W Polsce funkcjonuje ponad 110 000 żołnierzy zawodowych. Zawód związany z armią zawsze uznawany był za renomowany, cieszy się prestiżem i społecznym uznaniem. Czy instytucje bankowe patrzą na wojskowych dokładnie tak samo? Okazuje się, że w licznych przypadkach kredyt dla żołnierzy rzeczywiście udzielany jest na preferencyjnych warunkach współpracy.

Specjalista z 20-letnim stażem pracy w bankowości oraz pośrednictwie finansowym. Pracował m.in. w Banku Millennium, Getin Bank oraz Deutsche
Bank. Świetnie orientuje się w procedurach oraz ofertach bankowych, dzięki czemu potrafi pomóc nawet przy najbardziej złożonych sprawach. Indywidualnie podchodzi do każdego Klienta, gdyż jak sam mówi, każdy przypadek jest inny i wymaga wnikliwej dokładnej analizy.
Sebastian
Latest posts by Sebastian (see all)

  Na jakich warunkach udzielany jest kredyt dla żołnierza?

  Istota kredytu dla żołnierzy jest dokładnie taka sama, jak w przypadku tradycyjnego zobowiązania, które jest udzielane wszystkim bez względu na wykonywany zawód. Warto jednak zaznaczyć, że żołnierz zawodowy może liczyć na korzystniejsze warunki współpracy z bankiem. Instytucja bankowa oferuje takiemu kredytobiorcy kredyt, który charakteryzuje się:

  • niższą marżą,
  • mniejszą prowizją za udzielenie kredytu albo jej brakiem,
  • wydłużonym okresem współpracy, dzięki czemu miesięczne raty są mniejsze,
  • wyższą wartością maksymalną udzielonego zobowiązania.

  Należy przy tym zaznaczyć, że każda instytucja bankowa realizuje własną politykę współpracy ze swoimi klientami. Nie udaje się wskazać jednego, konkretnego kredytu dla żołnierza, ponieważ takie zobowiązania są niezwykle elastyczne. Co więcej, kredyty są dzisiaj “szyte na miarę” potrzeb, oczekiwań, ale i możliwości spłaty każdego kredytobiorcy. Znaczenie ma również ogólna sytuacja na rynku usług finansowych czy cykliczne oferty specjalne, które pojawiają się okresowo.

  Pomożemy Ci znaleźć najlepszy kredyt dla żołnierza

  Jeśli chcesz skorzystać z przywileju, jakim jest wykonywany przez Ciebie zawód żołnierza zawodowego, zgłoś się do Finanse Dla Ciebie. Nasi doradcy dokonają analizy Twojej sytuacji finansowej oraz indywidualnych potrzeb i dopasują idealny kredyt bankowy. Zaoszczędzić czas niezbędny na dokonanie weryfikacji, fachowcy będą wspierać Cię na każdym etapie zaciągania zobowiązania bankowego, zminimalizują formalności, pomocą skompletować dokumenty i wypełnić potrzebne wnioski. Finansowe wsparcie otrzymasz szybko, a przede wszystkim na atrakcyjnych i opłacalnych warunkach.

  Z naszą pomocą otrzymasz tani kredyt, z niską marżą, małą prowizją i wydłużonym okresem współpracy z bankiem. Tak dobre warunki sprawią, że kredyt bankowy stanie się dla Ciebie idealnym wsparciem finansowym, a niewielkie koszty takiego zobowiązania pozwolą generować spore oszczędności.

  Kredyt hipoteczny dla żołnierza zawodowego

  Nie tylko kredyt gotówkowy dla żołnierza charakteryzuje się preferencyjnymi warunkami. Na takie można liczyć również wtedy, kiedy celem pracownika armii jest uzyskanie kredytu hipotecznego. Chociaż ta grupa zawodowa otrzymuje dodatek mieszkaniowy, to jednak zobowiązanie kredytowe na własną nieruchomość może być sporym obciążeniem dla domowego budżetu.

