Nie musisz mieć zdolności kredytowej, aby skorzystać z finansowego wsparcia na miarę indywidualnych potrzeb. Doradcy z Finanse Dla Ciebie pomogą Ci zdobyć dodatkowe środki nawet z negatywną historią w BIK.

Biuro Informacji Kredytowej prowadzi rejestr dłużników. W wygenerowanym raporcie widnieją wszelkie informacje o zaciągniętych zobowiązaniach, opóźnieniach w spłacie miesięcznych rat czy przeterminowanych od dawna płatnościach. Jeśli BIK wskazuje na Twoją negatywną historię kredytową, raczej nie masz szans na współpracę z instytucją bankową. Każdy bank bardzo dokładnie sprawdza wypłacalności i wiarygodność swoich potencjalnych klientów. Nie oznacza to jednak, że nie możesz w ogóle uzyskać dodatkowych środków w ramach indywidualnych potrzeb. Doradcy z Finanse Dla Ciebie są właśnie po to, aby wspierać Cię w całym procesie ubiegania się o zobowiązanie na preferencyjnych warunkach.

Wieloletnie doświadczenie Piotra w bankowości skutkuje odpowiednio dobranym dla Klienta planem w całym procesie oddłużania i konsolidacji chwilówek. Pomoc w uzyskaniu kredytu konsolidacyjnego jest dla Piotra misją, którą realizuje z pełnym zaangażowaniem i pasją. Piotr nieustanie się dokształca w zakresie zamian zachodzących w materii spłaty chwilówek. Dzięki temu pozostaje na bieżąco z aktualnymi procedurami obowiązującymi w bankach, co z kolei przekłada się na skuteczność jego działań.
Piotr
Latest posts by Piotr (see all)

  Niezbędne finansowanie przy minimum formalności

  Na rynku usług finansowych panuje ogromna konkurencja, a każdy bank czy instytucja pozabankowa wręcz walczą o kolejnego klienta. Chociaż negatywny BIK sprawia, że nie możesz zaciągnąć kolejnego kredytu, a każdy bank wydaje decyzję odmowną, z powodzeniem możesz wciąż szybką pożyczkę pozabankową. Takie zobowiązania bierze się łatwo, przy minimum formalności, bez konieczności wychodzenia z domu i szybko, środki znajdą się na Twoim koncie już w 15 minut.

  Zaufaj doradcom z Finanse Dla Ciebie. Pozwól im wybrać dla Ciebie najlepszą opcję finansowego wsparcia.

  Pożyczka bez BIK - krótka charakterystyka

  Nic dziwnego, że pożyczka bez BIK jest coraz częściej zaciąganym zobowiązaniem. Z tej formy finansowego wsparcia może korzystać każdy pełnoletni Polak, który tylko potrzebuje dodatkowych środków na dowolny cel. Takie zobowiązanie sprawdza się w przypadku negatywnej historii kredytowej, ponieważ firmy pożyczkowe nie weryfikują raportów BIK. To również doskonała opcja dla osób, które potrzebują pieniędzy “na już”, przy minimum formalności i bez konieczności wychodzenia z domu.

  Wystarczy dowód osobisty, elektroniczny wniosek, w którym klient wskazuje preferowaną wartość zobowiązania oraz dogodną do spłaty liczbę rat, aby pieniądze trafiły na konto nawet w 15 minut.

  Skoro branie szybkiej pożyczki bez BIK jest takie proste, po co w takim razie korzystać ze wsparcia doświadczonych doradców z Finanse Dla Ciebie? Okazuje się, że na rynku jest tak wiele różnych ofert, iż wybranie najlepszego zobowiązania może stanowić nie lada problem, szczególnie dla osób, które nie bardzo znają się na mechanizmach usług tego rodzaju. Co więcej, każda instytucja pozabankowa realizuje własną politykę współpracy z potencjalnymi klientami, dlatego warunki zobowiązań pożyczkowych znacznie się od siebie różnią.

  Jak działają doradcy z Finanse Dla Ciebie?

  Doradcy z wieloletnim doświadczeniem i rzetelną wiedzą w zakresie usług pożyczkowych, przeprowadzą z Tobą szczegółowy wywiad. Znając Twoją sytuację finansową, potrzeby i możliwości spłaty, zaproponują Ci najlepsze rozwiązania, dzięki którym uzyskasz finansowe wsparcie na najlepszych warunkach spłaty. Pożyczka bez BIK zostanie udzielona nie tylko bez sprawdzania zdolności kredytowej, szybko i online, ale będzie również tania, z niskim oprocentowaniem i niskimi kosztami całkowitymi. Jak widać, również zobowiązanie bez weryfikacji w Biurze Informacji Kredytowej może być dopasowane wedle indywidualnych oczekiwań, dosłownie “szyte na miarę”.

