Kredyt konsolidacyjny uznawany jest za jeden z najlepszych produktów oddłużeniowych. Pozwala kredytobiorcom odzyskać płynność finansową, sprzyja również zwiększeniu komfortu w ramach spłacania miesięcznych należności. Jak działa konsolidacja, komu jest dedykowana i na jakich warunkach jest oferowana? Eksperci z Finanse Dla Ciebie udzielą Ci niezbędnych informacji i dobiorą zobowiązanie dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Kompetentny specjalista od kredytów bankowych, w szczególności hipotecznych oraz gotówkowych, której wiedza wzbogaca cały zespół. Ponad jedenaście lat nieprzerwanego doświadczenia w branży kredytowej przekłada się na skutecznośći fachowość w uzyskiwaniu wnioskowanych przez klientów kwot kredytów, przy jednoczesnym zachowaniu rzetelnego spojrzenia na sytuację klienta i szybkim przedstawieniu możliwych najlepszych ofert i dróg postępowania. Klienci doceniają poczucie pewnościi oszczędność własnego czasu, uzyskane dzięki wsparciu Kasi w całym procesie kredytowym.
Katarzyna

Pozbądź się problemów z długami

Czy wiesz, że już co drugi dorosły Polak posiada przynajmniej jedno zobowiązanie finansowe? Łatwy dostęp do dodatkowych pieniędzy bardzo często sprawia, że decyzje podejmowane w zakresie brania kolejnych kredytów i pożyczek nie są racjonalne, ale impulsywne. Niestety, kilka koniecznych do regulowania zobowiązań nierzadko staje się przyczyną powstawania tzw. pętli zadłużenia. Kredytobiorca w końcu przestaje mieć płynność finansową, bierze kolejne kredyty czy pożyczki, aby spłacić te poprzednie. Wyjście z długów w takim przypadku jest niezwykle trudne. Z pomocą przychodzi kredyt konsolidacyjny, który jest zobowiązaniem na tyle elastycznym, że z powodzeniem można dopasować go do indywidualnych potrzeb, ale i możliwości dogodnej spłaty.

Co to jest kredyt konsolidacyjny?

Konsolidacja kredytów to nic innego, jak połączenie wskazanych przez klienta zobowiązań. Zaciągnięte kredyty czy pożyczki zostają spłacone, ustanawiany jest zaś nowy produkt finansowy, który charakteryzuje się tylko jedną, połączoną ratą. Dzięki temu kredytobiorca może sprawniej zarządzać własnym budżetem, nie musi pilnować różnych terminów regulowania należności, odzyskuje płynność finansową. Ten sposób wychodzenia z długów cieszy się ogromnym powodzeniem, ponieważ połączona rata, spłacana jest od tej pory na lepszych, przede wszystkim tańszych warunkach. Niższe koszty zobowiązania i atrakcyjniejsze warunki współpracy z nowym bankiem poprawiają finansowe funkcjonowanie klienta, a ten może nawet zacząć generować oszczędności.

Konsolidacja zobowiązań z Finanse Dla Ciebie

Jaką rolę odgrywają specjaliści z Finanse Dla Ciebie w ramach oferowanych kredytów konsolidacyjnych? Chociaż sam proces łączenia wskazanych przez klienta zobowiązań nie jest trudny i najczęściej jego realizacją zajmuje się nowy bank czy instytucja pozabankowa, to jednak ubieganie się o tego typu oddłużanie może być nieco kłopotliwe.

Zwróć uwagę, że na rynku usług finansowych panuje ogromna konkurencja, a każda instytucja realizuje własną politykę kredytową we współpracy z klientami. Właśnie dlatego nie da się wskazać jednej, najlepszej konsolidacji.

Przy wyborze kredytu konsolidacyjnego należy wziąć ogólną sytuację w branży finansowej, zasady współpracy z bankiem, warunki w zakresie oprocentowania i całkowitych kosztów, ale także indywidualne potrzeby, oczekiwania oraz możliwości spłaty.

Pamiętaj, że kredyt konsolidacyjny ma być finansowym wsparciem w ramach skutecznego oddłużania i wychodzenia ze spirali długów, nie może być kolejnym czynnikiem, który jeszcze bardziej pogrąża finansowo klienta.

Dlatego najlepszą opcją jest współpraca z doradcami z Finanse Dla Ciebie. Fachowcy do każdego klienta podchodzą indywidualnie, a szczegółowy wywiad pozwala ocenić sytuację finansową oraz możliwości w zakresie wychodzenia z długów. Na tej podstawie zostanie dobrana najlepsza, “szyta na miarę” konsolidacja, aby niekorzystna sytuacja finansowa mogła jak najszybciej odejść w zapomnienie.