  Jesteśmy po to, aby wesprzeć żołnierzy zawodowych, pomóc im wybrać najlepszy i najtańszy kredyt hipoteczny oraz przejść przez cały proces weryfikacji przez bank, aż do wydania decyzji pozytywnej. Wybierając optymalnie dopasowany kredyt hipoteczny dla żołnierza, członek armii może liczyć na wiele korzyści i dodatkowych bonusów. Tak samo jak w przypadku kredytu gotówkowego, zobowiązanie celem nabycia mieszkania czy wybudowania domu charakteryzuje się:

  • niskim oprocentowaniem,
  • małą prowizją za udzielenie kredytu albo jej brakiem,
  • zwiększoną wartością kredytu przy standardowych dochodach,
  • wydłużonym okresem spłaty.

  Takie warunki w połączeniu z dodatkiem mieszkaniowym dla żołnierzy sprawiają, że bez problemu udaje się zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych w całym okresie współpracy z bankiem.

  Kredyt dla żołnierzy kontraktowych - czy to możliwe?

  O ile żołnierz zawodowy może wykazać stałą umowę o pracę, tak żołnierz kontraktowy podpisuje jedynie czasowy kontrakt, a ten nigdy nie jest przedłużany automatycznie. Z reguły dotyczy służby w wymiarze dwóch lat. Czy w takiej sytuacji wojskowy na kontrakcie może liczyć na współpracę z bankiem?

  Wszystko zależy od jego indywidualnej sytuacji finansowej, potrzeb, historii kredytowej czy zawodowej ścieżki. Na lepsze warunki w zakresie spłaty kredytu mogą liczyć żołnierze, których kontrakt został już kilka razy przedłużony. Dla banków jest to znak, że taki kredytobiorca może cieszyć się stabilnym źródłem dochodów.

  Żołnierze kontraktowi jak najbardziej mogą liczyć na współpracę z bankiem na preferencyjnych warunkach. Zazwyczaj w ich przypadku lepszym rozwiązaniem będą kredyty gotówkowe na niewielką liczbę rat oraz zobowiązania o niezbyt dużej wartości. Żołnierze kontraktowi mogą mieć problem z uzyskaniem kredytu hipotecznego, ponieważ forma ich zatrudnienia nie daje gwarancji pełnej wypłacalności w długim okresie.

  Doradcy z Finanse Dla Ciebie są właśnie po to, aby wspierać różne grupy zawodowe, w tym żołnierzy w zakresie najlepszych możliwości uzyskiwania finansowego wsparcia.

  Czy kredyt dla żołnierza różni się od tradycyjnego zobowiązania w banku?

  Żołnierz może skorzystać ze standardowej oferty instytucji bankowej albo wykorzystać fakt przynależenia do prestiżowej, cieszącej się zaufaniem grupy zawodowej, jaką jest armia. Wśród najlepszych ofert bankowych można wyróżnić kredyty dla medyków, prawników, nauczycieli i właśnie kredyt dla żołnierza.

  Metoda działania takiego zobowiązania jest identyczna, jak w przypadku zwykłego kredytu gotówkowego czy hipotecznego, ale kredyt dla żołnierzy charakteryzuje się też dużym workiem dodatkowych korzyści.

  Eksperci z Finanse Dla Ciebie zweryfikują różne oferty bankowe, aby wybrać doskonale dopasowany do indywidualnych preferencji kredyt. Z reguły kredyty dla żołnierzy można zaciągać na wyższą kwotę i dłuższy okres współpracy, nawet jeśli żołnierz generuje tylko podstawowe dochody. Banki decydują się również na obniżenie marży i coraz częściej w ogóle nie pobierają prowizji za udzielenie kredytu. To główne bonusy, jakie wojskowy może otrzymać od instytucji bankowej w ramach specjalnej oferty kredytowej.

  Nie zwlekaj dłużej. Jeśli jesteś żołnierzem polskiej armii i potrzebujesz finansowego wsparcia na dowolny cel albo chcesz w końcu zainwestować we własną nieruchomość, wyślij elektroniczny wniosek albo skorzystaj z infolinii Finanse Dla Ciebie. Z naszą pomocą już niedługo będziesz się cieszyć z intratnej współpracy z bankiem. Wykorzystaj swój zawód, który dla instytucji bankowych jest jak najbardziej uprzywilejowany.

