Doświadczony ekspert z Finanse Dla Ciebie pomoże Ci uzyskać nawet najtrudniejszą pożyczkę hipoteczną. Dogodny okres spłaty do 30 lat, wysoka wartość zobowiązania i niskie oprocentowanie, na takie warunki możesz liczyć, korzystając z doradztwa specjalistów branży finansowej.

Wieloletnie doświadczenie Piotra w bankowości skutkuje odpowiednio dobranym dla Klienta planem w całym procesie oddłużania i konsolidacji chwilówek. Pomoc w uzyskaniu kredytu konsolidacyjnego jest dla Piotra misją, którą realizuje z pełnym zaangażowaniem i pasją. Piotr nieustanie się dokształca w zakresie zamian zachodzących w materii spłaty chwilówek. Dzięki temu pozostaje na bieżąco z aktualnymi procedurami obowiązującymi w bankach, co z kolei przekłada się na skuteczność jego działań.
Piotr
Latest posts by Piotr (see all)

  Pożyczka hipoteczna na dowolny cel

  Uzyskaj finansowe wsparcie na dowolny cel z zabezpieczeniem hipotecznym. Pożyczka hipoteczna jest możliwa do uzyskania również dla osób z niską zdolnością kredytową. Ustanowienie hipoteki jest dodatkowym zabezpieczeniem takiego zobowiązania, dzięki czemu klient staje się w pełni wiarygodny i wypłacalny. To opcja dla osób, którym wcześniej banki odmawiały współpracy.

  Zabezpieczenie hipoteczne - Twój dom albo mieszkanie

  Nie musisz wnosić wkładu własnego, ani prosić o poręczenie członków rodziny. Pożyczka hipoteczna z zabezpieczeniem hipotecznym to rozwiązanie dla osób, które potrzebują finansowego wsparcia o wartości większej, aniżeli gwarantuje tradycyjna, szybka pożyczka, ale nie chcą angażować w ten proces bliskich. Uzyskany kapitał wydajesz wedle indywidualnych potrzeb, na co tylko chcesz.

  Pożyczka hipoteczna z doradcą Finanse Dla Ciebie

  Na jakie korzyści możesz liczyć, rozpoczynając współpracę z doradcą z Finanse Dla Ciebie w zakresie ubiegania się o pożyczkę hipoteczną?

  • Otrzymasz zobowiązanie bezpieczne i na atrakcyjnych warunkach,
  • doradca pomoże Ci wypełnić wnioski i zminimalizuje formalności,
  • uzyskasz pożyczkę z długim okresem spłaty, na dużą wartość i niskim oprocentowaniem.

  Nasz zespół

  Katarzyna - Starszy Ekspert ds. Konsolidacji Chwilówek

  Karol - Specjalista ds. Konsolidacji Chwilówek

  Łukasz - Specjalista ds. Konsolidacji Chwilówek

  Piotr - Specjalista ds. Oddłużania

  Mamy wyłącznie pozytywne opinie

  Na podstawie 214 opinii.
  Patryk Grynfelder
  Patryk Grynfelder
  2022-09-18
  Zweryfikowana
  Gorąco polecam , Pan Dariusz I. Najlepszy specjalista z ciężkiej sytuacji z której myślałem że nie ma już wyjścia Pan Darek rozwiązał moje problemy , codzienny kontakt wsparcie i wszystko załatwione tak jak trzeba na najwyższym poziomie . 10/10 Polecam .
  Monika Lipska
  Monika Lipska
  2022-09-07
  Zweryfikowana
  Trafienie na Pana Rafała to było dla mnie wielkie szczęście. Pełen profesjonalizm, świetny kontakt. Ogromna wiedza, a przede wszystkim pomoc, dzięki której na dzień dzisiejszy mogę spać spokojnie. Żadna inna firma nie była w stanie mi pomóc, a szukałam chyba wszędzie. Polecam!
  Tom Nowy
  Tom Nowy
  2022-09-03
  Zweryfikowana
  Dzięki tej firmie, a szczególnie dzięki pomocy Pani Doroty, wyszedłem z kilkumiesięcznego przymusu zaciągania chwilówek praktycznie tego samego dnia, w którym dostawałem wypłatę. Pomoc Pani Doroty okazała się cudem, na który czekałem, ponieważ udało mi się przenieść całe zadłużenie do zwykłego banku na bardzo korzystnych warunkach. Polecam tę firmę każdemu, kto wpadł w spiralę pożyczkową i chciałby się z niej w końcu wydostać!
  Denis Gierojewski
  Denis Gierojewski
  2022-09-02
  Zweryfikowana
  Na tę firmę trafiłem w sumie przez przypadek, szukając pomocy. Był to pierwszy strzał i trafiony w 10! Chciałbym podziękować szczególnie Panu Arturowi Kuzioła, który zajął się moją sprawą. Byliśmy w stałym kontakcie, jeśli coś było nie jasne to Pan Artur od razu wyjaśniał o co chodzi i teraz mogę odetchnąć z ulgą. Serdecznie polecam!
  Arkadiusz Mielczarek
  Arkadiusz Mielczarek
  2022-08-31
  Zweryfikowana
  wszystko pozytywnie załatwione pełen profesjonalizm polecam pana RAFAŁA .D. w sprawach dla nas nie do ogarniecia JESZCZE RAZ DZIEKUJE
  Noemi
  Noemi
  2022-07-18
  Zweryfikowana
  Jeśli dobrze pamiętam to trzecia firma do której trafiłam z prośbą o pomoc. Wcześniejsze robiły tyle co sama próbowałam i mówiły, że nic nie da się zrobić. Jak się okazało z pomocą Pana Dariusza I. jednak się dało zrobić i to dużo. Współpraca na wysokim poziomie. Kontakt zawsze na bieżąco. Działanie w etapach, zawsze wiedziałam co robimy, ile to potrwa i co będzie dalej. Szybko, sprawnie i dodatkowo w przyjemnej atmosferze. Wszystkie pożyczki skonsolidowane. Jestem z daleka, podczas całego procesu musiałam tylko raz pojechać do siedziby firmy i również przemiło i przesympatycznie to wspominam :) Serdecznie dziękuję! :) Polecam każdemu!
  Michal Zagajski
  Michal Zagajski
  2022-07-07
  Zweryfikowana
  Dzięki pomocy Pana Rafa Doroszczuka moje życie stało się lepsze, nie muszę myśleć dzień w dzień jak spłacić dług. Psychicznie jestem zdrowy, gdyż wcześniej myślałem tylko o tym czy i jak spłacę wszystkie kredyty. Polecam z całego serca Pana Rafała, odbierał i doradzał mi o każdej porze dnia. Dziękuję jeszcze raz . Michał.

  Skontaktuj się z nami