Nie radzisz sobie z regulowaniem miesięcznych płatności? Doradcy z Finanse Dla Ciebie wyciągną Cię z finansowych kłopotów. Poznaj kredyt dla zadłużonych i dowiedz się, jak szybko spłacić zaległe zobowiązania na dogodnych warunkach.

Skorzystaj z formularza kontaktowego albo z infolinii Finanse Dla Ciebie. Nasi pośrednicy finansowi pomogą Ci pozbyć się długów. Odzyskasz płynność finansową i poprawisz swoją zdolność kredytową, dzięki czemu otrzymasz dodatkowe środki, jeśli ich potrzebujesz. Proces oddłużania nie jest łatwy, ale konieczny, aby móc cieszyć się sprawnym zarządzaniem własnym budżetem. Co więcej, długów może pozbyć się każdy bez względu na ich wartość czy możliwości spłaty. Doświadczeni, profesjonalni doradcy podpowiedzą Ci, jak zrobić to skutecznie.

Kompetentny specjalista od kredytów bankowych, w szczególności hipotecznych oraz gotówkowych, której wiedza wzbogaca cały zespół. Ponad jedenaście lat nieprzerwanego doświadczenia w branży kredytowej przekłada się na skutecznośći fachowość w uzyskiwaniu wnioskowanych przez klientów kwot kredytów, przy jednoczesnym zachowaniu rzetelnego spojrzenia na sytuację klienta i szybkim przedstawieniu możliwych najlepszych ofert i dróg postępowania. Klienci doceniają poczucie pewnościi oszczędność własnego czasu, uzyskane dzięki wsparciu Kasi w całym procesie kredytowym.
Katarzyna

Chcesz pozbyć się długów? Poznaj najszybszą drogę do spłaty niechcianych zobowiązań

Kolejny bank odmówił Ci udzielenia finansowego wsparcia? Zapewne dlatego, że analitycy kredytowi uznali, że nie jesteś zbyt wiarygodny ani wypłacalny. Musisz jak najszybciej wdrożyć skuteczny system oddłużania i kredyt dla zadłużonych Ci w tym pomoże.

Pamiętaj, że każda instytucja bankowa weryfikuje swoich potencjalnych klientów. Na decyzję o udzieleniu zobowiązania wpływ mają nie tylko generowane dochody, ale też wartość kosztów stałych oraz historia kredytowa. Jeśli opóźniasz spłatę zaciągniętych kredytów czy pożyczek albo posiadasz przeterminowane płatności, możesz mieć problem z możliwością nawiązania współpracy z bankiem. Doradcy z Finanse Dla Ciebie są właśnie po to, aby wesprzeć Cię na każdym etapie ubiegania się o produkt oddłużeniowy. Służą wsparciem merytorycznym, wynegocjują najlepsze warunki, a przede wszystkim dobiorą zobowiązanie, które będziesz w stanie uzyskać a następnie spłacać, jednocześnie zachowując płynność finansową. Twoje długi będą już niedługo tylko przykrym wspomnieniem.

Czym jest kredyt dla zadłużonych?

Kredyt dla zadłużonych to zobowiązanie, które pomaga pozbyć się zaległych płatności. Jeśli znalazłeś się w trudnej sytuacji kredytowej, musisz zdobyć dodatkowe środki, aby móc regulować raty zaciągniętych wcześniej kredytów.

Niestety, jeśli w raporcie BIK informacje o Twoich długach świecą się na czerwono, większość banków nie podejmie z Tobą współpracy.

Ratunkiem może być pożyczka dla zadłużonych bez BIK. Takie zobowiązanie jest udzielane bez weryfikacji zdolności potencjalnego klienta. Musisz jednak mieć na uwadze, że łatwy dostęp do pieniędzy przyczynia się bardzo często do powstawania tzw. spirali długów. Kolejne zobowiązanie nie zawsze jest dobrym pomysłem.

Doradcy z Finanse Dla Ciebie działają właśnie po to, aby dobrać dla Ciebie odpowiednią strategię pozbywania się zadłużeń. Finansowe wsparcie zostanie dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb, ale i możliwości spłaty. Czy wiesz, że skuteczny proces oddłużania może zostać zrealizowany nawet wtedy, gdy na dłużniku ciąży już zabezpieczenie komornicze? Nie dopuść jednak do takiej sytuacji. Im szybciej podejmiesz decyzję w zakresie pozbycia się zaległych płatności, tym szybciej odzyskasz stabilny stan swojego portfela.

