Kredyt gotówkowy jest najczęściej wybieranym zobowiązaniem finansowym. Wszystko dlatego, że udzielany jest na dowolny cel, przy minimum formalności, nierzadko bez konieczności wychodzenia z domu, za pośrednictwem internetu. Musisz jednak wiedzieć, że każdy bank skrupulatnie weryfikuje swoich potencjalnych klientów, a brak zdolności kredytowej uniemożliwia taką współpracę. Finanse Dla Ciebie pomogą Ci przejść cały proces ubiegania się o kredyt gotówkowy, zadbają również o to, aby takie zobowiązanie zostało udzielone na możliwie najlepszych warunkach.

Kompetentny specjalista od kredytów bankowych, w szczególności hipotecznych oraz gotówkowych, której wiedza wzbogaca cały zespół. Ponad jedenaście lat nieprzerwanego doświadczenia w branży kredytowej przekłada się na skutecznośći fachowość w uzyskiwaniu wnioskowanych przez klientów kwot kredytów, przy jednoczesnym zachowaniu rzetelnego spojrzenia na sytuację klienta i szybkim przedstawieniu możliwych najlepszych ofert i dróg postępowania. Klienci doceniają poczucie pewnościi oszczędność własnego czasu, uzyskane dzięki wsparciu Kasi w całym procesie kredytowym.
Katarzyna

Kredyt gotówkowy dla klientów indywidualnych online

Banki wychodzą naprzeciw oczekiwaniom współczesnych klientów, a ci chcą zaciągać kredyty gotówkowe szybko, przy minimum formalności, za pośrednictwem internetu, a same zobowiązania tego rodzaju mają być tanie i udzielane na dogodnych warunkach spłaty. Opcja online pozwala uzyskać dodatkowe pieniądze nawet jeszcze tego samego dnia, wystarczy wypełnić elektroniczny wniosek. Klient nie traci czasu na “wycieczki” do oddziałów banku, stanie w długich kolejkach, rozmowy z doradcami czy wypełnianie stosu dokumentów.

Aby móc rozpocząć współpracę z instytucją bankową, musisz się do tego odpowiednio przygotować. Finanse Dla Ciebie są właśnie po to, aby wesprzeć potrzebujących finansowego wsparcia na każdym etapie brania kredytu gotówkowego. Na rynku usług finansowych funkcjonują zasady, których należy przestrzegać. Priorytetem są między innymi zapytania kredytowe. Nie warto wysyłać takich do kilku banków jednocześnie, ponieważ raz wydana decyzja odmowna może skutkować dokładnie takimi samymi ze strony pozostałych banków. Taka sytuacja wpływa z kolei negatywnie na historię kredytową i blokuje możliwość uzyskania gotówki na wiele miesięcy.

Uzyskaj kompleksową pomoc przy zaciąganiu kredytu gotówkowego

Finanse Dla Ciebie działają po to, aby potencjalny kredytobiorca nie popełniał błędów i mógł otrzymać zobowiązanie kredytowe w krótkim czasie i na najlepszych warunkach.

Co z klientami, którzy potrzebują pieniędzy “na już”, ale nie mają wystarczającej zdolności kredytowej? Wspieramy w uzyskaniu kredytu gotówkowego bez BIK, czyli bez weryfikacji zdolności oraz historii kredytowej, które znacznie wpływają na wiarygodność i wypłacalność kredytobiorców. Pamiętaj, że banki nie są jedynymi instytucjami, które oferują atrakcyjne zobowiązania finansowe. Na rynku działają też liczne firmy pożyczkowe, dzięki któremu uzyskasz środki na dowolny cel. Łatwy dostęp do dodatkowych pieniędzy doskonale sprawdza się w ramach niespodziewanych wydatków, tzw. “czarnej godziny”, aby spłacić rosnące zadłużenie z tytułu innych zobowiązań czy po prostu jako wsparcie na dowolny cel w ramach bieżących wydatków.

Pomoc kredytowa od Finanse Dla Ciebie

Doradcy z Finanse Dla Ciebie porównają dostępne opcje zobowiązań kredytowych, dopasują zobowiązanie wedle Twoich indywidualnych potrzeb, oczekiwań oraz możliwości dogodnej spłaty. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami, wytłumaczymy procedury i odpowiemy na wszelkie pytania.

W ramach współpracy z Finanse Dla Ciebie, w zakresie zaciągania kredytu gotówkowego możesz liczyć na:

 • weryfikację dostępnych ofert pod względem korzyści dla Ciebie,
 • wybór najlepszej opcji kredytowania,
 • pomoc w dopełnieniu formalności i skompletowaniu niezbędnych dokumentów,
 • wsparcie w całym okresie kredytowanie, a nie tylko podczas ubiegania się o kredyt gotówkowy.

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta. Weź pod uwagę, że potrzeby w zakresie zaciągania finansowego wsparcia są różne, inna jest też sytuacja finansowa każdego potencjalnego kredytobiorcy, preferencje w zakresie spłaty czy możliwości regulowania miesięcznych należności. Kredyt gotówkowy może być “szyty na miarę” i właśnie na takie zobowiązanie możesz liczyć.

Co zyskujesz, dzięki współpracy z Finanse Dla Ciebie?