  Wszystko, co musisz wiedzieć o BIK

  Biuro Informacji Kredytowej gromadzi informacje o wszelkich zobowiązaniach, jakie zaciągnął kredytobiorca. Raporty wskazują zarówno na te pozytywne, jak i niestety negatywne dane. Do pozytywnych zaliczyć można dane o terminowych płatnościach rat czy wcześniejszej spłacie całego zobowiązania. Negatywne informacje mają znaczący wpływ na zdolność kredytową i najczęściej przedstawiają klienta jako niewiarygodnego i niewypłacalnego. Raport w takim przypadku może przedstawiać złą sytuację finansową kredytobiorcy, zwłokę w spłacie należności, opóźnienia w regulowaniu rat czy całkowite zaprzestanie spłaty i rosnące z tego tytułu długi. Co więcej, dla banków negatywną informacją może być już ta, że potencjalny kredytobiorca ma na swoim koncie zobowiązania pozabankowe, nawet te spłacane zgodnie z harmonogramem.

  Czy bank udziela pożyczki bez BIK?

  Niestety, nie ma takiej możliwości, aby instytucja bankowa udzieliła kredyt gotówkowy bez weryfikacji swojego klienta w BIK. Taka procedura wynika z przepisów polskiego prawa oraz rekomendacji Komisji Nadzoru Finansowego. Okazuje się, że sprawdzenie raportu Biura Informacji Kredytowej jest czynnikiem podstawowym, który ma znaczenie dla oceny zdolności kredytowej i wydania decyzji pozytywnej o udzieleniu finansowego wsparcia. Między innymi właśnie dlatego ogrom osób, które potrzebują “zastrzyku” gotówki, nie może liczyć na pomoc banków.

  Pamiętaj jednak, że nawet jeśli posiadasz negatywną historię w BIK, możesz otrzymać finansowe wsparcie. Doradcy z Finanse Dla Ciebie są właśnie po to, aby pomóc Ci je uzyskać. Do wyboru masz inne rozwiązania, w tym pożyczkę bez BIK, która udzielana jest przez różne instytucje pozabankowe na równie atrakcyjnych warunkach.

  Działalność instytucji pozabankowych

  Aby zrozumieć, że finansowe wsparcie jest możliwe również wtedy, kiedy potencjalny klient wykazuje negatywną zdolność i historię kredytową, a przyczynia się do tego głównie niekorzystny raport BIK, należy podkreślić, że funkcjonowanie instytucji pozabankowych nie jest kontrolowane tak silnie, jak działalność banków. Oznacza to, że każda firma pożyczkowa może dyktować własne warunki współpracy. Może, ale nie musi generować raportu BIK, aby zweryfikować wnioskującego o zobowiązanie finansowe. Zadaniem doradców z Finanse Dla Ciebie jest dobór takiej pożyczki, która jest udzielana bez takiej analizy.

  Zdarza się, że pożyczka bez BIK jest udzielana nawet w 15 minut. Wszystko dlatego, że charakterystyczne dla takiego zobowiązania są minimalne formalności, nierzadko wystarczy dowód osobisty i elektroniczny wniosek.

  Kto może skorzystać z pożyczki bez BIK?

  Jak potwierdzają eksperci rynku finansowego, o pożyczkę bez raportu Biura Informacji Kredytowej najczęściej wnioskują osoby, które:

  • nie mają zdolności kredytowej,
  • mają negatywną historię kredytową,
  • posiadają inne zobowiązania pozabankowe,
  • opóźniają płatności rat,
  • zalegają z regulowaniem należności,
  • mają długi,
  • chcą uzyskać finansowe wsparcie szybko i bez zbędnych formalności,
  • nie mogą skorzystać z oferty banków,
  • generują niskie dochody albo mają status osoby bezrobotnej.

  Dlaczego warto zaciągnąć pożyczkę bez BIK?

  Coraz więcej osób decyduje się na wzięcie pożyczki bez BIK i nie zawsze są to potrzebujący dodatkowych pieniędzy, którzy mają negatywną historię kredytową. Pozabankowe zobowiązania finansowe, które udaje się uzyskać bez weryfikacji danych w Biurze Informacji Kredytowej, wykazują ogrom zalet. Oto niektóre z nich:

  • Pożyczka bez BIK jest brana na sam dowód i elektroniczny wniosek,
  • pożyczka bez BIK pozwala otrzymać pieniądze jeszcze tego samego dnia,
  • z pożyczki bez BIK mogą korzystać również dłużnicy, na których ciąży nie tylko negatywna historia kredytowa, ale również zabezpieczenie komornicze bądź uruchomiony proces windykacji,
  • pożyczkę bez BIK otrzymają osoby o niskich dochodach, a nawet osoby bezrobotne,
  • pożyczka bez BIK udzielana jest na dowolny cel. Może służyć w ramach indywidualnych potrzeb, na przykład jako wsparcie bieżącego budżetu, jako produkt oddłużeniowy czy na konkretny cel w przypadku niespodziewanych wydatków.