Kredyt dla zadłużonych w banku czy w instytucji pozabankowej?

Zgodnie z przepisami polskiego prawa oraz normami unijnymi, każda instytucja bankowa ma obowiązek zweryfikować wnioskującego o kredyt, sprawdzając jego zdolność kredytową. W ten sposób minimalizuje się ryzyko ewentualnej niewypłacalności klienta.

Jeśli Twoje opóźnienia w płatnościach wynoszą ponad 90 dni, raczej nie masz szans na wzięcie kredytu dla zadłużonych. Warto jednak zaznaczyć, że każdy bank realizuje własną politykę z klientami, dzięki czemu warunki takich zobowiązań znacznie się od siebie różnią. Jeśli generujesz wysokie dochody, a opóźnienia w spłacie rat nie są dłuższe niż 60 dni, doradcy finansowi pomogą Ci zaciągnąć dogodny kredyt na ich spłatę.

Rozwiązaniem dla dłużników, którzy nie mają szansy na wzięcie kredytu w banku, jest pożyczka dla zadłużonych. Takie zobowiązanie oferują firmy pożyczkowe i trzeba przyznać, że niejednokrotnie charakteryzują się one atrakcyjnymi warunkami spłaty. Nigdy nie podejmuj jednak pochopnej, zbyt impulsywnej decyzji. Polegaj na wiedzy i doświadczeniu fachowców, którzy pomogli już tysiącom klientów na terenie całej Polski.

Kto udziela pożyczki dla zadłużonych bez BIK?

Dłużnicy mogą korzystać z pozabankowego wsparcia finansowego i to na dowolny cel, również na spłatę innych zobowiązań. W tym celu należy zwrócić się do pozabankowych firm pożyczkowych. Musisz jednak wiedzieć, że każda z takich instytucji działa na własnych warunkach, niektóre również weryfikują potencjalnych klientów, korzystając z raportów BIK. Doradcy z Finanse Dla Ciebie znajdą dla Ciebie taką pożyczkę dla zadłużonych, którą można otrzymać na sam dowód, przy minimum formalności, a pieniądze na koncie znajdą się jeszcze tego samego dnia.

Ponieważ na rynku usług finansowych panuje ogromna konkurencja, większość potrzebujących wsparcia ma spory problem z wyborem najlepszej opcji produktu oddłużeniowego. Lepiej zaufać profesjonalistom.

Kto może skorzystać z pożyczki dla zadłużonych?

Pożyczka pozabankowa dla zadłużonych dedykowana jest wszystkim, którzy chcą pozbyć się zaległych płatności. To zobowiązanie udaje się zaciągnąć w szczególności osobom, które:

 • nie mają wystarczającej zdolności kredytowej, aby móc wziąć kredyt bankowy,
 • mają negatywną historię kredytową, przez co nie mają szans na współpracę z bankiem,
 • generują zbyt niskie dochody,
 • posiadają wiele pożyczek typu szybkie chwilówki, które najczęściej są negatywnie postrzegane przez banki,
 • nie radzą sobie z utrzymaniem płynności finansowej,
 • nie regulują rat w wyznaczonym terminie,
 • chcą wdrożyć proces oddłużania szybko i przy minimum formalności,
 • ciąży na nich egzekucja komornicza albo zajęcie windykacyjne.

Pożyczka dla dłużników bez BIK

Podstawową zasadą udzielania pożyczek dla osób zadłużonych, jest wydawanie decyzji pozytywnej bez weryfikacji wiarygodności oraz wypłacalności potencjalnego klienta. Firmy pożyczkowe nie generują raportów Biura Informacji Kredytowej, nie sprawdzają dochodów, nie mają pojęcia o ciążącym na kliencie zadłużeniu. Brak weryfikacji zdolności kredytowej pozwala zaciągnąć finansowe wsparcie szybko, nawet tego samego dnia, ponieważ potrzebny jest jedynie wniosek i dowód osobisty. W przypadku pożyczek dla zadłużonych ryzyko ewentualnej niewypłacalności minimalizowane jest w zupełnie inny sposób. Instytucje pozabankowe udzielają pożyczki na mniejszą niż kredyty wartość oraz krótszy czas współpracy.

Jak widzisz, nawet jeśli posiadasz negatywną historię kredytową, możesz pozbyć się długów. Doradcy z Finanse Dla Ciebie przedstawią Ci plan działania, w którym będą Cię wspierać aż do uregulowania wszelkich przeterminowanych płatności.

