Zdolność kredytowa potencjalnego klienta banku zawsze wyliczana jest na podstawie co najmniej kilku czynników. O ile priorytetem są zawsze generowane przez przyszłego kredytobiorcę dochody, to instytucja bankowa pod uwagę bierze również stabilność zatrudnienia, wykonywany zawód czy miejsce realizowania zawodowych obowiązków.

Specjalista z 20-letnim stażem pracy w bankowości oraz pośrednictwie finansowym. Pracował m.in. w Banku Millennium, Getin Bank oraz Deutsche
Bank. Świetnie orientuje się w procedurach oraz ofertach bankowych, dzięki czemu potrafi pomóc nawet przy najbardziej złożonych sprawach. Indywidualnie podchodzi do każdego Klienta, gdyż jak sam mówi, każdy przypadek jest inny i wymaga wnikliwej dokładnej analizy.
Sebastian
Latest posts by Sebastian (see all)

  Bankowcy jako uprzywilejowana grupa zawodowa

  Wiemy na pewno, że większe szanse na kredyt i to na lepszych warunkach współpracy z bankiem ma klient, który pracuje w dużej, międzynarodowej korporacji, aniżeli ten, który prowadzi własną, jednoosobową działalność gospodarczą lub jest zatrudniony w niewielkim, kilkuosobowym przedsiębiorstwie. Funkcjonują również konkretne grupy zawodowe, w przypadku których docenia się stabilne zatrudnienie, renomę, a nawet status społeczny. Do osób, które mogą liczyć na preferencyjne zasady współpracy oraz kredyty różnego rodzaju udzielane na atrakcyjniejszych, bardziej opłacalnych warunkach, zaliczają się bankowcy. Wszystkie osoby, które pracują w sektorze usług finansowych, wykazują niewielkie ryzyko ewentualnego bankructwa czy nawet problemów z utrzymaniem płynności finansowej.

  Preferencyjny kredyt dla pracownika banku

  Docenienie swoich kolegów po fachu i ukłon w ich stronę, nie są jedynymi powodami wydawania decyzji pozytywnej w zakresie udzielanych bankowcom zobowiązań kredytowych. Pracownicy branży finansowej najczęściej wykazują doskonałą zdolność kredytową, generują wysokie i stabilne zarobki, do tego świetnie znają zasady funkcjonowania produktów, które mogą być dla nich finansowym wsparciem. Mają wysoką świadomość i charakteryzują się ogromną odpowiedzialnością w zakresie regularnej spłaty miesięcznych rat. Bankowcy doskonale zdają sobie sprawę, jakie konsekwencje mogą mieć opóźnienia w płaceniu należności i jak łatwo jest wpaść w tzw. spiralę zadłużenia. Wszystko to sprawia, że cieszą się zaufaniem ze strony instytucji bankowych, dlatego mogą liczyć na preferencyjne traktowanie.

  Opłacalne kredyty dla pracowników banku

  Na jakie konkretnie korzyści mogą liczyć bankowcy, którzy chcą skorzystać z finansowego wsparcia? Kredyty udzielane tej grupie zawodowej charakteryzują się:

  • niższym oprocentowaniem,
  • obniżoną prowizją za udzielenie zobowiązania albo rezygnacją z tego rodzaju dodatkowych opłat,
  • uproszczoną procedurą udzielania finansowego wsparcia,
  • minimalną ilością formalności,
  • krótszym czasem, jaki jest potrzebny na wydanie decyzji o możliwości współpracy.

  Pracownicy banków mogą liczyć nie tylko na kredyty tańsze czy udzielane szybciej, ale również na dodatkowe bonusy. Instytucje bankowe oferują im większą wartość maksymalną takich zobowiązań czy możliwość wydłużenia okresu współpracy, dzięki czemu miesięczne raty są niższe.

  Znaczenie mają też rzecz jasna koszty. Warto wspomnieć, że już na samej rezygnacji z prowizji albo jej znacznym pomniejszeniu, kredytobiorca, który pracuje w sektorze bankowym, może zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Kolejne oszczędności o podobnej wartości generowane są poprzez niższą marżę i mniejsze oprocentowanie zaciągniętego zobowiązania.

  Atrakcyjny kredyt nie tylko dla pracownika banku

  Okazuje się, że kredyty na preferencyjnych warunkach oferowane są nie tylko pracownikom banków, ale wszystkim tym, którzy zarabiają w sektorze finansowym. Tani kredyt mogą otrzymać także:

  • pracownicy zakładów ubezpieczeniowych,
  • pracownicy towarzystw inwestycyjnych,
  • zatrudnieni w domach maklerskich,
  • specjaliści ze SKOK-u.

  Zawody typowe dla branży finansowej zazwyczaj charakteryzują się wysokimi zarobkami, a pracownicy posiadają wykształcenie wyższe. Dzięki temu uznawani są za kredytobiorców w pełni wiarygodnych i wypłacalnych. Mogą zaciągać nie tylko kredyty gotówkowe na dowolny cel, ale również długoterminowe kredyty celowe, na przykład kredyty hipoteczny. Każde takie zobowiązanie udzielane jest na specjalnych warunkach współpracy.

