Odzyskaj płynność finansową i sprawnie zarządzaj własnym budżetem. Specjaliści z Finanse Dla Ciebie pomagają odzyskać kontrolę zadłużonym. Dowiedz się więcej już teraz i pozbądź się problemów z brakiem pieniędzy.

Wieloletnie doświadczenie Piotra w bankowości skutkuje odpowiednio dobranym dla Klienta planem w całym procesie oddłużania i konsolidacji chwilówek. Pomoc w uzyskaniu kredytu konsolidacyjnego jest dla Piotra misją, którą realizuje z pełnym zaangażowaniem i pasją. Piotr nieustanie się dokształca w zakresie zamian zachodzących w materii spłaty chwilówek. Dzięki temu pozostaje na bieżąco z aktualnymi procedurami obowiązującymi w bankach, co z kolei przekłada się na skuteczność jego działań.
Piotr
Latest posts by Piotr (see all)

  Profesjonalna pomoc dla zadłużonych

  Spirala zadłużenia jest zjawiskiem niekorzystnym, pogrążającym finansowo osoby, które spłacać co najmniej kilka zobowiązań udzielonych na nieatrakcyjnych warunkach. Łatwy dostęp do dodatkowych pieniędzy bardzo często sprawia, że decyzje o wzięciu następnych chwilówek podejmowane są zbyt pochopnie. Jeśli myślisz, że nie uda Ci się pozbyć długów, nie masz zdolności kredytowej i straciłeś nadzieję na skuteczny proces oddłużania, specjaliści z Finanse Dla Ciebie działają właśnie po to, abyś mógł cieszyć się stabilną sytuacją finansową.

  Droga do spłaty długów

  “Nie chowaj głowy w piasek”. Jeśli myślisz, że długi zostaną Ci darowane, jesteś w dużym błędzie. Wprost przeciwnie, zobowiązania będą generować coraz większe koszty, których możesz nie być w stanie regulować w wyznaczonym terminie. Jeśli już teraz masz problem ze spłacaniem rat, to najlepszy moment, żeby uzyskać pomoc dla zadłużonych, jaką oferują specjaliści finansowi z Finanse Dla Ciebie.

  Zobowiązania bankowe i pozabankowe są “szyte na miarę”, zawsze dopasowane do indywidualnych potrzeb, ale i możliwości spłaty. Niestety, ogromna konkurencja na rynku usług finansowych bardzo często sprawia, że proces oddłużania nie zostaje uruchomiony sprawnie, a klient pogrąża się w jeszcze większych zaległościach.

  Co zyskasz, podejmując współpracę z profesjonalnymi doradcami finansowymi w ramach pomocy dla zadłużonych?:

  Przede wszystkim odzyskasz pełną kontrolę nad swoimi finansami, a proces oddłużania będzie przebiegał sprawnie i na dogodnych warunkach spłaty. Doradcy Finanse Dla Ciebie:

  • dokonują analizy Twojej bieżącej sytuacji,
  • proponują korzystne rozwiązanie w zakresie pomocy dla zadłużonych,
  • dopasują najlepszą formę finansowego wsparcia,
  • oferują pomoc prawną,
  • reprezentują dłużników w toczących się postępowaniach,
  • negocjują w imieniu dłużnika z bankami i instytucjami pozabankowymi,
  • rozmawiają w imieniu dłużnika z komornikami oraz firmami windykacyjnymi.

  Kompleksowe wsparcie na każdym etapie procesu oddłużania pozwoli Ci wyjść ze spirali długów.

  Komu oferowana jest pomoc dla zadłużonych?

