Kolejny bank odmówił Ci udzielenia kredytu? Nic straconego, z naszą pomocą uzyskasz finansowe wsparcie “szyte na miarę” indywidualnych potrzeb i możliwości spłaty. Kredyty gotówkowe, konsolidacja pożyczek, zobowiązania dla zadłużonych, to tylko niektóre z produktów finansowych, jakie pomagamy uzyskać. Doradcy z Finanse Dla Ciebie dopasują pożyczkę, dzięki której odzyskasz płynność finansową.

Wieloletnie doświadczenie Piotra w bankowości skutkuje odpowiednio dobranym dla Klienta planem w całym procesie oddłużania i konsolidacji chwilówek. Pomoc w uzyskaniu kredytu konsolidacyjnego jest dla Piotra misją, którą realizuje z pełnym zaangażowaniem i pasją. Piotr nieustanie się dokształca w zakresie zamian zachodzących w materii spłaty chwilówek. Dzięki temu pozostaje na bieżąco z aktualnymi procedurami obowiązującymi w bankach, co z kolei przekłada się na skuteczność jego działań.
Piotr
Latest posts by Piotr (see all)

  Dlaczego nie masz zdolności kredytowej? Opowiedz nam swoją historię

  Klienci, którzy zgłaszają się do doradców z Finanse Dla Ciebie bardzo często:

  • wpadli w pętlę zadłużenia,
  • nie mają środków na spłatę zaciągniętych zobowiązań,
  • wzięli zbyt dużo chwilówek,
  • stracili płynność finansową,
  • generują zbyt małe dochody, aby regulować należności,
  • opóźniają się ze spłatą zaciągniętych zobowiązań,
  • pracują bez umowy albo na podstawie umów niestandardowych, które nie są akceptowane przez banki.

  Takie sytuacje doprowadzają do utraty zdolności kredytowej, przez co każdy bank odmawia współpracy. Klienci bardzo często składają wnioski o finansowe wsparcie do różnych instytucji bankowych, nie jest to jednak dobry sposób na uzyskanie dodatkowych środków. Każda kolejna odmowa zostaje odnotowana w BIK i osłabia tzw. scoring, przez co zdolność kredytowa jest jeszcze gorsza. Zamiast pogrążać się w kiepskiej sytuacji finansowej, zwróć się o pomoc do profesjonalnych doradców z Finanse Dla Ciebie.

  Pomoc dla osób bez zdolności kredytowej

  Klienci, którzy z różnych przyczyn utracili zdolność kredytową, wciąż mają szansę na otrzymanie finansowego wsparcia. Weź pod uwagę, że na rynku usług bankowych i pozabankowych panuje ogromna konkurencja, dzięki czemu nawet osoby pozostające w trudnej sytuacji materialnej mogą liczyć na dodatkowe środki.

  Doradcy z Finanse Dla Ciebie działają zgodnie z wytyczoną strategią. Najpierw przeprowadzają szczegółowy wywiad z klientem, poznają jego sytuację finansową i starają się dopasować korzystne rozwiązanie problemów z pieniędzmi. Zobowiązania mogą być dzisiaj elastyczne, mówi się, że najczęściej są “szyte na miarę” indywidualnych oczekiwań oraz możliwości spłaty.

  Wsparcie finansistów pozwoli odzyskać płynność finansową, spłacić zadłużenie, pozbyć się niechcianych zobowiązań albo dobrać potrzebne pieniądze na dowolny cel.

  Korzyści, jakie wynikają ze współpracy z doradcami z Finanse Dla Ciebie

  • Pożyczka bez zdolności kredytowej jest możliwa,
  • finansowe wsparcie udzielane jest przy minimum formalności,
  • współpraca przebiega online, bez konieczności wychodzenia z domu,
  • kredyt bez zdolności kredytowej udzielany jest na korzystnych, przede wszystkim opłacalnych warunkach,
  • udzielone środki można przeznaczyć na dowolny cel. Najczęściej służą w ramach spłacania długów, ale przydają się też na niespodziewane wydatki, w obliczu “czarnej godziny”, czy aby spełniać marzenia.