  Kredyt hipoteczny dla zatrudnionych w sektorze bankowym

  Kredyt hipoteczny jest zobowiązaniem, które zawsze charakteryzuje się wysokim ryzykiem. Udzielany jest na wysoką wartość i długi okres spłaty, dlatego potencjalni kredytobiorcy muszą wykazywać doskonałą zdolność kredytową. W przypadku zatrudnionych w sektorze bankowym kredyt mieszkaniowy również może być dany na preferencyjnych warunkach. Bankowcy mogą liczyć na mniejszą prowizję, niższą marżę i inne ulgi, dzięki którym całkowite koszty w całym okresie spłaty zobowiązania będą znacząco mniejsze.

  Jak widać, kredyty dla grup zawodowych, w tym zobowiązania dla bankowców mogą być naprawdę opłacalne. Jeśli potrzebujesz finansowego wsparcia, zgłoś się do Finanse Dla Ciebie i uzyskaj profesjonalną pomoc.

  Nasz zespół

  Mamy wyłącznie pozytywne opinie

  Na podstawie 214 opinii.
  Patryk Grynfelder
  Patryk Grynfelder
  2022-09-18
  Zweryfikowana
  Gorąco polecam , Pan Dariusz I. Najlepszy specjalista z ciężkiej sytuacji z której myślałem że nie ma już wyjścia Pan Darek rozwiązał moje problemy , codzienny kontakt wsparcie i wszystko załatwione tak jak trzeba na najwyższym poziomie . 10/10 Polecam .
  Monika Lipska
  Monika Lipska
  2022-09-07
  Zweryfikowana
  Trafienie na Pana Rafała to było dla mnie wielkie szczęście. Pełen profesjonalizm, świetny kontakt. Ogromna wiedza, a przede wszystkim pomoc, dzięki której na dzień dzisiejszy mogę spać spokojnie. Żadna inna firma nie była w stanie mi pomóc, a szukałam chyba wszędzie. Polecam!
  Tom Nowy
  Tom Nowy
  2022-09-03
  Zweryfikowana
  Dzięki tej firmie, a szczególnie dzięki pomocy Pani Doroty, wyszedłem z kilkumiesięcznego przymusu zaciągania chwilówek praktycznie tego samego dnia, w którym dostawałem wypłatę. Pomoc Pani Doroty okazała się cudem, na który czekałem, ponieważ udało mi się przenieść całe zadłużenie do zwykłego banku na bardzo korzystnych warunkach. Polecam tę firmę każdemu, kto wpadł w spiralę pożyczkową i chciałby się z niej w końcu wydostać!
  Denis Gierojewski
  Denis Gierojewski
  2022-09-02
  Zweryfikowana
  Na tę firmę trafiłem w sumie przez przypadek, szukając pomocy. Był to pierwszy strzał i trafiony w 10! Chciałbym podziękować szczególnie Panu Arturowi Kuzioła, który zajął się moją sprawą. Byliśmy w stałym kontakcie, jeśli coś było nie jasne to Pan Artur od razu wyjaśniał o co chodzi i teraz mogę odetchnąć z ulgą. Serdecznie polecam!
  Arkadiusz Mielczarek
  Arkadiusz Mielczarek
  2022-08-31
  Zweryfikowana
  wszystko pozytywnie załatwione pełen profesjonalizm polecam pana RAFAŁA .D. w sprawach dla nas nie do ogarniecia JESZCZE RAZ DZIEKUJE
  Noemi
  Noemi
  2022-07-18
  Zweryfikowana
  Jeśli dobrze pamiętam to trzecia firma do której trafiłam z prośbą o pomoc. Wcześniejsze robiły tyle co sama próbowałam i mówiły, że nic nie da się zrobić. Jak się okazało z pomocą Pana Dariusza I. jednak się dało zrobić i to dużo. Współpraca na wysokim poziomie. Kontakt zawsze na bieżąco. Działanie w etapach, zawsze wiedziałam co robimy, ile to potrwa i co będzie dalej. Szybko, sprawnie i dodatkowo w przyjemnej atmosferze. Wszystkie pożyczki skonsolidowane. Jestem z daleka, podczas całego procesu musiałam tylko raz pojechać do siedziby firmy i również przemiło i przesympatycznie to wspominam :) Serdecznie dziękuję! :) Polecam każdemu!
  Michal Zagajski
  Michal Zagajski
  2022-07-07
  Zweryfikowana
  Dzięki pomocy Pana Rafa Doroszczuka moje życie stało się lepsze, nie muszę myśleć dzień w dzień jak spłacić dług. Psychicznie jestem zdrowy, gdyż wcześniej myślałem tylko o tym czy i jak spłacę wszystkie kredyty. Polecam z całego serca Pana Rafała, odbierał i doradzał mi o każdej porze dnia. Dziękuję jeszcze raz . Michał.

  Skontaktuj się z nami