Spłać kilka zobowiązań i uzyskaj jedną ratę na korzystnych warunkach

Sytuacja na rynku usług kredytowych i pożyczkowych zmienia się tak diametralnie, że zobowiązania zaciągnięte już jakiś czas temu, spłacane są na gorszych warunkach. Zaciągnąłeś kilka niekorzystnych produktów finansowych? Pozbądź się ich z Finanse Dla Ciebie i uzyskaj lepsze warunki spłaty. Nowa, połączona rata będzie niższa, a Ty odzyskasz płynność finansową. Współpraca z tylko jedną instytucją jest znacznie bardziej komfortowa.

Komu dedykowany jest kredyt konsolidacyjny?

Połączenie kilku rat w jedną, to najlepsza opcja dla osób, które:

 • mają kilka różnych zobowiązań,
 • przestają radzić sobie ze spłatą miesięcznych rat w wyznaczonym terminie,
 • utraciły płynność finansową,
 • zaczęły generować przeterminowane płatności,
 • chcą uzyskać większy komfort w zakresie zarządzania własnym budżetem,
 • chcą generować oszczędności z tytułu niższych kosztów kredytowych.

Poznaj zalety kredytu konsolidacyjnego

Dzięki współpracy z Finanse Dla Ciebie uzyskasz kredyt konsolidacyjny na korzystnych warunkach. Pozbędziesz się nieatrakcyjnych zobowiązań, które wywołują spiralę zadłużenia. Dzięki konsolidacji możesz liczyć na:

 • nowy, jeden produkt finansowy,
 • tańszy kredyt połączony,
 • wydłużony okres współpracy z instytucją bankową lub pozabankową,
 • niższe, miesięczne raty,
 • odzyskanie zdolności kredytowej i pozytywną historię kredytową,
 • wyjście ze spirali długów,
 • możliwość dobrania dodatkowych środków w razie takiej potrzeby,
 • komfortową współpracę z tylko jedną instytucją,
 • konieczność pamiętania o spłacie tylko jednej raty w wyznaczonym terminie,
 • sprawniejsze zarządzanie własnym budżetem,
 • generowanie oszczędności.

Pamiętaj, że aby konsolidacja mogła spełniać swoją funkcję, musi być dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta. Doradcy z Finanse Dla Ciebie są właśnie po to, aby dobrać dla Ciebie korzystną strategię wychodzenia z długów i pozbywania się niechcianych zobowiązań.

Kredyt konsolidacyjny online z Finanse Dla Ciebie

Współczesny klient instytucji bankowych czy pozabankowych ma coraz większe wymagania. Chce zaciągać zobowiązania, które są nie tylko tanie, ale cały proces ubiegania się o finansowe wsparcie ma odbywać się szybko i przy minimum formalności. Eksperci z Finanse Dla Ciebie odpowiadają na wszelkie potrzeby swoich klientów, oferując między innymi kredyt konsolidacyjny online na korzystnych warunkach. Dzięki temu pozbywanie się niechcianych kredytów czy pożyczek może odbywać się dzisiaj bez konieczności wychodzenia z domu, za pośrednictwem internetu.

Co musisz zrobić? Wystarczy, że wyślesz elektroniczny wniosek albo skorzystasz z dedykowanej infolinii do naszych konsultantów. Opowiesz doradcy o swojej sytuacji finansowej, wskażesz zobowiązania, które chcesz połączyć w jedną, lepszą ratę. To wszystko, całym procesem konsolidacji zajmą się eksperci.

Jakie zobowiązania można konsolidować?

Finanse Dla Ciebie oferują Ci niezbędne wsparcie i kompleksową pomoc w zakresie konsolidacji różnych zobowiązań finansowych. Jeśli na Twoim koncie ciążą kredyty gotówkowe, celowe, limity na karcie czy kredyty odnawialne, połączymy je w jeden, tańszy produkt. Co więcej, konsolidować można również tzw. chwilówki i wszelkie zobowiązania pozabankowe. Właśnie one cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ bierze się je łatwo, nierzadko bez konieczności weryfikacji klienta, tylko na sam dowód. To z kolei sprawia, że ryzyko utraty płynności finansowej jest znacznie większe. Decyzje o wzięciu szybkiej pożyczki nie zawsze podejmowane są racjonalnie, a kolejne raty mogą skutecznie zaburzyć stan miesięcznego budżetu. Warto również podkreślić, że oddłużanie w przypadku zobowiązań pozabankowych jest konieczne do wdrożenia jak najszybciej, ponieważ przeterminowane płatności generują bardzo wysokie odsetki karne, przez co długi stają się jeszcze większe, wręcz niemożliwe do spłaty.