  Kolejny bank odmówił Ci finansowego wsparcia, masz niespodziewane wydatki albo Twój portfel jest pusty? Zaciągnąłeś kilka chwilówek i nie radzisz sobie z ich regularną spłatą? Chcesz odzyskać płynność finansową i lepiej zarządzać własnym budżetem? Jeśli przynajmniej na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, oznacza to, że pomoc dla zadłużonych oferowana przez naszych doradców dedykowana jest właśnie Tobie. Klienci Finanse Dla Ciebie to przede wszystkim osoby, które:

  • mają zaległości w spłacie kredytów lub pożyczek pozabankowych,
  • mają więcej niż jedno zobowiązanie finansowe, które muszą spłacać,
  • nie mają zdolności kredytowej,
  • wykazują negatywną historię kredytową,
  • generują zbyt niskie dochody, aby móc współpracować z bankiem,
  • mają problem z egzekucją komorniczą albo do ich drzwi pukają firmy windykacyjne,
  • nie mają wiedzy, jak wyjść ze spirali długów.

  Pomoc zadłużonym w instytucjach bankowych

  Banki oferują swoje kredyty tylko klientom w pełni wiarygodnym i wypłacalnym. Nigdy jednak nie masz pewności, jak Twoja sytuacja finansowa będzie wyglądać za kilka lat. Jeśli posiadasz zobowiązania bankowe i przestałeś radzić sobie z ich spłatą, nie zwlekaj dłużej. Skorzystaj z profesjonalnych porad w zakresie oddłużania i pozbądź się niechcianych kredytów.

  Doradcy finansowi z Finanse Dla Ciebie dokonają szczegółowej analizy Twojej sytuacji i dobiorą najlepsze rozwiązanie, dzięki któremu szybko uporasz się z płatnościami. W efekcie odzyskasz płynność finansową, a nawet dobierzesz dodatkowe środki w razie takiej potrzeby.

  Fachowa pomoc dla zadłużonych pozwoli Ci uzyskać korzystne warunki spłaty zobowiązań, nasi pośrednicy wezmą udział w rozmowach i negocjacjach z wierzycielami, przygotują niezbędną dokumentację i pomogą przejść przez cały proces oddłużania. Dzięki takim działaniom spirala długów odejdzie w zapomnienie.

  Wsparcie dla zadłużonych z windykacją

  Skuteczny plan pozbycia się długów może być wdrożony również wtedy, gdy do dłużnika puka firma windykacyjna oraz w sytuacji, w której na jego koncie ustanowiono zabezpieczenie komornicze. Oferujemy Ci pomoc w pozbyciu się należności, zgłoś się do nas, jeśli tylko otrzymałeś wezwanie do zapłaty, sądowy nakaz zapłaty albo pismo potwierdzające wszczęcie postępowania komorniczego. Udzielimy Ci wsparcia na każdym etapie oddłużania, będziemy reprezentować przed wierzycielami i wynegocjujemy najlepsze warunki spłaty zadłużenia.

  Rozpocznij proces spłaty zobowiązań właśnie teraz

  Większość Polaków wstydzi się swojej kiepskiej sytuacji finansowej i zadłużenia, jakie powstało na ich koncie. Uciekanie od problemu albo próba samodzielnego poradzenia sobie z takim problemem może skończyć się fiaskiem. Finanse Dla Ciebie są doskonałym dowodem na to, że profesjonalne wsparcie jest jednym z najlepszych sposobów na odzyskanie kontroli nad własnym budżetem. Wieloletnia działalność naszych doradców i doświadczenie na rynku usług finansowych pozwoliły na pomoc tysiącom zadłużonym na terenie całej Polski. Dołącz do grupy zadowolonych klientów i ciesz się pełnym portfelem. Osiągnięcie równowagi finansowej jest pewnym procesem, natomiast dzięki ekspertom udaje się do zrealizować szybko i na dogodnych warunkach.

  Wyślij do nas elektroniczny wniosek albo zatelefonuj do naszych konsultantów. Profesjonalni pośrednicy finansowi odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, rozwieją wątpliwości, dopasują strategię wychodzenia z długów, biorąc pod uwagę Twoje indywidualne potrzeby i oczekiwania. Nie czekaj dłużej, im szybciej zaczniesz działać, tym prędzej Twoja sytuacja materialna ulegnie stanowczej poprawie.