  Jak otrzymać pożyczkę bez zdolności kredytowej?

  O ile wszystkie banki zawsze skrupulatnie weryfikują wiarygodność i wypłacalność swoich potencjalnych klientów, tak pożyczka bez zdolności kredytowej udzielana jest przy minimum formalności. Instytucje bankowe nie sprawdzają raportów BIK, nie żądają zaświadczeń o zatrudnieniu i generowanych dochodach. Wystarczy dowód osobisty oraz elektroniczny wniosek, w którym klient wskazuje preferowaną wartość zobowiązania oraz liczbę dogodnych w spłacie rat.

  Nie ma wątpliwości, że takie zobowiązanie pozwala poprawić sytuację finansową, wyjść z długów albo zrealizować wyznaczone cele. Skontaktuj się z doradcą finansowym, przedstaw swoją sytuację i uzyskaj wsparcie na każdym etapie ubiegania się o zobowiązanie bez zdolności kredytowej. Z Finanse Dla Ciebie to naprawdę proste i szybkie, musisz wypełnić krótki formularz albo skorzystać z dedykowanej infolinii.

  Pozbądź się problemów finansowych, nawet jeśli nie posiadasz zdolności kredytowej

  Osoby, które nie posiadają zdolności kredytowej i uznają, że nie mają szans na współpracę z bankiem, tak naprawdę mogą korzystać z różnych form finansowego wsparcia. Doradcy z Finanse Dla Ciebie dobierają produkt finansowy zawsze indywidualnie. Tym samym, dostępne są pożyczki bez zdolności kredytowej dla osób, które wpadły w pętlę zadłużenia i jak najszybciej chcą spłacić nieopłacalne zobowiązania. Z powodzeniem można korzystać również z konsolidacji, która jest skutecznym wsparciem w ramach oddłużania.

  Co oferują finanse Dla Ciebie klientom bez zdolności kredytowej?

  Wieloletnie doświadczenie i fachowa wiedza rzetelnych doradców z Finanse Dla Ciebie pozwalają udzielać wsparcia wszystkim tym, którzy nie mają wystarczającej zdolności kredytowej, ale jednak wymagają finansowej pomocy na dowolny cel czy w ramach oddłużania.

  Każdy klient może liczyć na indywidualne podejście oraz zaangażowanie ekspertów na różnych etapach ubiegania się o dodatkowe środki. Oto co konkretnie oferują doradcy z Finanse Dla Ciebie:

  • Szczegółowy wywiad i profesjonalna analiza finansowa na podstawie zebranych informacji,
  • przygotowanie co najmniej kilku ofert, a każda z nich odpowiada na indywidualne potrzeby i możliwości spłaty,
  • wsparcie w wypełnianiu wniosków o zobowiązanie finansowe,
  • reprezentowanie klientów w bankach, na przykład w ramach negocjacji warunków współpracy,
  • wsparcie merytoryczne na każdym etapie ubiegania się o finansowe wsparcie,
  • pomoc w wyborze zobowiązania na najlepszych, najtańszych warunkach,
  • minimum formalności,
  • współpraca online bez konieczności wychodzenia z domu.

  Dlaczego zdolność kredytowa zostaje utracona?

  Najczęstszym powodem utraty zdolności kredytowej jest łatwy dostęp do dodatkowych środków. Klienci zaciągają kolejne pożyczki na sam dowód, podejmują zbyt impulsywne decyzje, a później zaczynają mieć problem z ich regularną spłatą. Niestety, instytucje pozabankowe udzielają zobowiązania na korzystnych warunkach, ale tylko wtedy, kiedy pożyczkobiorca spełnia wszystkie zasady współpracy. Jeśli spóźnia się ze spłatą należności, zostają nakładane horrendalne odsetki karne. Właśnie one bardzo często są przyczyną utraty zdolności kredytowej oraz płynności finansowej. Warto również podkreślić, że klienci, którzy posiadają na swoim koncie szybkie chwilówki, od razu tracą swoją wiarygodność w oczach banku.