Kiedy najlepiej wziąć kredyt konsolidacyjny?

Konsolidacja kredytów i pożyczek jest możliwa na różnych etapach spłaty takich zobowiązań. Należy jednak mieć na uwadze, że połączenie rat może dotyczyć zobowiązań bankowych albo tych pozabankowych, natomiast nie da się ustanowić jednej konsolidacji dla kredytów i pożyczek razem.

Strategia działania w tych przypadkach jest całkowicie inna, wiadomo jednak na pewno, że proces oddłużania za pomocą konsolidacji najlepiej wdrożyć nie wtedy, kiedy klient wygenerował już przeterminowane płatności, ale wtedy, kiedy dopiero zaczyna zauważać problemy z utrzymaniem stabilnej sytuacji finansowej.

Co więcej, jak potwierdzają doradcy z Finanse Dla Ciebie, kredyt konsolidacyjny w banku zostanie udzielony tylko wiarygodnemu i wypłacalnemu klientowi, który posiada niezbędną zdolność kredytową. Dłużnicy, którzy wykazują negatywną historię kredytową, raczej nie mają szans na współpracę z instytucją bankową.

Konsolidacja chwilówek udzielana jest za to na bardziej liberalnych zasadach. Instytucje pozabankowe bardzo często nie weryfikują sytuacji finansowej swojego klienta, dzięki czemu pożyczki mogą być połączone w jeden produkt również wtedy, kiedy wnioskuje o to osoba bez zdolności kredytowej.

Kredyt konsolidacyjny bez zdolności kredytowej - czy to możliwe?

Jak już zapewne wiesz, banki nie współpracują z niewiarygodnymi i niewypłacalnymi klientami. Aby kredyt konsolidacyjny mógł zostać udzielony, instytucja bankowa skrupulatnie weryfikuje zdolność oraz historię kredytową swojego klienta. Na taką ocenę wpływ ma przede wszystkim:

 • wysokość generowanych zarobków,
 • forma zatrudnienia,
 • ilość zobowiązań bankowych i pozabankowych,
 • inne koszty stałe,
 • regularna spłata miesięcznych rat wszystkich zobowiązań,
 • ewentualne zaległości w spłatach.

Jeśli masz problem ze spłatą miesięcznych rat w terminie, a na Twoim koncie ciążą zaległości, Twoje szanse na współpracę z bankiem w ramach kredytu konsolidacyjnego wcale nie są stracone. Doradcy z Finanse Dla Ciebie pomogą Ci uzyskać zobowiązanie, dzięki któremu wyjdziesz z długów.

Specjaliści opracują indywidualną strategię działania, pomogą Ci poprawić zdolność kredytową, podejmą negocjacje z instytucją bankową i wybiorą kredyt konsolidacyjny “szyty na miarę” Twoich potrzeb oraz możliwości spłaty.

Pamiętaj, że skuteczne są różne formy poprawy zdolności kredytowej. Możesz czasowo zwiększyć swoje dochody, spłacić przeterminowane płatności i pozbyć się chwilówek. Dzięki temu dla banków znowu będziesz wiarygodny, połączysz kilka zobowiązań w jeden produkt na lepszych warunkach, a nawet dobierzesz dodatkowe środki na dowolny cel.

Czy konsolidacja kredytów jest zawsze opłacalna?

Uznaje się, że kredyt konsolidacyjny jest jednym z najlepszych produktów oddłużeniowych, który pozwala wyjść ze spirali zadłużeń i odzyskać płynność finansową. Aby jednak tak było, konsolidacja musi być dopasowana wedle indywidualnych potrzeb klienta. Mając na uwadze, że na rynku usług finansowych panuje ogromna konkurencja, a każda instytucja oferuje zupełnie inne warunki współpracy, wsparcie profesjonalnych doradców może okazać się niezbędne.

Kredyt konsolidacyjny jest opłacalny wtedy, kiedy nowa, połączona rata generuje niższe koszty całkowite, aniżeli wartość tych spłacanych na dotychczasowych warunkach. Jest to możliwe, ponieważ kredyt konsolidacyjny bardzo często charakteryzuje się niższym oprocentowaniem, a banki rezygnują z prowizji za udzielenie kredytu. Ponadto wydłużony zostaje okres współpracy, dlatego miesięczne raty są mniejsze, a więc bardziej komfortowe w spłacie.