Jakie zalety ma zobowiązanie oddłużeniowe?

Oprócz tego, że kredyt lub pożyczka dla zadłużonych pozwalają pozbyć się przeterminowanych płatności, tego rodzaju zobowiązania charakteryzują się również:

 • minimalnymi formalnościami,
 • szybką decyzją o udzieleniu finansowego wsparcia,
 • dostępnością praktycznie dla każdego, pełnoletniego obywatela Polski,
 • brakiem weryfikacji w BIK,
 • niskimi kosztami całkowitymi,
 • wydłużonym okresem spłaty zobowiązania,
 • dużym wyborem zobowiązań, które mogą być dopasowane wedle indywidualnych preferencji.

Co musisz zrobić, aby otrzymać kredyt dla zadłużonych?

Najpierw przedstawimy Ci, czego na pewno nie musisz robić. Nie musisz tracić czasu na szukanie i weryfikację interesujących Cię ofert. Pamiętaj, że konkurencja dla rynku usług finansowych jest ogromna, a Ty możesz nie mieć wystarczającej wiedzy, aby wybrać najlepsze rozwiązanie, żeby szybko i sprawnie pozbyć się niechcianych długów.

Eksperci finansowi zrobią wszystko za Ciebie. Twoim zadaniem jest jedynie przedstawienie im swojej sytuacji finansowej. Wskaż doradcom z Finanse Dla Ciebie zobowiązania, których konieczne płatności są już przeterminowane, podaj ich wartość. Poinformuj fachowców, jakie dochody generujesz i jakie są Twoje indywidualne potrzeby. Być może zechcesz również dobrać dodatkowe środki na dowolny cel?

Na podstawie szczegółowego wywiadu doradcy wybiorą dla Ciebie najlepsze, dostępne teraz na rynku zobowiązanie. Pomogą Ci przejść przez każdy etap ubiegania się o takie wsparcie oraz będą wspierać w realizacji niezbędnych formalności. Co ważne, eksperci finansowi do każdego klienta podchodzą indywidualnie i kierują swoją ofertę oddłużania, która jest dosłownie “szyta na miarę” potrzeb, oczekiwań oraz możliwości komfortowej spłaty.

Formalności, jakie musisz spełnić, aby otrzymać kredyt na długi

Chociaż współpraca z doradcami z Finanse Dla Ciebie odbywa się przy minimum formalności i minimalnym zaangażowaniu dłużnika, co jest niezwykle komfortowe, to jednak, aby móc dobrać najlepszą strategię oddłużania ekspert finansowy potrzebuje nieco danych od swojego klienta. Dobrze przygotuj się do wypełnienia formularza kontaktowego czy rozmowy z konsultantem poprzez infolinię. Potrzebne Ci będą dane, takie jak:

 • informacje z dowodu osobistego,
 • adres zamieszkania,
 • telefon kontaktowy,
 • numer konta do przelewu środków,
 • stan cywilny,
 • wysokość generowanych dochodów,
 • wartość zadłużenia,
 • liczba niechcianych zobowiązań,
 • rodzaj zaciągniętych zobowiązań,
 • inne koszty stałe, na przykład alimenty,
 • liczba osób w gospodarstwie domowym,
 • rodzaj zatrudnienia,
 • dane pracodawcy.

Wszystkie te informacje pomogą fachowcom dobrać profesjonalny plan oddłużeniowy oraz zaproponować Ci kredyt oddłużeniowy na atrakcyjnych warunkach spłaty.

Zapytaj o kredyt oddłużeniowy profesjonalnych doradców z Finanse Dla Ciebie

Jeśli posiadasz długi z tytułu nieregularnie spłacanych rat, czym prędzej zadbaj o odzyskanie płynności finansowej. Doskonale zdajemy sobie sprawę, w jak trudnej sytuacji możesz być. Dobry kredyt dla zadłużonych pozwoli na finansowe wsparcie, dzięki któremu uporasz się z wszelkimi płatnościami.

Spirala długów zawsze jest zjawiskiem negatywnym, a tylko doradcy finansowi wiedzą, jak szybko z niej wyjść. Uproszczona procedura uzyskiwania kredytu, minimum formalności i wsparcie na każdym etapie, od wnioskowania aż po spłatę ostatniej raty, pozwolą Ci odzyskać stabilną sytuację Twojego portfela.