  Nasz zespół

  Mamy wyłącznie pozytywne opinie

  Na podstawie 214 opinii.
  Patryk Grynfelder
  Patryk Grynfelder
  2022-09-18
  Zweryfikowana
  Gorąco polecam , Pan Dariusz I. Najlepszy specjalista z ciężkiej sytuacji z której myślałem że nie ma już wyjścia Pan Darek rozwiązał moje problemy , codzienny kontakt wsparcie i wszystko załatwione tak jak trzeba na najwyższym poziomie . 10/10 Polecam .
  Monika Lipska
  Monika Lipska
  2022-09-07
  Zweryfikowana
  Trafienie na Pana Rafała to było dla mnie wielkie szczęście. Pełen profesjonalizm, świetny kontakt. Ogromna wiedza, a przede wszystkim pomoc, dzięki której na dzień dzisiejszy mogę spać spokojnie. Żadna inna firma nie była w stanie mi pomóc, a szukałam chyba wszędzie. Polecam!
  Tom Nowy
  Tom Nowy
  2022-09-03
  Zweryfikowana
  Dzięki tej firmie, a szczególnie dzięki pomocy Pani Doroty, wyszedłem z kilkumiesięcznego przymusu zaciągania chwilówek praktycznie tego samego dnia, w którym dostawałem wypłatę. Pomoc Pani Doroty okazała się cudem, na który czekałem, ponieważ udało mi się przenieść całe zadłużenie do zwykłego banku na bardzo korzystnych warunkach. Polecam tę firmę każdemu, kto wpadł w spiralę pożyczkową i chciałby się z niej w końcu wydostać!
  Denis Gierojewski
  Denis Gierojewski
  2022-09-02
  Zweryfikowana
  Na tę firmę trafiłem w sumie przez przypadek, szukając pomocy. Był to pierwszy strzał i trafiony w 10! Chciałbym podziękować szczególnie Panu Arturowi Kuzioła, który zajął się moją sprawą. Byliśmy w stałym kontakcie, jeśli coś było nie jasne to Pan Artur od razu wyjaśniał o co chodzi i teraz mogę odetchnąć z ulgą. Serdecznie polecam!
  Arkadiusz Mielczarek
  Arkadiusz Mielczarek
  2022-08-31
  Zweryfikowana
  wszystko pozytywnie załatwione pełen profesjonalizm polecam pana RAFAŁA .D. w sprawach dla nas nie do ogarniecia JESZCZE RAZ DZIEKUJE
  Noemi
  Noemi
  2022-07-18
  Zweryfikowana
  Jeśli dobrze pamiętam to trzecia firma do której trafiłam z prośbą o pomoc. Wcześniejsze robiły tyle co sama próbowałam i mówiły, że nic nie da się zrobić. Jak się okazało z pomocą Pana Dariusza I. jednak się dało zrobić i to dużo. Współpraca na wysokim poziomie. Kontakt zawsze na bieżąco. Działanie w etapach, zawsze wiedziałam co robimy, ile to potrwa i co będzie dalej. Szybko, sprawnie i dodatkowo w przyjemnej atmosferze. Wszystkie pożyczki skonsolidowane. Jestem z daleka, podczas całego procesu musiałam tylko raz pojechać do siedziby firmy i również przemiło i przesympatycznie to wspominam :) Serdecznie dziękuję! :) Polecam każdemu!
  Michal Zagajski
  Michal Zagajski
  2022-07-07
  Zweryfikowana
  Dzięki pomocy Pana Rafa Doroszczuka moje życie stało się lepsze, nie muszę myśleć dzień w dzień jak spłacić dług. Psychicznie jestem zdrowy, gdyż wcześniej myślałem tylko o tym czy i jak spłacę wszystkie kredyty. Polecam z całego serca Pana Rafała, odbierał i doradzał mi o każdej porze dnia. Dziękuję jeszcze raz . Michał.

  Skontaktuj się z nami