Warto zwrócić uwagę, że coraz więcej klientów interesuje się konsolidacją nie tylko z tytułu uzyskania lepszych warunków finansowych w ramach spłaty zaciągniętych zobowiązań. Zaletą kredytów konsolidacyjnych jest komfort współpracy z tylko jedną instytucją bankową i spłata jednej raty w skali każdego miesiąca. W znaczny sposób usprawnia to zarządzanie własnym budżetem.

Dlaczego warto współpracować z Finanse Dla Ciebie?

Zespół doświadczonych i wykwalifikowanych doradców finansowych oferuje kompleksowe doradztwo i pomoc w realizacji każdego etapu konsolidacji. Wychodzenie z długów może być naprawdę proste, również dla osób, które nie mają zdolności kredytowej.

Jak działają eksperci z Finanse Dla Ciebie? Przedstawiamy proces wychodzenia z zadłużeń w kilku prostych krokach:

 • Poznanie indywidualnej sytuacji finansowej,
 • analiza bieżących ofert kredytów konsolidacyjnych na rynku usług finansowych,
 • dobór kilku skutecznych strategii oddłużeniowych,
 • wybranie najlepszego kredytu konsolidacyjnego na miarę potrzeb i możliwości spłaty klienta,
 • wsparcie na każdym etapie realizacji łączenia różnych zobowiązań finansowych, w tym wypełnianie wniosków czy negocjacje z bankiem,
 • pomoc w odzyskaniu zdolności kredytowej,
 • współpraca online przy minimum formalności, dzięki czemu proces oddłużania wdrażany jest szybko i skutecznie.

Jedna, niższa rata - kredyt konsolidacyjny dla zadłużonych

Wspieramy nie tylko klientów, którzy chcą uzyskać kredyt konsolidacyjny, aby zwiększyć swój komfort współpracy z bankiem. Oferujemy również kompleksową pomoc osobom, które już nie radzą sobie z terminowymi płatnościami i na swoim koncie wygenerowały zadłużenie.

Spirala długów jest zawsze czynnikiem negatywnym, a kolejne zobowiązanie na spłatę tych poprzednich nie jest dobrym rozwiązaniem. Konsolidacja jako produkt sprawdza się znacznie lepiej. Jej istotą nie jest uzyskanie dodatkowych środków, chociaż w wielu przypadkach jest to również możliwe. Kredyt konsolidacyjny jest udzielany przede wszystkim po to, aby klient uzyskał lepsze warunki spłaty zobowiązań, które już zaciągnął. Taka strategia sprawdza się doskonale wtedy, kiedy konsolidacja ma połączyć w jeden produkt kredyty długoterminowe, wzięte już jakiś czas temu. Współczesne oferty są z całą pewnością znacznie korzystniejsze finansowo.

Zgłoś się do Finanse Dla Ciebie nie tylko wtedy, kiedy chcesz pozbyć się długów. Uzyskasz pomoc, kiedy:

 • nie chcesz tracić czasu na samodzielną weryfikację ofert bankowych,
 • nie czujesz się na siłach, aby samodzielnie negocjować warunki współpracy z instytucją bankową,
 • chcesz poprawić zdolność kredytową,
 • chcesz skorzystać nie tylko z konsolidacji kredytów, ale również otrzymać dodatkowe środki,
 • pracujesz na podstawie niestandardowej umowy, która nie zawsze jest akceptowana,
 • generujesz niewysokie dochody,
 • chcesz uzyskać konsolidację z wydłużonym okresem współpracy z bankiem,
 • chcesz skorzystać z kredytu konsolidacyjnego bez dodatkowych zabezpieczeń,
 • chcesz otrzymać decyzję o uruchomieniu konsolidacji szybko i przy minimum formalności,
 • chcesz zapewnić sobie optymalne bezpieczeństwo finansowe,
 • liczyć na komfort w zakresie kompleksowego wsparcia profesjonalistów, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą załatwić formalności.