Skuteczna i szybka pomoc w oddłużaniu, to specjalność Finanse Dla Ciebie. Skorzystaj z rzetelnej i fachowej oferty najlepszych doradców finansowych, którzy wsparli już tysiące klientów w pozbywaniu się długów na atrakcyjnych warunkach.

Coraz więcej osób decyduje się na skuteczny plan oddłużania

Czy wiesz, że problem z terminowymi płatnościami ma nawet połowa osób, które zdecydowały się sięgnąć po dodatkowe środki? Na szczęście wielu z nich jest świadomych konieczności wdrożenia strategii oddłużeniowej. Łatwy dostęp do pożyczek, przede wszystkim szybkich chwilówek może prowadzić do spirali zadłużenia. Sztuką nie jest nabywanie kolejnego zobowiązania, ale podjęcie kroków w celu odzyskania zdolności kredytowej.

 • Rata dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości spłaty,
 • pozbycie się zadłużenia szybko i przy minimum formalności,
 • wsparcie na każdym etapie współpracy z profesjonalnymi doradcami,
 • wsparcie merytoryczne w zakresie możliwych zobowiązań oddłużeniowych,
 • zwiększenie świadomości w ramach wydatkowania własnych pieniędzy i generowania oszczędności,
 • odzyskanie zdolności kredytowej, wiarygodności i wypłacalności,
 • możliwość dobrania dodatkowych pieniędzy, jeśli zachodzi taka potrzeba.

Na wszystkie te korzyści możesz liczyć, jeśli tylko podejmiesz współpracę z doradcami z Finanse Dla Ciebie. Przekonaj się, że życie bez zadłużenia jest naprawdę komfortowe, a dobra sytuacja finansowa daje bezpieczeństwo i minimalizuje poziom codziennego stresu.

Sposoby na oddłużanie

Warto wiedzieć, że kredyt dla zadłużonych czy pożyczka oddłużeniowa, to nie tylko zobowiązania, których istotą jest dobranie dodatkowych środków, które pozwolą na spłatę zaległości. Eksperci finansowi dobiorą dla Ciebie najlepszą strategię oddłużania.

Do wyboru jest szeroki wachlarz możliwości w zakresie finansowego wsparcia. Za jeden z najlepszych produktów oddłużeniowych uznaje się kredyt konsolidacyjny albo pożyczkę konsolidacyjną. Sprawdź, na czym polega konsolidacja i jak dzięki niej można szybko pozbyć się niechcianych płatności.

Co to jest kredyt konsolidacyjny?

Eksperci rynku finansowego podkreślają, że najliczniejszą grupę multi dłużników stanowią osoby, które nie radzą sobie z regulowaniem co najmniej trzech zobowiązań. Co istotne, łatwy dostęp do gotówki bez weryfikacji klienta sprawia, że decyzje o braniu kolejnych pożyczek podejmowane są zbyt impulsywnie. Właśnie takie zachowanie prowadzi do utraty płynności finansowej, aż w końcu miesięczny budżet klienta jest niewystarczający, aby regulować miesięczne należności.

Z pomocą przychodzi konsolidacja, czyli połączenie niechcianych zobowiązań. Pożyczki są spłacane i powstaje jeden produkt na lepszych, bo tańszych i bardziej dogodnych w spłacie warunkach. Wydłużony zostaje czas spłaty, dzięki czemu miesięczne raty są niższe i bardziej komfortowe do regulowania. Klient odzyskuje płynność finansową i lepiej zarządza własnym budżetem, ponieważ musi pamiętać o spłacie tylko jednej, połączonej raty. Warto również podkreślić, że kredyt konsolidacyjny pozwala uzyskać lepsze warunki, uwzględniając aspekt opłacalności. Takie zobowiązanie charakteryzuje się preferencyjnymi, niskimi kosztami całkowitymi.

Wybierz skuteczne rozwiązanie, dopasowane do Twoich potrzeb

Doradcy z Finanse Dla Ciebie wezmą pod uwagę Twoją indywidualną sytuację finansową, problemy z płatnościami rat, potrzeby w zakresie dobrania dodatkowych środków. Zweryfikują również wartość zadłużenia oraz rodzaj zobowiązań, z którymi sobie nie radzisz. Na tej podstawie wybiorą najlepszy kredyt dla zadłużonych i pomogą Ci spełnić wszelkie warunki, aby takie zobowiązanie uzyskać. Będą też czuwać nad sprawnym przebiegiem współpracy, aż do momentu całkowitego pozbycia się długów.