  Zdolność kredytowa może zostać też stanowczo obniżona w sytuacji niewystarczających dochodów, jakie generuje klient, podejmowania zatrudnienia na podstawie niestandardowej umowy czy wzrastających kosztów stałych.

  Co istotne, zdolność kredytowa nie musi być utracona całkowicie. Bardzo często jest jedynie niewystarczająca, aby klient mógł zaciągnąć zobowiązanie na potrzebną wartość czy długi okres współpracy z bankiem.

  Na zdolność kredytową wpływ mają: wynagrodzenie, koszty stałe, forma zatrudnienia czy zadłużenie. Doradcy z Finanse Dla Ciebie pomagają poprawić zdolność kredytową poprzez eliminację negatywnych czynników albo starają się dobrać takie rozwiązania, które są możliwe w ramach finansowego wsparcia również bez zdolności kredytowej, ale zawsze na atrakcyjnych warunkach (z niskim oprocentowaniem czy na dogodną liczbę rat).

  Czy pożyczki bez zdolności kredytowej są opłacalne?

  Współpraca z doradcami z Finanse Dla Ciebie gwarantuje uzyskanie optymalnie dopasowanego zobowiązania finansowego bez względu na Twoją aktualną sytuację. Specjaliści analizują bieżące oferty, jakie pojawiają się na rynku usług bankowych i pozabankowych, po czym dobierają konkretne produkty wedle indywidualnych potrzeb i możliwości każdego klienta.

  Jeśli chcesz szybko spłacić zadłużenie, dobrą opcją może być konsolidacja zobowiązań, aby odzyskać zdolność kredytową.

  Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe środki na dowolny cel, ale nie masz szans na współpracę z bankiem, Finanse Dla Ciebie pomogą Ci otrzymać pieniądze z innego źródła, będą negocjować z bankiem, abyś uzyskał tzw. trudny kredyt.

  Możesz mieć pewność, że profesjonalne doradztwo jest najlepszym wyjściem z trudnej sytuacji finansowej. Doświadczenie w branży i współpraca z różnymi bankami i firmami pożyczkowymi pozwala doradcom oferować najlepsze warunki swoim klientom. Niskie oprocentowanie, małe koszty całkowite, wydłużony okres współpracy, minimum formalności i uzyskiwanie wsparcia wedle oczekiwań bez konieczności wychodzenia z domu, to tylko kilka korzyści, na jakie możesz liczyć.

  Weryfikacja różnych ofert finansowego wsparcia dla osób bez zdolności kredytowej

  Jeśli pytasz, czy pożyczka bez zdolności kredytowej będzie na pewno opłacalna, odpowiadamy, że z pomocą doradców z Finanse Dla Ciebie masz taką gwarancję. Doskonała znajomość wszelkich mechanizmów, z jakich korzystają banki i firmy pożyczkowe, sprawia, że finansiści odrzucają nieatrakcyjne oferty i proponują swoim klientom tylko te “szyte na miarę” potrzeb i możliwości spłaty. W efekcie otrzymasz finansową pomoc, dzięki której spełnisz swoje oczekiwania, odzyskasz płynność finansową, pozbędziesz się długów czy niechcianych zobowiązań. Znowu będziesz sprawnie zarządzać własnym budżetem, a nawet zaczniesz generować oszczędności. Profesjonaliści nie pozwolą Ci pogrążać się w problemach z pieniędzmi, ale szybko i skutecznie je zwalczą.

  Jeśli nie masz zdolności kredytowej i nie możesz korzystać z ofert bankowych, zwróć się o pomoc do specjalistów z Finanse Dla Ciebie. Wyślij formularz albo zadzwoń na infolinię, aby skontaktować się z naszymi doradcami. Nie czekaj, aż problemy finansowe doprowadzą do spirali zadłużenia i pogrążą Cię z poważnych problemach z pieniędzmi.