  Nasz zespół

  Mamy wyłącznie pozytywne opinie

  Na podstawie 214 opinii.
  Patryk Grynfelder
  Patryk Grynfelder
  2022-09-18
  Zweryfikowana
  Gorąco polecam , Pan Dariusz I. Najlepszy specjalista z ciężkiej sytuacji z której myślałem że nie ma już wyjścia Pan Darek rozwiązał moje problemy , codzienny kontakt wsparcie i wszystko załatwione tak jak trzeba na najwyższym poziomie . 10/10 Polecam .
  Monika Lipska
  Monika Lipska
  2022-09-07
  Zweryfikowana
  Trafienie na Pana Rafała to było dla mnie wielkie szczęście. Pełen profesjonalizm, świetny kontakt. Ogromna wiedza, a przede wszystkim pomoc, dzięki której na dzień dzisiejszy mogę spać spokojnie. Żadna inna firma nie była w stanie mi pomóc, a szukałam chyba wszędzie. Polecam!
  Tom Nowy
  Tom Nowy
  2022-09-03
  Zweryfikowana
  Dzięki tej firmie, a szczególnie dzięki pomocy Pani Doroty, wyszedłem z kilkumiesięcznego przymusu zaciągania chwilówek praktycznie tego samego dnia, w którym dostawałem wypłatę. Pomoc Pani Doroty okazała się cudem, na który czekałem, ponieważ udało mi się przenieść całe zadłużenie do zwykłego banku na bardzo korzystnych warunkach. Polecam tę firmę każdemu, kto wpadł w spiralę pożyczkową i chciałby się z niej w końcu wydostać!
  Denis Gierojewski
  Denis Gierojewski
  2022-09-02
  Zweryfikowana
  Na tę firmę trafiłem w sumie przez przypadek, szukając pomocy. Był to pierwszy strzał i trafiony w 10! Chciałbym podziękować szczególnie Panu Arturowi Kuzioła, który zajął się moją sprawą. Byliśmy w stałym kontakcie, jeśli coś było nie jasne to Pan Artur od razu wyjaśniał o co chodzi i teraz mogę odetchnąć z ulgą. Serdecznie polecam!
  Arkadiusz Mielczarek
  Arkadiusz Mielczarek
  2022-08-31
  Zweryfikowana
  wszystko pozytywnie załatwione pełen profesjonalizm polecam pana RAFAŁA .D. w sprawach dla nas nie do ogarniecia JESZCZE RAZ DZIEKUJE
  Noemi
  Noemi
  2022-07-18
  Zweryfikowana
  Jeśli dobrze pamiętam to trzecia firma do której trafiłam z prośbą o pomoc. Wcześniejsze robiły tyle co sama próbowałam i mówiły, że nic nie da się zrobić. Jak się okazało z pomocą Pana Dariusza I. jednak się dało zrobić i to dużo. Współpraca na wysokim poziomie. Kontakt zawsze na bieżąco. Działanie w etapach, zawsze wiedziałam co robimy, ile to potrwa i co będzie dalej. Szybko, sprawnie i dodatkowo w przyjemnej atmosferze. Wszystkie pożyczki skonsolidowane. Jestem z daleka, podczas całego procesu musiałam tylko raz pojechać do siedziby firmy i również przemiło i przesympatycznie to wspominam :) Serdecznie dziękuję! :) Polecam każdemu!
  Michal Zagajski
  Michal Zagajski
  2022-07-07
  Zweryfikowana
  Dzięki pomocy Pana Rafa Doroszczuka moje życie stało się lepsze, nie muszę myśleć dzień w dzień jak spłacić dług. Psychicznie jestem zdrowy, gdyż wcześniej myślałem tylko o tym czy i jak spłacę wszystkie kredyty. Polecam z całego serca Pana Rafała, odbierał i doradzał mi o każdej porze dnia. Dziękuję jeszcze raz . Michał.

  Skontaktuj się z nami