Kredyty konsolidacyjne to specjalność doradców z Finanse Dla Ciebie. Wyślij do nas formularz zgłoszeniowy lub zadzwoń na podaną infolinię. Jesteśmy przekonani, że już niedługo pozbędziesz się niechcianych zobowiązań finansowych i odzyskasz kontrolę w zakresie zarządzania własnym budżetem. Nie działaj pochopnie, skorzystaj z wiedzy i doświadczenia profesjonalistów, którzy pomogli wdrożyć skuteczny proces oddłużania tysiącom klientów na terenie całej Polski. Szybko, przy minimum formalności, na atrakcyjnych warunkach, zwracając uwagę na indywidualne potrzeby, oczekiwania oraz możliwości spłaty połączonego zobowiązania, właśnie na to możesz liczyć przy kompleksowej pomocy ze strony specjalistów z Finanse Dla Ciebie. Nie czekaj dłużej, aż Twoje długi będą jeszcze większe. Spłać niekorzystne zobowiązania i ciesz się stabilną sytuacją w zakresie domowego budżetu. Nie tylko pozbędziesz się zadłużenia, ale już niedługo zaczniesz również generować oszczędności.

Nasz zespół

Mamy wyłącznie pozytywne opinie

Na podstawie 214 opinii.
Patryk Grynfelder
Patryk Grynfelder
2022-09-18
Zweryfikowana
Gorąco polecam , Pan Dariusz I. Najlepszy specjalista z ciężkiej sytuacji z której myślałem że nie ma już wyjścia Pan Darek rozwiązał moje problemy , codzienny kontakt wsparcie i wszystko załatwione tak jak trzeba na najwyższym poziomie . 10/10 Polecam .
Monika Lipska
Monika Lipska
2022-09-07
Zweryfikowana
Trafienie na Pana Rafała to było dla mnie wielkie szczęście. Pełen profesjonalizm, świetny kontakt. Ogromna wiedza, a przede wszystkim pomoc, dzięki której na dzień dzisiejszy mogę spać spokojnie. Żadna inna firma nie była w stanie mi pomóc, a szukałam chyba wszędzie. Polecam!
Tom Nowy
Tom Nowy
2022-09-03
Zweryfikowana
Dzięki tej firmie, a szczególnie dzięki pomocy Pani Doroty, wyszedłem z kilkumiesięcznego przymusu zaciągania chwilówek praktycznie tego samego dnia, w którym dostawałem wypłatę. Pomoc Pani Doroty okazała się cudem, na który czekałem, ponieważ udało mi się przenieść całe zadłużenie do zwykłego banku na bardzo korzystnych warunkach. Polecam tę firmę każdemu, kto wpadł w spiralę pożyczkową i chciałby się z niej w końcu wydostać!
Denis Gierojewski
Denis Gierojewski
2022-09-02
Zweryfikowana
Na tę firmę trafiłem w sumie przez przypadek, szukając pomocy. Był to pierwszy strzał i trafiony w 10! Chciałbym podziękować szczególnie Panu Arturowi Kuzioła, który zajął się moją sprawą. Byliśmy w stałym kontakcie, jeśli coś było nie jasne to Pan Artur od razu wyjaśniał o co chodzi i teraz mogę odetchnąć z ulgą. Serdecznie polecam!
Arkadiusz Mielczarek
Arkadiusz Mielczarek
2022-08-31
Zweryfikowana
wszystko pozytywnie załatwione pełen profesjonalizm polecam pana RAFAŁA .D. w sprawach dla nas nie do ogarniecia JESZCZE RAZ DZIEKUJE
Noemi
Noemi
2022-07-18
Zweryfikowana
Jeśli dobrze pamiętam to trzecia firma do której trafiłam z prośbą o pomoc. Wcześniejsze robiły tyle co sama próbowałam i mówiły, że nic nie da się zrobić. Jak się okazało z pomocą Pana Dariusza I. jednak się dało zrobić i to dużo. Współpraca na wysokim poziomie. Kontakt zawsze na bieżąco. Działanie w etapach, zawsze wiedziałam co robimy, ile to potrwa i co będzie dalej. Szybko, sprawnie i dodatkowo w przyjemnej atmosferze. Wszystkie pożyczki skonsolidowane. Jestem z daleka, podczas całego procesu musiałam tylko raz pojechać do siedziby firmy i również przemiło i przesympatycznie to wspominam :) Serdecznie dziękuję! :) Polecam każdemu!
Michal Zagajski
Michal Zagajski
2022-07-07
Zweryfikowana
Dzięki pomocy Pana Rafa Doroszczuka moje życie stało się lepsze, nie muszę myśleć dzień w dzień jak spłacić dług. Psychicznie jestem zdrowy, gdyż wcześniej myślałem tylko o tym czy i jak spłacę wszystkie kredyty. Polecam z całego serca Pana Rafała, odbierał i doradzał mi o każdej porze dnia. Dziękuję jeszcze raz . Michał.

Skontaktuj się z nami