunkach, korzystaj z ofert renomowanych instytucji pozabankowych, które na rynku takich usług działają od wielu lat. Współpracując z doradcą z Finanse Dla Ciebie, możesz mieć też pewność, że finansowe wsparcie będzie dla Ciebie rzeczywistą pomocą na uczciwych warunkach.

Pamiętaj, że nad wszystkimi pożyczkami pozabankowymi czuwa UOKiK. To ta instytucja kontroluje zapisy zobowiązań, które muszą być zgodne z ustawą o kredycie konsumenckim. Dzięki temu z szybkich pożyczek możesz korzystać przy zachowaniu optymalnego bezpieczeństwa.

Jak działają doradcy z Finanse Dla Ciebie?

Zastanawiasz się, czy warto podjąć współpracę z Finanse Dla Ciebie? Przedstawiamy najważniejsze zalety, które sprawiają, że finansowe wsparcie jest dopasowane do Twoich potrzeb.

Doradca przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad. Pozna Twoją sytuację finansową oraz potrzeby i możliwości spłaty. Z licznych ofert, jakie pojawiają się na rynku, wybierze te najlepsze, najtańsze i takie, które na pewno pozwolą Ci zdobyć niezbędne środki.

Doradca pomoże Ci wypełnić wniosek o kredyt pozabankowy, będzie też merytorycznym wsparciem przez cały okres współpracy z firmą pożyczkową. Będzie czuwać nad spełnianiem warunków, aby regulowanie należności przebiegało w pełnym komforcie, z zachowaniem płynności finansowej.

Nie zwlekaj dłużej, skorzystaj z naszego formularza kontaktowego lub zadzwoń do konsultantów, korzystając z dedykowanej infolinii Finanse Dla Ciebie.

Nasz zespół

Mamy wyłącznie pozytywne opinie

Na podstawie 214 opinii.
Patryk Grynfelder
Patryk Grynfelder
2022-09-18
Zweryfikowana
Gorąco polecam , Pan Dariusz I. Najlepszy specjalista z ciężkiej sytuacji z której myślałem że nie ma już wyjścia Pan Darek rozwiązał moje problemy , codzienny kontakt wsparcie i wszystko załatwione tak jak trzeba na najwyższym poziomie . 10/10 Polecam .
Monika Lipska
Monika Lipska
2022-09-07
Zweryfikowana
Trafienie na Pana Rafała to było dla mnie wielkie szczęście. Pełen profesjonalizm, świetny kontakt. Ogromna wiedza, a przede wszystkim pomoc, dzięki której na dzień dzisiejszy mogę spać spokojnie. Żadna inna firma nie była w stanie mi pomóc, a szukałam chyba wszędzie. Polecam!
Tom Nowy
Tom Nowy
2022-09-03
Zweryfikowana
Dzięki tej firmie, a szczególnie dzięki pomocy Pani Doroty, wyszedłem z kilkumiesięcznego przymusu zaciągania chwilówek praktycznie tego samego dnia, w którym dostawałem wypłatę. Pomoc Pani Doroty okazała się cudem, na który czekałem, ponieważ udało mi się przenieść całe zadłużenie do zwykłego banku na bardzo korzystnych warunkach. Polecam tę firmę każdemu, kto wpadł w spiralę pożyczkową i chciałby się z niej w końcu wydostać!
Denis Gierojewski
Denis Gierojewski
2022-09-02
Zweryfikowana
Na tę firmę trafiłem w sumie przez przypadek, szukając pomocy. Był to pierwszy strzał i trafiony w 10! Chciałbym podziękować szczególnie Panu Arturowi Kuzioła, który zajął się moją sprawą. Byliśmy w stałym kontakcie, jeśli coś było nie jasne to Pan Artur od razu wyjaśniał o co chodzi i teraz mogę odetchnąć z ulgą. Serdecznie polecam!
Arkadiusz Mielczarek
Arkadiusz Mielczarek
2022-08-31
Zweryfikowana
wszystko pozytywnie załatwione pełen profesjonalizm polecam pana RAFAŁA .D. w sprawach dla nas nie do ogarniecia JESZCZE RAZ DZIEKUJE
Noemi
Noemi
2022-07-18
Zweryfikowana
Jeśli dobrze pamiętam to trzecia firma do której trafiłam z prośbą o pomoc. Wcześniejsze robiły tyle co sama próbowałam i mówiły, że nic nie da się zrobić. Jak się okazało z pomocą Pana Dariusza I. jednak się dało zrobić i to dużo. Współpraca na wysokim poziomie. Kontakt zawsze na bieżąco. Działanie w etapach, zawsze wiedziałam co robimy, ile to potrwa i co będzie dalej. Szybko, sprawnie i dodatkowo w przyjemnej atmosferze. Wszystkie pożyczki skonsolidowane. Jestem z daleka, podczas całego procesu musiałam tylko raz pojechać do siedziby firmy i również przemiło i przesympatycznie to wspominam :) Serdecznie dziękuję! :) Polecam każdemu!
Michal Zagajski
Michal Zagajski
2022-07-07
Zweryfikowana
Dzięki pomocy Pana Rafa Doroszczuka moje życie stało się lepsze, nie muszę myśleć dzień w dzień jak spłacić dług. Psychicznie jestem zdrowy, gdyż wcześniej myślałem tylko o tym czy i jak spłacę wszystkie kredyty. Polecam z całego serca Pana Rafała, odbierał i doradzał mi o każdej porze dnia. Dziękuję jeszcze raz . Michał.

Skontaktuj się z nami