 • Kredyt gotówkowy nawet bez zdolności kredytowej,
 • dogodny okres spłaty zobowiązania,
 • tani kredyt, który nie generuje nadmiernych kosztów,
 • długi okres współpracy na atrakcyjnych warunkach,
 • decyzję o udzieleniu zobowiązania szybko, bez utraty czasu,
 • kredyt gotówkowy bez konieczności wychodzenia z domu,
 • wsparcie informacyjne i pomoc w dopełnieniu formalności na każdym etapie,
 • reprezentowanie (również podczas negocjacji) ze strony profesjonalnych doradców finansowych.

Zachęcamy do współpracy klientów potrzebujących finansowego wsparcia z całej Polski

Działalność Finanse Dla Ciebie nie jest ograniczona lokalizacją, ponieważ współpraca przebiega online. Nie musisz tracić czasu na dojazdy ani długie rozmowy z doradcami. Wyślij wniosek elektroniczny albo zadzwoń do naszych konsultantów. Pośrednicy finansowi odpowiedzą na wszystkie pytania, wyjaśnią wszelkie wątpliwości, po szczegółowym wywiadzie i otrzymaniu informacji o Twojej sytuacji finansowej i indywidualnych potrzebach, dobiorą kredyt gotówkowy, który pozwala szybko uporać się z problemami. Niespodziewane wydatki, spłata zadłużenia, zasilenie bieżącego budżetu, a może wakacje marzeń albo nowy sprzęt RTV? Bez względu na Twoje potrzeby, z Finanse Dla Ciebie uzyskasz finansowe wsparcie na dogodnych warunkach.

Nasz zespół

Mamy wyłącznie pozytywne opinie

Na podstawie 214 opinii.
Patryk Grynfelder
Patryk Grynfelder
2022-09-18
Zweryfikowana
Gorąco polecam , Pan Dariusz I. Najlepszy specjalista z ciężkiej sytuacji z której myślałem że nie ma już wyjścia Pan Darek rozwiązał moje problemy , codzienny kontakt wsparcie i wszystko załatwione tak jak trzeba na najwyższym poziomie . 10/10 Polecam .
Monika Lipska
Monika Lipska
2022-09-07
Zweryfikowana
Trafienie na Pana Rafała to było dla mnie wielkie szczęście. Pełen profesjonalizm, świetny kontakt. Ogromna wiedza, a przede wszystkim pomoc, dzięki której na dzień dzisiejszy mogę spać spokojnie. Żadna inna firma nie była w stanie mi pomóc, a szukałam chyba wszędzie. Polecam!
Tom Nowy
Tom Nowy
2022-09-03
Zweryfikowana
Dzięki tej firmie, a szczególnie dzięki pomocy Pani Doroty, wyszedłem z kilkumiesięcznego przymusu zaciągania chwilówek praktycznie tego samego dnia, w którym dostawałem wypłatę. Pomoc Pani Doroty okazała się cudem, na który czekałem, ponieważ udało mi się przenieść całe zadłużenie do zwykłego banku na bardzo korzystnych warunkach. Polecam tę firmę każdemu, kto wpadł w spiralę pożyczkową i chciałby się z niej w końcu wydostać!
Denis Gierojewski
Denis Gierojewski
2022-09-02
Zweryfikowana
Na tę firmę trafiłem w sumie przez przypadek, szukając pomocy. Był to pierwszy strzał i trafiony w 10! Chciałbym podziękować szczególnie Panu Arturowi Kuzioła, który zajął się moją sprawą. Byliśmy w stałym kontakcie, jeśli coś było nie jasne to Pan Artur od razu wyjaśniał o co chodzi i teraz mogę odetchnąć z ulgą. Serdecznie polecam!
Arkadiusz Mielczarek
Arkadiusz Mielczarek
2022-08-31
Zweryfikowana
wszystko pozytywnie załatwione pełen profesjonalizm polecam pana RAFAŁA .D. w sprawach dla nas nie do ogarniecia JESZCZE RAZ DZIEKUJE
Noemi
Noemi
2022-07-18
Zweryfikowana
Jeśli dobrze pamiętam to trzecia firma do której trafiłam z prośbą o pomoc. Wcześniejsze robiły tyle co sama próbowałam i mówiły, że nic nie da się zrobić. Jak się okazało z pomocą Pana Dariusza I. jednak się dało zrobić i to dużo. Współpraca na wysokim poziomie. Kontakt zawsze na bieżąco. Działanie w etapach, zawsze wiedziałam co robimy, ile to potrwa i co będzie dalej. Szybko, sprawnie i dodatkowo w przyjemnej atmosferze. Wszystkie pożyczki skonsolidowane. Jestem z daleka, podczas całego procesu musiałam tylko raz pojechać do siedziby firmy i również przemiło i przesympatycznie to wspominam :) Serdecznie dziękuję! :) Polecam każdemu!
Michal Zagajski
Michal Zagajski
2022-07-07
Zweryfikowana
Dzięki pomocy Pana Rafa Doroszczuka moje życie stało się lepsze, nie muszę myśleć dzień w dzień jak spłacić dług. Psychicznie jestem zdrowy, gdyż wcześniej myślałem tylko o tym czy i jak spłacę wszystkie kredyty. Polecam z całego serca Pana Rafała, odbierał i doradzał mi o każdej porze dnia. Dziękuję jeszcze raz . Michał.

Skontaktuj się z nami