Skontaktuj się z doradcą z Finanse Dla Ciebie w prosty sposób. Skorzystaj z szybkiego formularza albo połącz telefonicznie za pośrednictwem dedykowanej infolinii. Tylko kilka kroków dzieli Cię od pozbycia się długów i odzyskania dobrej sytuacji finansowej. Profesjonalne wsparcie może być dla Ciebie “ostatnią deską ratunku”, dzięki której unikniesz kontaktu z firmą windykacyjną albo zabezpieczeniem komorniczym. Przekonaj się, że można pozbyć się nawet największych problemów z pieniędzmi. Trudne kredyty oddłużeniowe to specjalność pośredników finansowych z Finanse Dla Ciebie.

Nasz zespół

Mamy wyłącznie pozytywne opinie

Na podstawie 214 opinii.
Patryk Grynfelder
Patryk Grynfelder
2022-09-18
Zweryfikowana
Gorąco polecam , Pan Dariusz I. Najlepszy specjalista z ciężkiej sytuacji z której myślałem że nie ma już wyjścia Pan Darek rozwiązał moje problemy , codzienny kontakt wsparcie i wszystko załatwione tak jak trzeba na najwyższym poziomie . 10/10 Polecam .
Monika Lipska
Monika Lipska
2022-09-07
Zweryfikowana
Trafienie na Pana Rafała to było dla mnie wielkie szczęście. Pełen profesjonalizm, świetny kontakt. Ogromna wiedza, a przede wszystkim pomoc, dzięki której na dzień dzisiejszy mogę spać spokojnie. Żadna inna firma nie była w stanie mi pomóc, a szukałam chyba wszędzie. Polecam!
Tom Nowy
Tom Nowy
2022-09-03
Zweryfikowana
Dzięki tej firmie, a szczególnie dzięki pomocy Pani Doroty, wyszedłem z kilkumiesięcznego przymusu zaciągania chwilówek praktycznie tego samego dnia, w którym dostawałem wypłatę. Pomoc Pani Doroty okazała się cudem, na który czekałem, ponieważ udało mi się przenieść całe zadłużenie do zwykłego banku na bardzo korzystnych warunkach. Polecam tę firmę każdemu, kto wpadł w spiralę pożyczkową i chciałby się z niej w końcu wydostać!
Denis Gierojewski
Denis Gierojewski
2022-09-02
Zweryfikowana
Na tę firmę trafiłem w sumie przez przypadek, szukając pomocy. Był to pierwszy strzał i trafiony w 10! Chciałbym podziękować szczególnie Panu Arturowi Kuzioła, który zajął się moją sprawą. Byliśmy w stałym kontakcie, jeśli coś było nie jasne to Pan Artur od razu wyjaśniał o co chodzi i teraz mogę odetchnąć z ulgą. Serdecznie polecam!
Arkadiusz Mielczarek
Arkadiusz Mielczarek
2022-08-31
Zweryfikowana
wszystko pozytywnie załatwione pełen profesjonalizm polecam pana RAFAŁA .D. w sprawach dla nas nie do ogarniecia JESZCZE RAZ DZIEKUJE
Noemi
Noemi
2022-07-18
Zweryfikowana
Jeśli dobrze pamiętam to trzecia firma do której trafiłam z prośbą o pomoc. Wcześniejsze robiły tyle co sama próbowałam i mówiły, że nic nie da się zrobić. Jak się okazało z pomocą Pana Dariusza I. jednak się dało zrobić i to dużo. Współpraca na wysokim poziomie. Kontakt zawsze na bieżąco. Działanie w etapach, zawsze wiedziałam co robimy, ile to potrwa i co będzie dalej. Szybko, sprawnie i dodatkowo w przyjemnej atmosferze. Wszystkie pożyczki skonsolidowane. Jestem z daleka, podczas całego procesu musiałam tylko raz pojechać do siedziby firmy i również przemiło i przesympatycznie to wspominam :) Serdecznie dziękuję! :) Polecam każdemu!
Michal Zagajski
Michal Zagajski
2022-07-07
Zweryfikowana
Dzięki pomocy Pana Rafa Doroszczuka moje życie stało się lepsze, nie muszę myśleć dzień w dzień jak spłacić dług. Psychicznie jestem zdrowy, gdyż wcześniej myślałem tylko o tym czy i jak spłacę wszystkie kredyty. Polecam z całego serca Pana Rafała, odbierał i doradzał mi o każdej porze dnia. Dziękuję jeszcze raz . Michał.

Skontaktuj się z nami