  Uzyskaj najlepsze oferty w jednym miejscu

  Specjaliści z Finanse Dla Ciebie dokonają analizy Twojej sytuacji finansowej i przedstawią Ci najlepsze, indywidualnie dopasowane do Twoich oczekiwań możliwości finansowego wsparcia. Wyślij formularz lub skorzystaj z naszej infolinii. Konsultanci odpowiedzą na wszelkie pytania, wytłumaczą proces ubiegania się o pożyczkę bez BIK, pomogą Ci wypełnić wniosek o zobowiązanie pozabankowe i będą czuwać nad sprawnym przebiegiem na każdym etapie trwania współpracy z firmą pożyczkową. Dzięki Finanse Dla Ciebie otrzymasz dodatkowe środki na dowolny cel nawet wtedy, kiedy przez negatywną historię w BIK kolejny bank odmówił Ci współpracy.

  Nasz zespół

  Katarzyna - Starszy Ekspert ds. Konsolidacji Chwilówek

  Karol - Specjalista ds. Konsolidacji Chwilówek

  Łukasz - Specjalista ds. Konsolidacji Chwilówek

  Piotr - Specjalista ds. Oddłużania

  Mamy wyłącznie pozytywne opinie

  Na podstawie 214 opinii.
  Patryk Grynfelder
  Patryk Grynfelder
  2022-09-18
  Zweryfikowana
  Gorąco polecam , Pan Dariusz I. Najlepszy specjalista z ciężkiej sytuacji z której myślałem że nie ma już wyjścia Pan Darek rozwiązał moje problemy , codzienny kontakt wsparcie i wszystko załatwione tak jak trzeba na najwyższym poziomie . 10/10 Polecam .
  Monika Lipska
  Monika Lipska
  2022-09-07
  Zweryfikowana
  Trafienie na Pana Rafała to było dla mnie wielkie szczęście. Pełen profesjonalizm, świetny kontakt. Ogromna wiedza, a przede wszystkim pomoc, dzięki której na dzień dzisiejszy mogę spać spokojnie. Żadna inna firma nie była w stanie mi pomóc, a szukałam chyba wszędzie. Polecam!
  Tom Nowy
  Tom Nowy
  2022-09-03
  Zweryfikowana
  Dzięki tej firmie, a szczególnie dzięki pomocy Pani Doroty, wyszedłem z kilkumiesięcznego przymusu zaciągania chwilówek praktycznie tego samego dnia, w którym dostawałem wypłatę. Pomoc Pani Doroty okazała się cudem, na który czekałem, ponieważ udało mi się przenieść całe zadłużenie do zwykłego banku na bardzo korzystnych warunkach. Polecam tę firmę każdemu, kto wpadł w spiralę pożyczkową i chciałby się z niej w końcu wydostać!
  Denis Gierojewski
  Denis Gierojewski
  2022-09-02
  Zweryfikowana
  Na tę firmę trafiłem w sumie przez przypadek, szukając pomocy. Był to pierwszy strzał i trafiony w 10! Chciałbym podziękować szczególnie Panu Arturowi Kuzioła, który zajął się moją sprawą. Byliśmy w stałym kontakcie, jeśli coś było nie jasne to Pan Artur od razu wyjaśniał o co chodzi i teraz mogę odetchnąć z ulgą. Serdecznie polecam!
  Arkadiusz Mielczarek
  Arkadiusz Mielczarek
  2022-08-31
  Zweryfikowana
  wszystko pozytywnie załatwione pełen profesjonalizm polecam pana RAFAŁA .D. w sprawach dla nas nie do ogarniecia JESZCZE RAZ DZIEKUJE
  Noemi
  Noemi
  2022-07-18
  Zweryfikowana
  Jeśli dobrze pamiętam to trzecia firma do której trafiłam z prośbą o pomoc. Wcześniejsze robiły tyle co sama próbowałam i mówiły, że nic nie da się zrobić. Jak się okazało z pomocą Pana Dariusza I. jednak się dało zrobić i to dużo. Współpraca na wysokim poziomie. Kontakt zawsze na bieżąco. Działanie w etapach, zawsze wiedziałam co robimy, ile to potrwa i co będzie dalej. Szybko, sprawnie i dodatkowo w przyjemnej atmosferze. Wszystkie pożyczki skonsolidowane. Jestem z daleka, podczas całego procesu musiałam tylko raz pojechać do siedziby firmy i również przemiło i przesympatycznie to wspominam :) Serdecznie dziękuję! :) Polecam każdemu!
  Michal Zagajski
  Michal Zagajski
  2022-07-07
  Zweryfikowana
  Dzięki pomocy Pana Rafa Doroszczuka moje życie stało się lepsze, nie muszę myśleć dzień w dzień jak spłacić dług. Psychicznie jestem zdrowy, gdyż wcześniej myślałem tylko o tym czy i jak spłacę wszystkie kredyty. Polecam z całego serca Pana Rafała, odbierał i doradzał mi o każdej porze dnia. Dziękuję jeszcze raz . Michał.

  Skontaktuj się z nami