  Nasz zespół

  Mamy wyłącznie pozytywne opinie

  Na podstawie 214 opinii.
  Patryk Grynfelder
  Patryk Grynfelder
  2022-09-18
  Zweryfikowana
  Gorąco polecam , Pan Dariusz I. Najlepszy specjalista z ciężkiej sytuacji z której myślałem że nie ma już wyjścia Pan Darek rozwiązał moje problemy , codzienny kontakt wsparcie i wszystko załatwione tak jak trzeba na najwyższym poziomie . 10/10 Polecam .
  Monika Lipska
  Monika Lipska
  2022-09-07
  Zweryfikowana
  Trafienie na Pana Rafała to było dla mnie wielkie szczęście. Pełen profesjonalizm, świetny kontakt. Ogromna wiedza, a przede wszystkim pomoc, dzięki której na dzień dzisiejszy mogę spać spokojnie. Żadna inna firma nie była w stanie mi pomóc, a szukałam chyba wszędzie. Polecam!
  Tom Nowy
  Tom Nowy
  2022-09-03
  Zweryfikowana
  Dzięki tej firmie, a szczególnie dzięki pomocy Pani Doroty, wyszedłem z kilkumiesięcznego przymusu zaciągania chwilówek praktycznie tego samego dnia, w którym dostawałem wypłatę. Pomoc Pani Doroty okazała się cudem, na który czekałem, ponieważ udało mi się przenieść całe zadłużenie do zwykłego banku na bardzo korzystnych warunkach. Polecam tę firmę każdemu, kto wpadł w spiralę pożyczkową i chciałby się z niej w końcu wydostać!
  Denis Gierojewski
  Denis Gierojewski
  2022-09-02
  Zweryfikowana
  Na tę firmę trafiłem w sumie przez przypadek, szukając pomocy. Był to pierwszy strzał i trafiony w 10! Chciałbym podziękować szczególnie Panu Arturowi Kuzioła, który zajął się moją sprawą. Byliśmy w stałym kontakcie, jeśli coś było nie jasne to Pan Artur od razu wyjaśniał o co chodzi i teraz mogę odetchnąć z ulgą. Serdecznie polecam!
  Arkadiusz Mielczarek
  Arkadiusz Mielczarek
  2022-08-31
  Zweryfikowana
  wszystko pozytywnie załatwione pełen profesjonalizm polecam pana RAFAŁA .D. w sprawach dla nas nie do ogarniecia JESZCZE RAZ DZIEKUJE
  Noemi
  Noemi
  2022-07-18
  Zweryfikowana
  Jeśli dobrze pamiętam to trzecia firma do której trafiłam z prośbą o pomoc. Wcześniejsze robiły tyle co sama próbowałam i mówiły, że nic nie da się zrobić. Jak się okazało z pomocą Pana Dariusza I. jednak się dało zrobić i to dużo. Współpraca na wysokim poziomie. Kontakt zawsze na bieżąco. Działanie w etapach, zawsze wiedziałam co robimy, ile to potrwa i co będzie dalej. Szybko, sprawnie i dodatkowo w przyjemnej atmosferze. Wszystkie pożyczki skonsolidowane. Jestem z daleka, podczas całego procesu musiałam tylko raz pojechać do siedziby firmy i również przemiło i przesympatycznie to wspominam :) Serdecznie dziękuję! :) Polecam każdemu!
  Michal Zagajski
  Michal Zagajski
  2022-07-07
  Zweryfikowana
  Dzięki pomocy Pana Rafa Doroszczuka moje życie stało się lepsze, nie muszę myśleć dzień w dzień jak spłacić dług. Psychicznie jestem zdrowy, gdyż wcześniej myślałem tylko o tym czy i jak spłacę wszystkie kredyty. Polecam z całego serca Pana Rafała, odbierał i doradzał mi o każdej porze dnia. Dziękuję jeszcze raz . Michał.

  Skontaktuj się z nami